2737
2734
عنوان

اخرین نظرخواهی بین دوتا اسم برا دخملم

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم خواهر زاده ی من هم رزا هست. خیلی دوسش دارم. البته انتخاب مامانم بود. هر دوش واقعا قشنگه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
ممنون موژان جون اطلاعاتتم خیلی بدردم خورد خدا رزا کوچولوی شما رو هم حفظ کنه
خداوندا پناهم باش یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم بااااااااااااااااااااااش خدا جونم شکرت
2731
دلم میخواد اسم دخملم قطعی بشه ولی نمیتونم کاش میشد هردوشو بذارم
خداوندا پناهم باش یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم بااااااااااااااااااااااش خدا جونم شکرت
لطفا دلیل انتخابتونم بگین تا منم راحتتر بتونم انتخاب کنم ممنوووووون از اینکه وقت میذارین
2740
اول بگو بیشتر درگیر کدوم اسمی؟ هم خودت هم شوهرت بیشتر رو کدوم توافق دارین
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
موژان همون سخته دیگه هردو رو به یه اندازه میدوستیم اصلا نمیتونم انتخاب کنم برا همون به کمکتون واقعا احتیاج دارم
دوس جونا ما یه سر میریم خونه پدرشوهرم برا روز پدر ممنون میشم لطف کنین و نظراتتونو بنویسین میام میخونم از الان ممنون از اینکه لطف میکنین و وقت میذارین
2706