2737
2734
عنوان

مامانای باتجربه کمکم کنید

135 بازدید | 7 پست
پسرم هشت ماه اس یبوست داره روغن زیتون دادم اثرنمیکنه الو وکره و....دردنداره فقط خیلی ببخشید در طول روز چند دفه کوچولو کوچولو مدفوع میکنه.کسی تجربه داره؟
اگه اذیت نمیشه عیب نداره اب هم بهش زیاده بده چون غذا خور داره میشه حتما لازم داره
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هستم خاک شیر + انجیر خیس خورده
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
میوه های این فصل که همه روان کنندست کلا میوه بهش زیاد بده هندوانه + گیلاس یا آلبالو + طالبی
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
آلو بخارا رو ریزریز کن بگذار جلوش بخوره (هستش و بردار)
2740