2752
2734
عنوان

خانمهای تازه وارد به سایت

109 بازدید | 13 پست

سلام 

شما هم مثل من حس میکنید این سایت چند گروه هستن که هر گروه همدیگه رو دنبال میکنن و در مورد همدیگه نظر میدن و ما تازه وارد ها هستیم که مورد توجه نیستیم و هیچ دوستی نداریم آخه هر تاپیک میرم نظر میرم کسی جوابمو نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه عزیزم من خیلی وقته عضوم ...اونایی ک جنجالی وارد میشن و دنبال لایک و ریپلای هستن ..زود این سایتو بعد یه مدت ول میکنن..کوتاه مدت میان و تاپیکای جنجالی و حرفای جنجالی میزنن

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
منظورم دوستی که یه تاپیک جالب دیدن شمارو تگ کنن یا تو تاپیک هم نظر بدید وگرنه دوستی مجازی که منم خوش ...

نه عزیزم اینجا دوستی ندارم این جوری ک تو تاپیکا صدام کنه یا اسم کاربری منو یادش باشه اصلا...نظر میدم و رد میشم

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم