2733
2739
عنوان

دوستان کدبانو کیک پزی واردند

181 بازدید | 13 پست
سلام دوست جونیا، برای وقتی میخایم کیک را از قابلمه در بیاوریم برای اینکه خراب نشه
باید صبر کنیم کیک ســـــــرد بشه کاملا بعد اطرافش با چاقو آزاد کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر زمان صبر کنم که کیک بعد از پخت ســــــرد بشه؟؟؟

یا شیوه ای دیگه

مرسی منتظر راهنمایهای خوبتون هستم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بستگی به ظرفتون داره خیلی ازکیکها با چرب کردن کف قالب یا ارد پاشیدن قبل از ریختن مواد....خیلی راحت از قالب جدا میشن
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

البته من خیلی وقتها عجله داشتم همونطور گرم هم از قالبم در اوردم....یه چند تا تکون به قالب میدیم و بعد برش میگردونیم
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2740
اگه میخواین کیکتون سرد بشه میتونید بذارید با قالب تو یخچال