2737
2734
عنوان

خواستگاری برادر شوهر

1373 بازدید | 88 پست
سلام خونواده همسرم واسه مراسم خواستگاری پسرشون فقط میخوان پسراشونو ببرن عروسارو نه،به بهانه ی شلوغ کاری بچه!! واسه من رفتن و نرفتنش مهم نیست، اینکه شوهرم تنها بره بده، بنظرتون زشت نیست واسه خواستگاری برادر شوهرتون شمام تو جلسه بودید؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تو چه مرحله این مگه؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
زشت که هست ولی بچه نباید ببرین واقعا باید بذارین پیش کسی ما خواستگاری بچه میاورد همونجا ردش میکردیم خخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
واسه اولیه که من از دهن غریبه ها شنیدم که رفتن خواستگاری فلانی...واسه دومیه هم سوری بود رفتن ما....چون از قبل حرفاشونو زده بودن
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
جلسه اول خواستگاری یه ایل راه بندازن که چی ؟؟؟اتفاقا بهترین کار همینه اول بدون عروسا میرن .شاید اصلا همدیگه را نپسندیدن ...عروسا تو این مورد نباید دخالت داشته باشن تا وقتی جواب مثبت بشه
صداى خنده هاى خدارا میشنوى؟دعایت راشنیده وبه آنچه محال میپندارى،میخندد
2706