2733
2734
عنوان

من دیگه به نی نی سایت نمی ایم

1223 بازدید | 23 پست
مدیر محترم سایت باعث تاسف هست که تا حرف حساب زده میشه میترسین و تاپیک و حذف میکنید.من هرگز دیگر به این سایت بر نمیگردم.

امیدوارم دوستان دیگر هم به زودی متوجه بشن که وقت ادم بیشر از این ارزش داره تا بخواهی توی چنین سایت مذخرفی بگذرونیش.بچه ها خداحافظ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام اندیشه عزیز.
به نظر من بیشتر از مدیر در این سایت اعضا هستد که باعث حذف تاپیک می شن و متاسفانه تا یک تاپیک مخالف عقاید و نظراتشون هست اونو حذف می کنن.
من در مورد مجله الکترونیکی ویژه بانوان تاپیک زدم، برای افزایش مهارتهای زندگی در بانوان ولی در کمال ناباوری تاپیک حذف شد!!!!
اندیشه جون چرا میخوای بری باید بمونی و به این کسانی که به عقاید دیگران احترام نمیزارن و از هر تاپیکی که خوششون نمیاد با ترکوندنش عقدهاشون خالی میکنن ثابت کنی که ما هستیم برای اینکه عقده ای از دنیا نرن پس جا خالی بهشون نده
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2740
مامان سمیرا هزاران تاپیکی که راجع رنگ مو، مد ، زیبایی ، .... زده میشه ربطی به بارداری داری
مطمینا 2224 تا پست جناب عالی هم همش راجع به باردار شدن نیست

موضوع اینه راجع به واقعیت ها نباید حرف زده بشه
2706