2733
2734
اگر هر دو روتجربه کردید میشه بگید کدوم بهتره؟

مثلا قیمه قرمه مرغ مزه هاشون فرق میکنه وقتی تو زودپز پخته میشه یا قابلمه؟
بعضیا میگن تو زودپز خوشمزه تره بعضیام میگن تو قابلمه
من که مامانم همه چی رو تو زودپز میپزه . دست پختش عالیه . من خودم خورشت سبزی و دیزی و قیمه و کرفس و کلا چیزهایی که دیر می پزن رو تو زودپز درست می کنم . اوایل ازدواج همه چی رو تو قابلمه می پختم ولی الان می فهمم که فرقی نمی کنه از نظر طعم .
ولی کلا چیزایی که زود می پزن بهتره تو قابلمه پخته بشن چون وا میرن . مثل عدس و ماش و مرغ و سیب زمینی و ...
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تا به ضرورت از زودپز استفاده نباید کرد من که ندارم همیشه با حرارت کم وزمان بالا خورشت میپزم تا جا بی افته چون برای سلامتی خوب نیست یه سرچ اتجام بدید مضرات را توضیح داده ققط از نظر مصرف انرژی به صرفه هست
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
راستش من خودم همیشه فکر میکردم پخت در زودپز سالمت تره . چون وقتی زمان پخت بالا بره خیلی از ویتامین ها ی غذا از بین میره. من دو ساله که زودپز خریدم و واقعا همیشه فکر میکنم چه اشتباهی کردم که از همون اول نخریدم...

اما گفته های ویانا منو به شک انداخت باید برم کمی مطالعه کنم.
توقابلمه غذاپختن هدر دادن وقت وانرژیه من همه خورش ها با زودپز میپزم ولی مرغ راتوی قابلمه بستگی به زودپزتم داره بعضیا زودپزا غذارا جا انداخته وخوشمزه تحویلت میدن
منم اولا میگفتم فقط تو قابلمه ولى یکبار که با زودپز پختم تازه فهمیدم دنیا دست کیه خیلى راضیم البته زودپزم خیلى خوبه کاملا خورشتام جا میافته الته تا حالا نشنیده بودم که ضرر داره الان دیدم یکى از دوستان گفتن چون پختن طولانى مدت مواد غذایى خاصیت مواد رو از بین میبره حالا هر کس یک سلیقه اى داره من به شخصه میگم فقط زودپز
قبول انواع سفارشات فینگرفود - دسر و غذاهاى ایرانى و فرنگى پذیرفته میشود. ٠٩٠١٠٩٤٥٤٠٥
2738
من همچین کدبانو نیستم که نظر خاصی بدم...3 ساله عروسی کردم به تعداد انگشتای دستمم خورشت نپختم اما....زودپز بهتره...از نظر سلامتی هم مدت پخت کمتر باشه بهتره و مقوی تر...
مادر شدن سخته....ولی امیدوارم همه زنان سرزمینم این سختیه شیرین رو مزه کنند...الهی آمین
زودپز عالیه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من زود پز مثلا قورمه یک ساعت تو زود پز درش و که باز کردم نمک ابلیمو و لیمو عمانی میزنم میزارم نیم ساعت روغن میندازه دف=قیقا مثه قابلمه میشه اما قابلمه مسی خورشت و محشر می کنه
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم