2733
2739
سلام رها جون. من بهمن پارسال با دکتر مقاره ای بیمارستان مهر زایمان داشتم. سزارین شدم به روش اسپاینال. کادر بیهوشی خیلی خوب بودن و من بعدش هیچ مشکلی نداشتم. کادر پرستاری شب خیلی خوب بود. بخش نوزادان هم عالی بود و هر بار تا صبح زنگ زدم کمک بگیرم برای شیر دادن خیلی زود و با روی خوش اومدن. پرستارهای شب هم چند بار بهم سر زدن و برای دستشویی رفتن خیلی کمکم کردن چون من سوند نداشتم.کادر صبح به خوبی شب نبودن..هزینه اش درست یادم نیست ولی فکر کنم زیر 2 میلیون بود(با اتاق خصوصی و هزینه ختنه پسرم و ...). البته من بیمه تکمیلی داشتم.
سلام سارایی خوبی من یادته منم فروردین بالاخره زایمان کردم منم پیش مقاره بود از مقاره راضی بودم ولی از کادر پرستارش راضی نبودم خیلی تنبل بودن هزینه اش نمی دونم من بیمه بودم ولی مقاره هزینه جدا برای ختنه اش گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره رها جون بدون بیمه زیر 2 میلیون شد فکر کنم...بستگی به دکترت هم داره...مثل اینکه دکترهایی که خودشون سهام دار بیمارستان هستند هزینه هاشون پایین تره. بچه هم پیش خودته...فکر کنم 10 دقیقه بعد از اینکه اومدم تو اتاق پسرمو اوردن و پیشم بود. فقط زمانهایی که پزشک بچه ها رو ویزیت می کرد یا می خواستن واکسن بزنن می بردن. فکر کنم تعویض هم می کردنش چون یادم نمی یاد عوض کردنشو تو اتاق...
تو اتاق جلوی اتاق من یه پسر کوچولو بود که شب خیلی بی تابی می کرد. دل درد داشت. چند بار مسئول بخش نوزادان بردش و بعد از اینکه خوابید برش گردوند پیش مامانش. ولی پسر من تمام مدت پیشم بود..
2738
دوستان سلام
من 15 روز دیگه زایمان دارم پیش دکتر ناجیه الهی که تو بیمارستان مهر هم هست البته 6 سال پیش هم پیش همین دکتر سزارین کردم که عالی بود اونموقع 200 هزار تومن حق دست ازم کرفت .کسی میدونه که الان چقدر حق دست میگیره؟
2706