2733
2739
عنوان

سفید شدن موها و ریزش زیاد موی سر

437 بازدید | 6 پست
سلام دوستان کسی هست بتونه راهنماییم کنه مدتیه که موهای سرم خیلی سفید میشن و همچنان ادامه دارن نه ارثی داریم نه عصبی هستم و الان باردارم و باز ریزش موهام خیلی کمتر شده ولی برای بعد بارداریم می ترسم چون هم به روال قبل بخواد برگرده هم از عوارض زایمان هم هست ریزش مو
یبوست ندارید ؟ کلسترول خونتون چطوره ؟ ویتامن ب زیاد مصرف کنید (برنجتون رو حتما دمی کنید یعنی صافی آبکش نپزید )
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یبوست کمی دارم بخاطر بارداریمه فکر میکنم کلسترول خونم خوبه نرماله نه کم کاری تیروئید ندارم مرسی از راهنماییهاتون وقتی هم موهام میریزه بعضیاشون از ریشه کنده میشه انگار جاشون جوش میزنه
شوهرم میگه کل زندگیمون مو شده راست هم میگه موهام بلنده فکر کنید بریزه زیاد دیگه چه شود البته من همیشه خونمو جارو میزنم و اینجوری میگه دیگه شما تصور کنید