2733
2739

باید کاپشن بپوشیم یا هوا خوبه .... مثلا در حد تی شرت و‌شلوارک ؟ پسرم میتونه تاپ وشورت بپوشه ؟ تو آب میشه رفت لب دریا ؟ پارک آبی چی ..... میشه رفت؟ 

یه سوال دیگه به پوشش زیاد گیر میدن ؟ مثلا رو سری و اینا .... تو بازار ها و خیابون 

ببخشید زیاد شد🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی دیه این که ببخشید پوشش اونجا در چه حده ..خیلی افتضاحه یا نه مثلا در حد بالاشهر خودمونه؟

کیش و قشم قبل همه این داستانا راحت و ازاد بودن. الان دیگه کلا اوکیه 

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
2740
شوهرم میگه بریم دوست ندارم رو سر لختی حساس نیستم یا لباس چسب و کوتاه ....ولی رو لخت و پتی چرا چون هم ...

الانم که همه عملیو و بی نقص😕من این جور جاها فقط حرص میخورم البته تو دلم

خانومایی که حساس نیستن تسلیم لطفا رو مخ راه نرن سپاس

شوهرم میگه بریم دوست ندارم رو سر لختی حساس نیستم یا لباس چسب و کوتاه ....ولی رو لخت و پتی چرا چون هم ...

اروپا نیستش که . پوشش کیش همون سر لخته یا حالا بدون مانتو با ژاکت وشلوار . کسی با تاپ وشلوارک نیس

تاریخ رامردان پر هیاهو مینویسندو بدون اینکه بدانندقهرمانان داستان هایشان زاده چه کسانی بوده اند..!
2706