2737
2734
عنوان

ختم سوره حشر برای مادر دو کودک

66 بازدید | 121 پست
سلام دوستان خوبم دوستان دوست دوران دانشگام به علت سردردهای شدیدش میره دکتر و متوجه میشه تومور مغزی داره ... شیمی درمانی رو شروع کرده ... دوستان دوستم دوتا بچه داره یکی 9 ساله و یکی 3 ساله .. تورا خدا هر کی میتونه کمک کنه براش ختم سوره حشر برداشتیم840 بار برای شفای بیماری باید خونده بشه 300 تاش باقی مونده .. شاید دل یکی از شماها اینقد پاک باشه که خدا روشو برنگردونه و دوستمو شفا بده .. اگه می تونید کمک کنید تا آخر این هفته این سوره های حشر خونده بشه ... یه دنیا ممنونتون میشم ..
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم دوستان خوبم انشالا خدا بهتون عوض بده
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
2740
نهال جان متوجه نشدم چند تا
من میرم بچه ها ولی میام تو را خدا هر کی میتونه از ته دلش براش دعا کنه .. و اگه میتونید کمک کنید واسه تموم شدن این ختم .
نه تا آخر هفته و اگر نهایت بشه دیگه میخوام هرجور هست تا آخر دهه محرم تا پایان روز عاشورا تموم بشه
2706