2733
2734
عنوان

گوشی اپل 6 بهتره یا 5اس

941 بازدید | 9 پست
از نظر بزرگیش واینکه راحت باهاش کار میکنین و کاراییاشون واینکه راحت میشه هر برنامه ای که خواستم ویا بازی روش ریخت لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم
من خودم زیاد از اپل خوشم نمیاد ولی حداقل 5 بهتر از 6 هست خیلی 6 یغره و زشته من که اصلا خوشم نیمد الکی فقط گنده هستش اصلا ظاهر قشنگی نداره
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر کارایی جفتشون یکیه ولی 5 گوشی خوش دست تریه اگه صفحه بزرگ برات مهمه که 6 یا 6+ بخر که البته 6+ صفحش بزرگتره اتفاقا من خودم 5 دارم از نظر برنامه ریختن روش هیچ محدودیتی ندارم میتونی از اپ استور یا سیبچه برنامه هاتو بگیری ولی خیلی گوشی توپیه من که کاملا راضیم اصنم حیف پول نیست
خدای مهربونم مرسی که من به آرزوهام رسوندی [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2728
والله منم قبلا گوشی آندروید داشتم ولی الان یه ساله که آیفون دارم خیلی خیلی راضیم و اصلا این دوتا گوشی رو هم قابل قیاس نمیدونم . خودم 5S دارم هیچ مشکلی هم باهاش ندارم . خواهرم 6 خرید. به نظرم گوشی خودم هیچ مشکلی نداره تازه خوش دست ترم هست ولی خوب خواهرم گوشی بزرگ دوست داشت که اونم خیلی راضیه
زهره جان.6بهتر هست. چون هم صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت تری داره و هم اینکه سخت افزار بسیار قویتری داره که باعث میشه برنامه ها و بازی ها رو با سرعت بیشتری نسبت به 5 اجرا کنه. از نظر ریختن برنامه و بازی که کاملا خیالت راحت باشه.بزرگترین برتری محصولات اپل نسبت به گوشی های آندرویدی همین اجرای بی نقص بازی ها و برنامه هاست. اپل در هر سال فقط یک مدل گوشی میزنه و گوشی امثالش ایفون 6و6+ هست.که امکاناتشون عین همه و فقط اندازه 6+ بزرگتره.سیستم عامل اپل هم ios نام داره. چون اپل هر سال فقط یک مدل گوشی میزنه.تمام برنامه ها و بازی هایی که برای سیستم عامل ios ساخته میشن،فقط برای این مدل گوشی طراحی شدند و کاملا باهاش سازگارند. حتی یک مورد نرم افزار و بازی پیدا نمی کنید که گوشی های سال اپل نتونند اونو اجرا کنند. اما در مورد آندروید اینجور نیست.به علت تنوع بسیار زیاد گوشی های اندرویدی.هیچ بازی یا نرم افزاری وجود نداره که به طور اختصاصی برای اون گوشی طراحی شده باشه و به همین دلیل گاهی پیش میاد (البته به ندرت)که حتی یک گوشی مدل بالای آندرویدی هم نتونه یک برنامه ای رو درست اجرا کنه. پس اگر مشکل بودجه نداری همون 6یا6+رو بگیر
2740
من پنج ساله ایفون دارم تو این فاصله همه مدلهای ایفون رو داشتم عالیه ولی فقط یک بار واسه تنوع گوشی اندروید خریدم که بعد دوماه فروختمش اصلا سیستم عامل و راحتی و سرعت ایفون و محصولات اپل قابل قیاس با بقیه گوشیها نیست ، حالا بین ایفون 5s و 6 رو من تا امروز 5s داشتم اما امروز فروختمش تا 6 بخرم نمیتونم بگم کدوم بهتره اما با توجه به تجربه ای که دارم محصولات اپل همیشه رو به بهبود بوده خیالت راحت
مریی دوستای گلم از راهنماییهاتون خیلییییی استفاده کردم وخیالم راحت شد دوست داشتم آن میبودم باهاتون صحبت میکردم ولی از صبح که تاپیک زدم نی نی سایتم قطع بود تا الان ولی بازم ممنون از همتون