2733
2739

سلام 

نام صاحب کارت نه 

فقط 2_3 رقم آخر کارت برای طرف مقابل اس ام اسش میره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان رفتم نگاه کردم دیدم ، 2_3 رقم شماره کارت هم نمیره ، نه اسم ، نه شماره کارت 

مگر اینکه طرف مقابل خودش بره بانک بپرسه کی به خسابش پول زده 

نمیدونم بهش بگن یا نه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
سلام من وقتی کارت به کارت میکنم اس ام اس اش میره به گوشی خب.اگر من کارت به کارت کنم .آیانام شماره حس ...

بعضی ازبانگهادارن فکرکنم فقط یکیشون بقیشونونشنیدم یادمم رفته کدوم بانکه ولی خواهرم میگه هرکی برامن پول بزنه پایینش مینویسه اسم صاحب شماره کارتو

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...

تو اس متوجه نمیشه اما تو همراه بانک احتمالا بزنه و تو بانک که برن میفهمن 

چه کاریه اگه میخای برای کسی بزنی بزن به کارت خودت بعد بزن به کارت اون طرف مطمئن تره استرسم نمیگیری

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه   
سلام  نام صاحب کارت نه  فقط 2_3 رقم آخر کارت برای طرف مقابل اس ام اسش میره

عزیزم بزار دقیقتر بگم.کارت بانکی شوهرم دست منع به اسم تودش هست.یارانه ها به اون واریز میشه دست منه من استفاده میکنم خب.هروقت چیزی میخرم هرچچی مثلا کارت ب کارت میکنم بهم اس میده که پولو چکارگردی باز با کی کارت ب کارت کردی.منظورم اینه که کارت به کارت کردم اسم حساب مقصد کارت نمیره پس 

2740
عزیزم بزار دقیقتر بگم.کارت بانکی شوهرم دست منع به اسم تودش هست.یارانه ها به اون واریز میشه دست منه م ...

یه کاربر گفته اسم میره 

برای من بانک صادراته اسم نمیره

تو اس متوجه نمیشه اما تو همراه بانک احتمالا بزنه و تو بانک که برن میفهمن  چه کاریه اگه میخای ب ...

بزنم به کارت خودم متوجه میشه که به نام منه کارت.چون شماره کارت منو نمیدونه

الان رفتم نگاه کردم دیدم ، 2_3 رقم شماره کارت هم نمیره ، نه اسم ، نه شماره کارت  مگر اینکه طرف ...

اها وقتی از کارت پول کارت به کارت بشه چی اونموقع شماره کارت نقصد ونامش اس میشه برا کارت شوهرم یانه؟من از کارت شوهرم کارت ب کارت کردم به یک نفر دیگه

2706