2733
2734

عزیزم راه رو بی راه نرو با یه واسطه تماس بگیر بذار ایشون پیدا کنه کارتون رو انجام بده مطمئنن . من خودم از یه خانم واسطه که تو مطب کار می کردن تخمک اهدایی گرفتم ازشون خیلی راضی بودم خدا هم ازشون راضی باشه . شمارشون رو میذارم باهاشون تماس بگیرید مشاوره کنید انشالله که کارتون انجام بشه . 

09128935612 

خانم جعفری هستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولااین شماره برای خانم جعفری نیست یه اقایی جواب میده ب میده 

سلام ببخشید دیر جواب میدم . 

قبلا خانم بود خودمم کارشون داشتم تماس گرفتم آقا جواب دادن گفتن برادرشون هستن ظاهرا ایشون کارها رو انجام میدن. 

حالا چه فرقی می کنه شما رحم می خواید ایشون داره انجام می ده دیگه لابد . 

2740
سلام رحم اجاره تخمک اهدایی بخواین معرفی میکنم با۴۰۰هزارتومن خواستیدشماره بزارین درخصوصی تماس بگیرم ا ...

سلام وقت بخیر بنده معرف ivfهستم از تبریز خانوم خدایی ام  و رحم جایگزین مایل بودین پیام بدین یا تماس بگیرین

09336556436

من ازاصفهانم رحم اجاره میدم 

شرایط اسکان طرف داشته باشه خاست نزدیکش باشم مشکلی ندارم 

۳۵ سالمه 

یه بچه دارم 

متاهلم 

سزارین 

ازهرنظر اوکی هستم 

مبلغ ۶۰۰ ماهی ۶ 

هرکس بااین شرایط خاست ومشکلی نداشت درخدمتم 

من ازاصفهانم رحم اجاره میدم  شرایط اسکان طرف داشته باشه خاست نزدیکش باشم مشکلی ندارم  ۳۵ ...

انصاف داشته باش چه خبره

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
2706