2737
2734
سلام من یه دختر سه سال و نیمه دارم. تازه فهمیدم دوباره باردارم. هفته پنجم هستم. میدونم نباید بار زیاد بلند کرد ولی بچس دیگه بعضی وقتا میخواد بغلش کنیم. شما تو بارداری دومتون اصلا بچه اولتونو بغل نمیکردین؟
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نیلو جون نشسته مشکلی نیس فشاری نمیاد منظورم سرپاس بهرحال ادم بعضی وقتا هر کار میکنه بچه کوتاه نمیاد... دختر من الان 16 کیلویه
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2728
نه عزیزم منم بچه اولم 3.5 بود تا ماه اخر بغلس میکردم هم بذای مواقعی که تو خونه پیش میومد هم بیرون و خیابون ردشدن از دکترم که پرسیدم میگفت اگه کم و تا جای ممکن کوتاه باشه عیب نداره
من بغل میکردم تا لحظه اخر البته کوچیکتر بود اولیم روز زایمانم سه ساله بود سه چهار ماه اول بارداریم جفتم پایین بود خدا رحم کرد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
شاید تو هم جفتت پایینه که زیر شکمت درد میکنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔