2737
2734
عنوان

دوتا موضوع خیلی فکرمو مشغول کرده...

536 بازدید | 46 پست
1. پسر 14 ماهه مو هنوز ختنه نکردم چون بعضی دکترا میگن قبل 1 سالگی بعدا بچه مشکل پیدا میکنه والانم همه اصرار دارن ولی چون هنوز بچم راه نمیره میترسم اذیت بشه به نظرتون بعد ازینکه راه افتاد ختنش کنم بهتر نیست؟ و اینکه الان بخوام ختنش کنم تو نت خوندم برا روحیه بچه بهتره بیهوش بشه برا بیهوشی بچم باید گشنه بمونه؟ 2- کارمندم و بچمو تا الان یک روز درمیون خودمو شوهرم نگه داشتیم ولی شوهرم حالا باید کل هفته رو بره سر کار. یکی از همکاراش که تازه اومدن تو کوچه ما گفته چون خانومشم دوست داره درآمد داشته باشه گفته اگه دوست داشته باشیم بچمونو نگه داره. خودشون دو دختر 3 و 7 ساله دارن. من خانومه رو فقط یه بار دیدم. نمیدونم ببرمش مهد یا بذارمش پیش اینا. البته یک روز درمیون صبح تا ظهر باید ببرمش.
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه اورولوژیستا میگن ختنه زیر یک سال ممکنه بزرگ شدن کلی مشکل پیش بیاره آخه دلم نیومد همین که پاشو تو این دنیا گذاشت عذابش بدم خودش به اندازه کافی زردی و نفخ شدید داشت
2742
در مورد ختنه ما برادرمو 2 سالگی ختنه کردیمو اصلانم اذیت نشد خوب البته درد دارن و مشکلات خودشون ولی برای راه رفتنش و اینا منظورمه زودم خوب شد .در مورد مشکل دومت به نظرم ریسک بزرگیه وقتی نمیشناسیشون و نمی دونی با چه فرهنگی بچه ها شو بزرگ میکنن .بچه های اونا میشن الگوی بچه ی تو .اول یکم بشناسشون بعد اینکارو بکن.
☝ این دنیا اگر حرفے داشت ، خدایش ساکت نبود....
پسرتون رو زودتر ختنه کنید خودش راحت تره تازه بعضی پزشک ها زبر یک سال توصیه میکنند به نظرم بگذارش پیش همون خانوم همکار چون بهتره حواسش بیشتره مهد سرماخوردگی و دردسر رفت و امد داره
هرچی زودتر ختنه کنی بهتر هست.چون عقل رس تر که بشه منکنه هی دست بزنه.اگه بزاری چندسال دیگه که عقلش برسه اونوقت هم ختنه کردنش سختتر هست هم ممکنه تو روحیش اثر منفی بزاره.تا الانم اشتباه کردی ختنه نکردی
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2738
وانی جون به نظرت مهد بهتر نگهش میدارن؟ منم نظرم این بود که دو سالگی ختنش کنم ولی دیروز نمیدونم چی شد خانواده شوهرمو مادر بزرگ خودمو همه یه دفعه هجوم آوردن بهم که چرا ختنه اش نمیکنی؟
من به شخصه جرات نمیکنم بچم رو پیش کسی بغیر از مادرم بزارم. من باشم بچم رو یه مهد مطمءن میزارم تا همسایه
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
چقدر ثیر اقدام کردی.اتفاقا دکترا میگن بعد چهل روزگی و قبل واکسن دو ماهگی باشه هر چی بزرگتر بشه نگهداریش سخت تره
این روزها طرح روی جلد آدمهاست که پرفروششان میکند ، نه متنشان . . .
نه فکر کنم حدیثم داریم که ختنه روز هفتم باشه یا یه چیزی شبیه البته مطمین نیستم ما پسرمو بعد از چهل روزگیش ختنه کردیم فکر میکردم دیر شده خب کاریه که باید بشه اگه زیادم دیر بشه چون درک بچه بیشتر میشه دردم بیشتر میفهمه
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
خوب اگه موقعیتشو داری ختنش کن .این یه مسئله ی طبیعی برای همه ی پسر بچه هاست هرچه زودتر خودش راحت میشه . در مورد مهد هم باید خیلی حواستو جمع کنی که بچه ها رو توی چه شرایطی نگه میدارن ولی صد در صد از خونه ی همسایه بهتره چون با همه ی بچه ها یه نوع رفتار دارن و لی خونه ی همسایه همون رفتاری که با بچه های خودش داره و شاید شما نپسندی .خونه مامان نمیتونی بزاری؟
☝ این دنیا اگر حرفے داشت ، خدایش ساکت نبود....
2706