2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من بلک اند دکر دارم خوبه
فروش انواع محصولات روشناییِ ویترای.. کار دست ... محصولات با کیفیت و صادراتی بسیار ارزشمند و هنری...دنیایی از نور و رنگ و زیبایی....لوستر آباژور..جاشمعی...دیوارکوب...گردسوز...لاله ..هرچی که بخواید : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1064475&PageNumber=1 .....
2740
عزیزم من دوازده سالی گرنیه داشتم المانی مارکش خیلی راشی بودم از زمانیکه پسرم جارو برقی رو شناخت امان برید از ما دایم مینشست روی جارو. دسته تودستش خلاشه هر دفعه یقطعه رو داغون کرد منم حوصله تعمیرگاه نداشتم رفتم بعد کلی تحقییات بوش خریدم 900 تومن چند ماهی هست گرفتم ولی طبق تحقیقات بوش رو خریدم اول میخاستم مارک میله بگیرم از پسرم ترسیدم و نزدیک یکو نیم تا دو تومن باید هزینه میکردم اما شما به نظر من بوش بگیری بهتر گرچه میله هم خوبه اما پول برندشو بیشتر میخوره
فقط فیلیپس عالیه عالی بوشم شنیدم خوبه ولی فیلیپس هم مکشش خوبه هم جاروبرقیه محکمیه از نظر بدنه .
آزارم میدهد دیدن ان منظره ی که مادری کودکش را سیلی میزند ولی کودک باز دامن مادرش را رها نمیکند .کجاست قاضی تا حکم کند سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک ؟؟!!!!