2733
2734

خانوما من امروز روز ششم انتقالم هستم

تا دیشب سینه هام دردناک بودن به جز نوک سینه،

امروز بلند شدم میبینم دیگه سینه هام درد نمیکنه

و این که خیلی حالت های پریودی دارم

کمرم هم درد میکنه یه کم

روز دوم‌ انتقالم هم شاید اندازه ده دقیقه یه چیزی از تو انگار داشت سمت چپمو سوراخ میکرد

دو تا بلاست انتقال دادم

کسی بوده مثه من باشه و مثبت شده باشه؟

خواهشا اگه میدونید دریغ نکنید

ای وی افی ها خیلی رنج کشیده ان😔

پسرام پر کشیدن و رفتن پیش خدا، تلخی این غم تا قیام قیامت رو قلبم موند

ببین دردهای پریودی طبیعیه بخاطراستراحت هست منم خیلی دردداشتم پادرد کمردرد اینا...سینه ها هم مال من دردش کم بود اما بزرگ شده بود مثبت هم شدم اما بعد چندروز بتام کم کم بالامیرف داروهاروگفتن قطع کن سقط شد ان شاء الله براشما بمونه برامنم دعاکن این ماه بایدبرم گفتن ماه پیش بعدازسقط کیست شده این ماه اگ دفع شده باشع انتقال میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین دردهای پریودی طبیعیه بخاطراستراحت هست منم خیلی دردداشتم پادرد کمردرد اینا...سینه ها هم مال من د ...

انشالله به حق فاطمه زهرا اینبار نتیجه بگیری خیلی مسیر سختیه

2731

با علامتا اصلا توجه نکن چون نه نشونه ی بارداری ان نه نشونه ی انتقال منفی. منم علامتی پریود داشتم لکه بینی داشتم باردارشدم. بعضیا همینو علامتو رو دادن بخاطر عوارض داروهاس 

با علامتا اصلا توجه نکن چون نه نشونه ی بارداری ان نه نشونه ی انتقال منفی. منم علامتی پریود داشتم لکه ...

روز چند لکه بینی داشتین عزیزم؟

سینه هاتون هم حساس شده بود؟

انشالله به حق فاطمه زهرا اینبار نتیجه بگیری خیلی مسیر سختیه

ممنون ولی اصلااسترس نداشته باش الهی خیرنبینن خونواده شوهرم ازبس دعواوبحث راه انداختن بعدازانتقالم دکترگف گرفته جنین ولی بدنت اروم نبوده رشدنکرده گف فقط ازاسترس بوده ک سقط شد منم هیچوقت نمیبخشم چون دوقلو گرفته بود وقتی سقط شد مشخص بود دوتاس

روز چند لکه بینی داشتین عزیزم؟ سینه هاتون هم حساس شده بود؟

روز ۸ بود . فک نکنم یادم نیست.یادمه حس میکردم دارم پریود میشم کمرم کمی درد داشت بعداز مثبت شدن بی بی اصلا علامتی نداشتم تا ماه ۹ نه ویاری نه علامتی

2740
ممنون ولی اصلااسترس نداشته باش الهی خیرنبینن خونواده شوهرم ازبس دعواوبحث راه انداختن بعدازانتقالم دک ...

بمیرم الهی…

انشالله خدا خودش به همین زودی یه دو قلو یه دختر یه پسر بهت عطا کنه

روز ۸ بود . فک نکنم یادم نیست.یادمه حس میکردم دارم پریود میشم کمرم کمی درد داشت بعداز مثبت شدن بی بی ...

الهی که نصیب منم بشه بعد از این همه سختی که کشیدم 

دوستان به لطف الهی من مثبت شدم و خدا رو بابت این معجزش سپاسگزارم🌻💛

سلام عزیزم خوبیی مبارک باشه چقدر خوشحال شدم 

من روز سوم یه سبنه درد بدی داشتم اما به مرور کم شده نگران شدم ولی وقتی علایم شمار خوندم خیلی خیالم راحت شد انشاله منم مثل شما باشم من امروز روز ۶ انتقال

سلام عزیزم خوبیی مبارک باشه چقدر خوشحال شدم  من روز سوم یه سبنه درد بدی داشتم اما به مرور کم ش ...

ان شالله به حق خوده حق تعالی بارداری عزیزم

2706