2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم...

1113 بازدید | 75 پست
سلام. دیروز با مامانم رفتیم بیرون ارایشگاه و خرید و اینا خیلی هوا گرم بود ساعت ٩ شب رسیدیم خونه رگ پشت سرم گرفته بود تهوّع داشتم حالم خیلییی بد بود دراز کشیدم منتظر بودم همسرم بیاد دنبالم بریم خونه خودمون بخوابیم . مامانم گفت نکنه گرمازده شدی بخواب یکم. منم خوابیدم همسرم ساعت ١١ اومد خونمون دنبالم. بزور پاشدم با هم شام خوردیم. از سر کار اومده بود. دیروز داییش از انگلیس اومده بود رفتیم خونه مادرشوهرم هفته بعدش عروسی خواهر همسرمه. دیگه داییش از همجا حرف زد ساعت سه خوابیدیم خونه مادرشوهرم فرداشم بزور شوهرم از خواب پاشد و بزور رفت سر کار . دوباره دیشبم که من حالم بد بود وقتی اومد خونه مامانم گفت پاشو بریم داییم میخواد بره فردا صبح پرواز داره، منم گفتم باشه تو برو خدافظی کن چون دوشنبه بر میگرده اخر هفته عروسیه(یکار فوری برأی دائی همسرم پیش اومده بود مجبور شده بود بره) باز میبینیمش . اما طبق معمول اصرار کرد که نه بریم گفتم میبینی که حالم خیلی بده صورتم پف کرده چشام باز نمیشه . فک کرد بهانه میارم و دروغ میگم. مامانمم بهش گفت خیلی حالش بده . اما طبق معمول خودخواهی کرد و از جاش پاشد با حرص کیف و موبایلشو برداشت و رفت . بهش ز زدم گفتم کجا رفتی البته بعد چن بار تماس که ج داد. گفت خ مامانم. گفتم باشه کی میای دنبالم بریم خونمون گفت دیگهههه دنبالت نمیام و قطع کرد . بعدم دیگه هرچی ز زدم ج نداد. منم زدم زیر گریه و با حال بدم خوابیدم و تا الانم بهم ز نزده. البته بگم این خودخواهیاش بار أولش نیست واقعا دارم دق میکنم چیکار کنم چرا مردا درک ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیکار کنم حالا؟ با مامانمم قهر کردم از همچی ناراحتم . بهش ز نمیزنم تا خودش بیاد دنبالم خسته شدم از این همه خورد شدن و تحقیر. نمیدونم مادرش و پدرش نمیگن زنت کو و کجاس؟!؟!
2740
2706