2737
2739
سلام به همه دوستان.......... من برای سونو 3 بعدی میخوام برم هم برای چین پشت گردن و هم برای جنسیت ...........توی هفته 13 هم هستم...اگر کسی این سونو رو انجام داده و میدونه که چطوریه و کی جواب میدن و جوابش چقدر قطعی برام بنویس......... ممنون از همتون
ممنون........... مامان پانیذ میشه بگی چند سالته؟ آخه من 26 سالمه و طبق تحقیقاتم زیر 30 سال برای چین پشت گردن لازم نیست سونو داده بشه اما دکترم گفت اگه همه مادرها در هر سنی این سونو رو انجام بدن خیلی از مشکلات بوجود نمیاد....... من برام اصلا هزینه اش مهم نیست اما میخواستم بدونم شما که انجام دادین برای بچه ضرر نداشته ؟ آخه میگن که داخل رحم گرم میشه و روی پوست و شنوایی جنین تاثیر منفی میزاره........ البته دکترم نگفت که انجام ندم و گفت تا 14 هفتگی فرصت دارم...........

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز