2737
2739
من خیلی استرس گرفتم...هیچ علائمی ندارم...حقیقتش اصلا به دلمم نمیزنه باردار باشم...چون هنوز عقب ننداختم....ولی آزم روز 21 مثبت شد...امکان داره الکی مثبت بشه؟؟؟؟
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله
همش وقتی میرم دسشویی منتظرم که پریود بشم....اینجا که میام با تاپیکایی که بی بی شون +میشه و بعد پریود میشن خیلی استرس میگیرم
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آز جوابش قطعیه علایم از هفته شیش ب بعد تازه ی سری علائم میان ولی ناراحتی نداره ک بهتر
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
2742
نه آزمایش خون خطا نداره
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
اصلا اشتباه میکنی میای این تایپیکارو میخونی وقتی نی نی تو دلته فقط ب چیزای خوب فک کن و مثبت باش خداروشکر کن این چ حرفیه دوست گلم
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
2706