2737
2739
سلام دوستان امشب شب وفات خانم فاطمه زهراست اگه حاجتی داری نیت کن وامشب یک دور تسبیح هدیه کن به روح پاکشون. بسم الله...
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.
خداااایا بحق پهلوی شکسته خانوم فاطمه زهرا (س)همه‌ی مریضا رو شفا بده آمییین خداااایا قسمت میدم به حق حضرت محسن ( ع) دامن همه‌ی دوستای خوبمو سبز کن یه گوشه چشمی هم به من بنداز آمییین
خدایا...... دلم مرهمی می خواهد از جنس خودت... نزدیک...... بی خطر....... بخشنده........ بی منت. ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
1.مامان یاسین....یافاطمه زهرا(س) 2.نجمی.....یافاطمه زهرا(س) 3.ماندانا....یافاطمه زهرا(س) 4.سمادختری درمزرعه.....یافاطمه زهرا(س) 5.مرضیه....یافاطمه زهرا(س) 6.منا....یافاطمه زهرا(س) 7.ترانه باران...یافاطمه زهرا(س) 8.عسل طلا....یافاطمه زهرا(س) 9.مامان هانیه....یافاطمه زهرا(س) 10.ماه تابان....یافاطمه زهرا(س) 11.عسل بانو....یافاطمه زهرا(س) 12زهرا...یافاطمه زهرا(س) 13.خواهرمرضیه...یافاطمه زهرا(س) 14.نازلی....یافاطمه زهرا(س) 15.سبزه....یافاطمه زهرا(س) 16.مریمی....یافاطمه زهرا(س) 17.خواهرماندانا...یافاطمه زهرا(س) 18.سارا...یافاطمه زهرا(س) 19.پینار.....یافاطمه زهرا(س) 20.گلناز....یافاطمه زهرا(س) 21.عشق نی نی....یافاطمه زهرا(س) 22.رنیکا.....یافاطمه زهرا(س) 23.ماهفابی ماه غمگین...یافاطمه زهرا(س) 24.ماری جون....یا فاطمه زهرا(س) 25.لیلیناز....یافاطمه زهرا(س) 26.عشق....یافاطمه زهرا(س) 27.یاسمن خانم....یافاطمه زهرا(س) 28.هستی....یافاطمه زهرا(س) 29.فاطمه.....یافاطمه زهرا(س) 30.گلنسا....یافاطمه زهرا(س) 31.هانا....یافاطمه زهرا(س) 32.هستی....یافاطمه زهرا(س) 33.مامان مرمر....یافاطمه زهرا(س) 34.شیرین....یافاطمه زهرا(س) 35.میم.....یافاطمه زهرا(س) 36.الهه....یافاطمه زهرا(س) 37.پارلا....یافاطمه زهرا(س) 38.هیوا....یافاطمه زهرا(س) 39.نینا....یافاطمه زهرا(س) 40.اکرم....یافاطمه زهرا(س) 41.الهه....یافاطمه زهرا(س) 42.فاطمه....یافاطمه زهرا(س)
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.
امشب مایل بودید دعای توسل بخونید حتما به اینجا مراجعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=969212&postID=42389015
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2706