2733
2734
لطفا همگی به خودتون نگیرید روی صحبتم فقط با بعضی هاست که شاید شما هم بهشون برخورده باشید یه جملاتی از دهان بعضی ها بیرون میاد یعنی نوشته میشه که آدم وقتی میخونه شوکه میشه . خانم ها واقعا بعضی از کاربرای نی نی سایت رو نمیدونه آدم بهشون چی بگه واقعا زن هستند ؟‌؟؟؟‌ خانه دارند ؟‌ مادر بچه ای هستند ؟‌ اگه اینطور باشه وای بر اون بچه ... واقعا یه خانم میتونه هر حرفی به دهانش بیاد بگه ؟‌ اصطلاحاتی که گفته میشه. کلماتی که لابلای تایپک زده میشه واقعا مال یه خانومه ؟؟؟؟؟ دیشب یکی یه چیزی نوشت که واقعا باورم نمیشه یه زن میتونه هر جمله ای رو بنویسه . اگه این کاربر زن باشه که باید به حالش گریه کرد . قدیم میگفتن زن نباید هر حرفی به دهانش بیاد بگه خیلی حرفا مال مرداست من فکر میکنم امروز باید میگفتن خیلی حرفا رو حتی مردها هم نباید بزنن اما ظاهرا اوضاع برعکس شده . یه وقت آدم تو خیابون از یه سری زن ها فحش میشنوه یا حرفهای ناجور با خودش فکر می کنه طرف در همون حده ولی وقتی شما میاین تو نی نی سایت میخوایین راجع به بچه داری احتمالا خانه داری و مشابه اون صحبت کنید با این بیان ؟ با این طرز حرف زدن ؟‌
خدایا من بارها و بارها دست عدالت پنهان تو رادیدم رحمت بی انتهای تو را با جان و دل حس کردم و همیشه شرمنده تو هستم ، باز هم از تو طلب میکنم : مهربانم یا سمیع یا بصیر یا قادر یا منتقم یا مانع یا معطی یا صبور
وای باز چی شد؟ کی چی گفت؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
fahiبخون دوباره لطفا
خدایا من بارها و بارها دست عدالت پنهان تو رادیدم رحمت بی انتهای تو را با جان و دل حس کردم و همیشه شرمنده تو هستم ، باز هم از تو طلب میکنم : مهربانم یا سمیع یا بصیر یا قادر یا منتقم یا مانع یا معطی یا صبور
حرف زشت و بد بده .مرد و زن نداره اون کسی که حرف بد زده چه مرد چه زن کار بدی کرده
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
2740
بچه های امروز همه فحشاشون رو از پدرهاشون یاد میگیرن . پدر خیلی تاثیر گذاره با اینکه کم تو خونه هست ولی از نظر روانشناسی شخصیت پدر برای بچه خیلی جذابه و ازش الگو برمیداره
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
من که سه روز نبودم از هیچی خبر ندارم
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg