2737
2734
سلام من هفته هشتم بارداری هستم دو قلو باردارم می شه یه سونوگرافی خوب بهم معرفی کنید یعنی به نظرتون بهترین سونوگرافی کرج کدومه تا الان خود دکترم سونو می کرد برام الان می خوام دکترم رو عوض کنم یه سونو گراف خوب می خوام
سلام عزیزدلم من به شما سونوگرافی دکتر مروارید و معرفی میکنم ایشون بسیار با حوصله دلسوز و با دقت هستن دور از جون نینی شماااااااااااا باشه پسرمن اب مروارید مادرزادری داشت ایشون تو ماه 6 از تو سونو فهمیدن همه دکترا تعجب مکردن ازینهمه دقت ادرس:طالقانی شمالی روبه روی پارک شرافت یه در باریک داره اما تابلوش کاملا بزرگ مشخصه اوایل خیابون بهار میشه جنب یه تعمیرگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من واسه کلیه ام رفتم پیش دکتر مروارید ایشون بهم گفتن که بچه دو قلو هستش تا قبل ایشون دکتر خودم هم تشخیص دو قلویی نداده بودن واقعا کارشون خوبه و قیمتشون هم مناسبه
2740
سلام مامانا من خیلی خرید اینترنتی میکنم بماند که از کلی از خریدام راضی و از خیلییاش ناراضی و کلاه سرم رفت.ام این دفعه از طریقه زن داداشم با خانومی اشنا شدم که خدا خیرش بده خیلیییییییییییییی منصف و خانوم و خوش سلیقه هست.من که خیلییییییییی راضی بودم .از لباس گرفته تا کل سیسمونی رو داره هرچی اراده کنید داره.با قیمت مفت وارزون.تو وایبر هم هست شمارشو میزارم براتون.حتمااااااااااااااااااااا امتحان کنید09213877073 اسمش مامان ویهان
خدایاشکرکه دونیمه راکامل کردی.همسرم عاشقتم واین عشق رامدیون تک تک خوبیهایت هستم

سلام من سونوگرافی nt رو تو بارداریم در سونوگرافی سروش انجام دادم .به نظر من ارزش مسافتشو داره بیای تهران .

تلفن تماس : ۴۴۱۶۲۱۲۵ – ۴۴۱۶۲۱۲۶

آدرس : تهران ، بزرگراه ستاری جنوب ، ابتدای بلوار فردوس غرب ، بعد از تقاطع شهید ورزی ، ساختمان کارون ، پلاک ۴۴۶ ، طبقه چهارم ، واحد ۲۸

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

*هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی باکاتتر مخصوص بدون درد و بدون خونریزی*

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
2706