2733
2734

دخترم هی غر میزنه که چرا مادر دخترعموش  دفتراشو پاک نویس میکنه تو نمیکنی !

جاریم تمام تکالیف دخترش رو کلاس سومه مینویسه یعنی تمام شکل ها و مسئله هارو مینویسه بعد فقط دخترش جواب میده کاردستی ها رو جاریم درست میکنه و حالا دخترم اینارو دیده و اونا هم هی دفترارو وسط مهمونی می اوردن و میگفت ببین دخترم چقدر تمیزه سوال و جواب درسارو جاریم مینویسه .

من فقط به دخترم برنامه میدم که اینارو تا ساعت فلان توی اتاقت انجام بده و درس میپرسم اگر بدخط و اشتباه هم بنویسه بهش تذکر میدم و دخالت دیگه نمیکنم آیا کم کاریه بنظرتون ؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کار جاریتون خیلی خیلی اشتباهه بچه باید تکالیفش رو خودش انجام بده اگر جایی گیر کرد و نتونست مادر و پدر کمک کنن اونم کمک و آموزش نه اینکه بگیرن براش انجام بدن

برای دخترتون هم توضیح بدید و توجیهش کنید

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2738

صددرصد کار شما درسته بچه ات رو مستقل بار بیار

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

کار شما درسته

جاری منم همین کار رو برای پسرش میکنه در حدی که الان که پسرش دبیرستان سال دیگه کنکور داره همچنان گیر مامانشه وسط مهمونی میاد میگه مامان بیا سیوال ریاصی بنویس جواب بدم

بزار دخترت مسیولیت پذیر باش و مستقل بار بیاد تو درس خوندن چند سال دیگه نتیجه اش رو میبینی

نه اصصصصلا.

اتفاقا من خودم یکی از این مواردم 

دخترعموم نازنازی بود همش بهش میرسیدن و لوووس.

عمم مینشست همراه پسر عمم باهم درس میخوندن.

منم مستقل اصلا مامانم نمیفهمید کی درس خوندم کی امتحان دارم.خودش میدید که دارم میخونم 

اخرش اون دو تا یکیش تو ازاد رفت بدون کنکور.یکیشم تو غیر انتفاعی میخونه.

من خداروشکر تو سراسریم رشتمم اینده داره 

بگو می‌خوام خودت خلاق باشی و سعی کنی چیزای جدید یاد بگیری تا وقتی بزرگتر شدی و وارد جامعه شدی از پس خودت بر بیای، نه اینکه همش بگی مامان چکار کنم چکار نکنم. 

بهش بگو تو باهوشی و نیازی به کمک من نداری ،دفتر کثیف و جواب غلظت خودت هزاران بار بهتر از کمک های بی فایده من هست،من نمیخواهم جلو پیشرفتت رو بگیرم و... 

خلاصه که بهش اعتماد به نفس بده و تحسینش کن. 

شما خودت یه دور این درس ها رو خوندی و این دوران رو گذروندی اصلا چرا باید حالا مشق بچه ات رو بنویسی😕

اشتباهی رو که اطرافیانتان از روی نادانی انجام میدن شما تکرار نکنید.

به دخترت هم بارها و بارها بگو اونا دارن اشتباه میکنن،این کار زنعمو باعث میشه بچه اش همیشه یه پله از بقیه عقب بیفته چون عادت کرده به آماده خوری ‌.

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2706