2733
2734
مامانایی که مشکل جفت براشون پیش اومده و جنین رشد نکرده و مجبور به ختم بارداری شدن بیان تا باهم درد دل کنیم و به هم تسلی بدیم
خدایا شکرت
سلام بچه ها من تو هفته بیست و چهارم رفتم سونو که متوجه شدم جنینم یکماه از رشد عقب افتاده بدلیل نارسایی جفت من فشار خون هم داشتم نمیدونم علت از چی بود بهم گفتن باید بچه رو در بیاری دنیا رو سرم خراب شده هنوز نرفتم دارم دیوونه میشم اگه شما ها هم این تجربه رو دارین بیاین باهم صحبت کنیم بدجوری بهم ریختم
خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هانی جون ایشالا منم بتونم دوباره مادر بشم موضوع اینه که من بعد از ده سال باردارشده بودم و خدا بهم لطف کرده بود الان ٣٨ سالمه شاید دیگه فرصتی نداشته باشم دلم خیلی گرفته هر چی بود صلاح خدا اینطوری بود
خدایا شکرت
زن دایی من همین چند روز در ماه پنج جنینش بر اثر ایست قلبی از دست داد و بیرونش اوردند به صورت طبیعی ولی بچه اولش سالمه و 3 سالشه انشاالله بچه بعدی خدا خودش بهت صبر میده نگران نباش
دلم بوی هیزم میخواهد نانی تازه و گرم و کمی سادگی ......
2738
تیلرام جان عزیــــــــــــــــزم اشاالله خیره. حتما صلاحی توش هست شک نکن. مطمئنا یه نی نی سالم و خوشگل هم قسمتت میشه
tiptop شما هم نگران نباش جوابش خوبه عزیزم. نسل امید رفتی؟
تیپ تاپ نگران نباش اینا همش احتماله به سلامتی اینو هم میگذرونی مطمینم عزیزم فعلا زندس نارسایی جفت یعنی خونرسانی به جنین مشکل دار شده به خاطر همین جنین از رشد عقب افتاده که هر چی جلوتر بریم بدتر میشه و امکان مردنش هست
خدایا شکرت
2706