2737
2734
عنوان

قطع شدن علایم بارداری

3038 بازدید | 16 پست
مامان های عزیز سلام من امروز ۵هفته و ۱روزم هست و از روز جمعه علایم بارداریم یکباره قطع شدن ، تهوع و تنگی نفس و گشنگی داشتم که یهو همه قطع شدن و سرگیجه فقط مونده که اونم امروز خیلی کم شده ، از اونجایی که ای وی اف کردم خیلی حساسم که چرا اینجوری شدم چون دفعه پیش هم علایمم قطع شد و جنین توی ۴هفته موند و من به لکه بینی افتادم. الان لکه بینی ندارم ولی از دیشب درد پری شدیدی شروع شده . لطف میکنید راهنماییم کنید راستی بتام روز ۲۷ پری ۲۰۰ و روز ۳۱ بوده ۸۱۸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم صبحت بخیر منم اینجوری شدم رفتم دکتر گفت قلب بچه ایستاده البته توو هفته 8 بودم زود برو دکتر انشالا که برای تو چیزی نباشه
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
2742
2738
نه بابا منم همینجوری بودم همه هی میگفتن طبیهیه طبیعیه اخرشم اینجوری شد سما سما
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
مهر افرین جان دکتر من تو هفته 5 با سونو داخلی قلب رو دید خود متخصص های دیگه هم گفتن قلب جنین از هفته 4 شکل میگیره که فقطط با سونو واژینال مشخص میشه منم میگم اصلا دردی نداشتم هیچ دردی یه شب پا شدم دیدم لکه خیلی کمرنگ دارم رفتم دکتر سونو دادم اینجوری گفت منظورم اینه که توی بارداری هیچی طبیعی نیست منم همین حرفارو بهم میزدن که زودتر پیگیری نکردم منم کمر درد داشتم یه دردی شبیه پریودی همه گفتن طبیعیه رحمت داره جا باز میکنه ولی اخرش حرف خودم درست از اب دراومد
عزیزم پناه بر خدا انشالا که میمونه اگه خواست خدا باشه میمونه من ادم میشناسم خودش از پله انداخت پایین تا بچش بیفته خودش خورد شد اخرش بچه موند الانم 2 ماهشه بدنیا اومده پسره اینقدرم خوشکله که نگو ببین خدا خواست که موند
مهر افرین خواهر منم نزدیک 40 میلیون خرج کرد همش تو اصفهان تو مرکز ناباروری چندبار ای وی اف کرد اخرش بچه نموند ولی بعد از یه مدتی خودش باردار شد دکتر گفت تو دیگه باردار نمیشی ولی خدارو شکر الان پسرش تو بغلشه زندگیمون شده انشالا خدا واسه توهم میزاره بمونه گلم استرس برات خوب نیست
2706