2733
2734
عنوان

مسافرت به مکزیک

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 21 پست
تا اونجا که میدونم سفارت مکزیک سخت ویزا میده سوال پیچ زیاد میکنن بیشتر نگران اینن که نکنه بری اونجا و گیر قاچاقچیا بیفتی کلی برو بیا داره ممکنه در مورد اینکه اونجا کجا میخوای بمونی ببرسن و اسم و ادرس و این چیزا بعد تو فرودگاه اونجا هم یه سری خاص رو که مسلما ایرانی هم هست توشون میبرن تو یه اتاقی و یخورده سوال جواب میکنن و مدارک رو میخوان بعدش هم فکر کنم با اون ادمی که اسم و ادرس دادی ارتباط میگیرن ببینن رسیدی یا گم و گور شدی دیگه مشکلی نداره اینا هم که گفتم خیلی سخت نیست و البته اطلاعاتنم مال ٧-٨ سال پیشه الانو نمیدونم چطوره
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش پاکدل جان من از ایران نرفتم ولی پاسپورتم اون موقع ایرانی بود اقامت یه کشور دیگه رو هم داشتم. اصلا تجربه ی بدی نبود. کل زمانی که طول کشید دو سه دقیقه و تنها سوالشونم اینکه چکاره هستید؟ ما با سانوینگ رفتیم که فلایت و ریزورت با خودش بود. شما هم اگر با تور باشید که مشکلی نیست جای نگرانی نداره. ما از قبل هم ویزا نگرفتیم توی فرودگاه بهمون دادن. شما هم برای ویزاش اپلای کنید اگر ویزارو بدن نهایت سختگیریش همینه که واتو واتو جون توضیح دادن سوال می کنن و جواب میدین. کشور خیلی زیباییه ایشالا بهتون خیلی خوش بگذره
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2731