2733
2739
آرمیتای من 17 ماهو 2هفته داره ولی هنوز انگشت شستش رو میخوره،به نظر شما چکار کنم؟
ارمیتا جان خیللی دوسست دارم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
این دیگه خصلت بچه هاست نگرانی نداره مخصوصا تابستون هوا گرمه بیشتر این مشکل هست پسر من 1سالش بود حدود 1 هفته فقط و فقط میوه خورد اصلا غذا نخورد مشکلی هم نداشت اصرارش نکردم خودش دوباره خورد
چرا اسمش رو میذاری مشکل عزیزم؟؟ خواهر من تا 14سالگی موقع خواب میخورد.انواع راه کارها رو پیش گرفتیم نشد که نشد. دست آخر یک روانشناس کودک به مادرم گفت با این کار فقط تمرکز میکنه و استرسش تخلیه میشه.یه جور راه فرار از نگرانیه مثل بزرگ تر ها که آدامس میجون.گفت تا بیست سالکی که نمیخواد بخوره.رهاش کنید. شما هم با روانشناس مشورت کن ولی در کل اصلا اسمش مشکل نیست و ایرادی نداره
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم
2740
صبرزردازعطاری بگیر. خوردن هندونه باهرغذایی اشتباهه .پنیرهم فقط بایدباگردوخورده شه
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
شوهرمنم تاده سالگی میخورده .فکش مشکلی نداره.نگران نشو
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2706