2752
2734

هر روز برای مشق نوشتن و تمرین کردن پدر منو در میاره 

برای هر خطش باید بگم بنویس. وقتی میخام چندتا سوال ریاضی بنویسم یا بهش املا بگم گریه میکنه، میگه کم بگو، کم بنویس 

در حالیکه تو درساش ضعیفه، ضعیفه چون دوست داره 24 ساعت بازی کنه

منم از کوره در رفتم و زدمش 

ولی الان خیلی ناراحتم 

چیکار کنم بتونم خودم رو کنترل کنم 

از بس دعواش کردم اعتماد به نفسش از بین رفته  

خدا لعنت کنه منو 

خب ننویسه

این نظام آموزشی از پایه غلطه آموزش باید با بازی همراه باشه

خود شما هم اضطراب داری عزیزم باید درمان کنی

مشاور تحصیلی و فردی در آموزش و پرورش برای دریافت مشاوره بهم پیام بدید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کارت خیلی اشتباهه عزیزم و باعث دور شدن فرزندت از خودت میشی باید بری پیش مشاور یا حتی روانشناس بچت اینجوری داغون میشه درس واقعا ارزش اذیت شدنش و نداره بهش فشار نیار ابتدایی و راهنمایی ک مهم نیست فقط در حدی باهاش کار کن که جمع تفریق ضرب تقسیم و خوندن و یاد بگیره همین بیشترش به درد راهنمایی و دبیرستانش نمیخوره به خدا

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…
2731

عزیزم مدرسه جای پستی هست جایی که بچه هارو از خودشون دور میکنه ی سیستم پر از ضعف تو ایران هم که دیگه هیچی بهش سخت نگیر اگه نمیتونه حواسشو جمع کنه تمرکز نداره شاید کلا نمیتونه و اختلالاتی داره ک اصلا چیز عجیبی نیست خیلی از بچه ها دارن

✨happy to light and that's enough

والا خودشم مقصره ک انقد اذیت میکنه

۹سال دیگه آدم ۳ساله مدرسه میره(تازه نیمه اولی باشه چهارمه) کلاس اولی نیست ک انقد اذیت میکنه اونم با وضعیت درسی درخشانش😑😑

من بهت حق میدم عصبی بشی و کتک زده باشی

من سر دختر بزرگم که الان ۱۲ سالشه مشکل داشتم وقتی کلاس اول بود و نمیدونستم دخترم عدم تمرکز داره خدا منو ببخشه خیلی دادای بدی سرش میکشیدم وقتی بردمش پیش مشاور گفت اصلا نباید بهش استرس بدی بزار خودش تکالیفشو انجام بده و داد سرش نزن و خیلی راهکارهای دیگه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عزیزم مدرسه جای پستی هست جایی که بچه هارو از خودشون دور میکنه ی سیستم پر از ضعف تو ایران هم که دیگه ...

میبرمش برای درمان اختلال تمرکز 

ول فقط بازی کردن رو دوست داره 

اگر بهش سخت نگیرم تو مدرسه از بچه های دیگه عقب تر میفته باز اونجوری خودش رو کم میبینه 

بارها خودش اومده به من میگه که  تو مدرسه بابت درسش مشکل داره

این همه نوشتیم چی شد ؟ این همه تحصیل کرده بیکار

پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...