2733
2734
بنظرتون چی بدم بهش کره میریزم تو غذاش شیر خودمو میخوره سرلاک بدم؟
نیوتن غلط کرد برای بعضی عملها هیچ عکس العملی نیست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم دخترم تو نه ماه رفته تو چهل روز فقط دویست گرم اضافه کرده، وزنش الان هفت و دویست، دکتر سونو نوشته و یه سری آزمایش تخصصی، سونو بردم خوب بود خداروشکر ولی هنوز آزمایش نبردم، دکتر گفت به احتمال زیاد مشکل جسمی نیست، طبیعت بچه این جوره حتی قبل از عید یه روغن ام سی تی واسش نوشت گرفتم بهش دادم غذا خوردنش هم نسبتا خوبه ولی وزنگیریش متاسفانه کمه من خیلی سعی میکنم بچه را اذیت نکنم چون پسرم اینجور نبود ماشاالله خوب میخورد و خوب وزن میگرفت، الان همش نگران اضافه وزنش باید باشم بچتون چند کیلو؟؟؟
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
2728
بچه منم یه سال و ده روزشه فقط هشت کیلو و پونصد گرمه . دوماهه وزن اضاف نکرده.دکترم بردم گفت مهم نیس .چون تحرکش زیاده.هیچ مشکلیم نداره.کره هم اگه تو غذاش باشه نمیخوره.خودتو نگران نکن
سلام منم همین مشکلو دارم خیلی بدههه تو شهرستون همه با لحن بدی میگفتن بچت خ ریزه بهش نمیرسی بخدا من میرسم توو خونه خودمون خوب میخوره ولی اونجا هیچی نخورد دوهفته ای 2سالو 5ماهشه 12ک هس دوسالگیش از شیر گرفتم تا موقعی که شیر میدادم تپل بود بعدش لاغر شد لب به شیر پاستوریزه نمیزنه فقط دوغ و ماست میخوره دکترم بردم ازمایشاش نرمال بودن یه شربت داد اونو بهش دادم اشتهاش کمی باز شد ولی چند وقت بعد بالا اورد...دکترش گفت اگه وزن نگرفت بیارش از دست راسش عکس باید گرفته شه برا سن استخونش؟منکه نفهمیدم یعنی چی؟
💕
دخترم یه عفونت بدی کرد 800گرم کم شد مکه هم رفتیم البته اونجا وزنش ثابت بود الان800گرمش برگشت ولی8300 هست غذا خوب میخوره اما شیر خودمو خوب نمیخوره
عزیزم وزنش که خوبه، پس دختر منو چی میگی، هر کی دیده گفته واااااای چققققدر رییییززززه، ولی همه هم میدونن رسیدگیه من چقدر خوبه، سعی میکنم اهمیت ندم
2740
عزیزم وزنش که خوبه، پس دختر منو چی میگی، هر کی دیده گفته واااااای چققققدر رییییززززه، ولی همه هم میدونن رسیدگیه من چقدر خوبه، سعی میکنم اهمیت ندم
دخترم یه عفونت بدی کرد 800گرم کم شد مکه هم رفتیم البته اونجا وزنش ثابت بود الان800گرمش برگشت ولی8300 هست غذا خوب میخوره اما شیر خودمو خوب نمیخوره
مگه نمیگی هشت صد گرمو جبران کرده پس ثابت نیست، درضمن دیگه مثل شش ماه اول اضافه نمیکنن
دکتر دختر فوق تخصص گوارشه گفت اگه بچه میخوره بهش شیر خشک یا سرلاک بدم واسه وزنگیری خوبه، مسئله اینه که نمیخوره