2733
2739
عنوان

تاپ و بلیز نو و تگ دار

2254 بازدید | 30 پست
دوستان عزیزم این لباسا که می زارم هموشن نو هستند یا سوغاتی هستند یا هدیه. اگر چیزی خواستین پیغام بزارید یا با این شماره تماس بگیرید
09102207969
خدای مهربانم تو می دانی دختر زیبایم، همسر مهربانم و خانواده ی پر مهرم چقدر برایم عزیز هستند، پس همیشه حافظشان باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نشددددددددددد؟؟؟؟؟
ازآدم‌ها بگذر! دلت را بزرگتر کن... ناراحت این نباش که چرا جاده‌ی رفاقت با تو همیشه یک‌طرفه است.... مهم نیست اگر همیشه یک‌طرفه‌ای.... شاد باش که چیزی کم نگذاشته‌ای و بدهکار خودت و رفاقتت نیستی..... همه ی وسایل من، تگدار، نو و در حد نو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1073489&postID=41942426
2731
تاپ صورتی 13000 تومان
آپلود عکس , آپلود رایگان

تاپلمه آبی نفتی (تو تن خیلی قشنگه) 19000 تومان
آپلود عکس , آپلود رایگان
آپلود عکس , آپلود رایگان

تاپ زرشکی مجلسی (جلوش با پولک کار شده پشتش سادست) 30000 تومان

آپلود عکس , آپلود رایگان
آپلود عکس , آپلود رایگان

تاپ سفید مناسب سایز 36-38
قیمت 15000 تومان

آپلود عکس , آپلود رایگان

آپلود عکس , آپلود رایگان
خدای مهربانم تو می دانی دختر زیبایم، همسر مهربانم و خانواده ی پر مهرم چقدر برایم عزیز هستند، پس همیشه حافظشان باش...

بلیز جلو گره دار در دورنگ مشکی و نارنجی قیمت: 20000 تومان

آپلود عکس , آپلود رایگان

آپلود عکس , آپلود رایگان

آپلود عکس , آپلود رایگان

بلیز بافت ظریف یشمی
قیمت: 28000 تومانآپلود عکس , آپلود رایگان

آپلود عکس , آپلود رایگان

شلوار کتان کش برمودا، رنگ سبز یشمی، فکر کنم مناسب سایز 36 شاید 38 باشه
قیمت: 30000 تومان

آپلود عکس , آپلود رایگان

آپلود عکس , آپلود رایگان

نینجا جان تخفیف می تونم بدم ولی تعویض ندارم گلم

2738
عزیزم اولی رو ده می دم دومی هم دوازده . اگر می خواهی سانت بزنم ولی حالت کش داره جفتش. سفیده یکم نازکه

عزیزم مشکی فکر کنم به سی هشت چهل. نارنجی به چهل و دو تا چهل و شش هم شاید بخوره. اخه حالت کشی دارند. اگر بخواهی سانت می زنم

ماهنی عزیزم دور کمر کامل 72 یعنی 36 و دور ران کامل 44 یعنی 22
یه کم حالت کشی داره عزیزم. فکر میکنم اگر کیپ تن باشه خوشگل تره

2706