2737
2734
سلام دوستان دیشب سالگرد ازدواج ما بود همسرم که سر کار بود من کلی تدارک سورپرایز دیدم کیک و شمع و کادو و فیلم عروسیمون رو هم گذاشته بودم منتظر بودم تا بیاد یه عالمه با دخترم برنامه چیده بودیم خودمون رو خوشگل کرده بودیم و منتظر بودیم خلاصه ۱۰ دقیقه قبل از اومدن همسر ، مادر شوهرم به یه بهانه اومد بالا با اینکه اصلا تعارف نکردم ولی اومد تو و گفت چه خبره منم براش توضیح دادم هیچ کاری هم نداشت فقط میخواست یه سوال بپرسه دخترم هم براش گفت که لطفا ساکت باش میخوایم بابا رو سورپرایز کنیم ولی همین که صدای ماشین همسر اومد رفت جلو در خونه مون و با صدای بلند خوند مبارک مبارک
خدایا دستم روبگیر خیلی تنهام
من میخواستم چراغا رو خاموش کنم و خلاصه کلی برنامه داشتم که همش رو خراب کرد واقعا از دستش گلافه و ناراحتم به نظرتون حق ندارم ناراحت بشم
خدایا دستم روبگیر خیلی تنهام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره بیچاره بلد نیس و متوجه نشده. بهرحال اینجوریم همسرت به نوعی سورپرایز شده دیگه کار مادرشوهرت که بقیه چیزاتو خراب نکرده فقط اون ورود اولیه همسرتو جور دیگه کرده
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2742
وای چقدباحاله مادرشوهرت
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2740
عزیزم قدیمیازیادمتوجه سورپرایز نمیشن
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2706