2737
2734
سلام دوستان میشه بگین دیشب تو بفرمایید شام کی برد؟؟؟ من داشتم پایتخت می دیدم
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
عه..... امیر چند گرفت؟
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فریبا بهش ده داد؟
2742
مرسی بها جان
2740
فریبارو دوست داشتم من داشتم برگ ریزان میدیدم که خوابم برد امروز ساعت 5تکرار بفرمایید شام و میبینم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
وای سحر دخت چاقه دیوانه بود انگار چرا اینجوری بود انگار تمامه خصوصیاته بد یه جا در این زن جمع شده وای خدا بلا به دور موندم شوهرشو خانوادش از این آدم متنفر نشدن بعد از دیدنه این برنامه
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
2706