2737
2739
عنوان

ماهیانه چقدر پول از همسر میگیرید؟

479 بازدید | 47 پست

سلام آیا ماهیانه پولی جدااز همسرتون میگیرید؟

شوهر من لطفففف میکنه ۷۰۰ میده که از این ۲۰۰ تومنش پول قسط وام خونگی میره با ۵۰۰ تومن من باید همه کاری کنم.تازه گفته که خرجهای لباس و اینا با خودشه ولی خدای بالای سرم شاهده امسال فقط و فقط یه جفت کفش برام خریده..بقیه مانتو و لباسام حتی گاهی اوقات لباس بچه ها رو به زود با چندماه پس انداز از همون پول ماهیانه میخرم..

اونوقت امروز میپرسم به کارمند دفترت چقدر میدی؟ گفت یه تومن اونم واسه صبح تا ظهر(ناگفته نماند شهرستانیم) خیلی بهم برخورد من با مدرک مهندسی نشستم توی خونه به بچه داری و خونه داری و کلفتی اونوقت ۷۰۰ بگیرم!!!!

به خیلیها بگی میگن برو خداروشکر کن خرید خورد و خوراکتو میده!!!!

ادم سرشناسی هم هست خیر سرش..یعنی راهم به جایی ندارم

دیگه داره بهم فشار میاد واقعا اعتراضم کنم میشم بددهن و ناشکر

خدا را شکر شاغلم محتاج پول شوهر نیستم 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب همون ۷۰۰ رو هم ازش نگیر 

هرچی لباس و ....لازم داشتی ازش پول بگیر

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»
2740

ما دو تایی کار میکنیم پولمون رو توی یک کاسه میریزیم فرقی نداره . بیشتر جمع میکنیم که سرمایه گذاری کنیم.  زیاد حساب کتاب دقیقش دست نیس . دنبال حساب کتابشم نیستم ‌ 

در سکوت به تلاشت ادامه بده . بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند...

یه اس ام اس بده با زبون خوش و قدر دانی ..بگو به خیلی چیزا نمیرسم این پول کمه من جوونم نیازهایی دارم شاید دلم یه عطر بخواد شاید دلم لباس مجلسی و گرونتری بخواد ...میدونم تو هیچی کم نمیزاری ولی تف تو گرونی و این حرفا یکم عشق و شوخی چاشنیش کن ...اس بعدی شماره کارت اس بعدی یه شوخی جنسی 

اس بعدی بعللللللله

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

اینک ماهیانه مشخص کنن بنظرم یطوریه.   خب خرجا کم و زیاد میشه هرماه.    کارتش برداشتم

کسایی که با درس خوندن به جای خوبی رسیدن؛ می گن کنکور مهمه.🤷🏻‍♀️‏کسایی که با درس خوندن به جایی نرسیدن؛ می گن کنکور مهم نیست و اتلاف عمر و وقته.🙂اونایی که با هنر به جای رسیدن؛ می گن خیلی خوشحالن که مسیر قلبشون رو رفتن 😊و اونایی که هیچوقت بهش نرسیدن می گن تو هنر پول نیست💀.کسی که رابطه موفقی داره می گه همراه داشتن خوبه👰🏻💍، و اونی که حس خوبی رو از رابطه نگرفته اینو نمی گه💔🤷🏻‍♀️.هر کسی نسبت به تجربیات و فکر خودش در هر حیطه ای نظر می ده پس واضحه که باید هر کسی نسخه زندگیشو خودش بپیچه.پس همیشه نیاز نیست به حرف دیگران گوش بدی
2706