2733
2739
فکر کنم دیروز بود یه خانومه بعنوان کارشناس اومده بود تی وی نمیدونم اسم برنامشو ولی قبل اذان ظهر بود من روشن کردم ببینم اذان شده یا نه که چون نشده بود تی وی همونجور روشن موند تا اذان ..

خانوم مجری نمیدونم بحث چی بود میگفت بیننده ای اس داده خیات کرده همسرش و چک میکنه گوشی همسرش رو ..از این حرفا
کارشناس گفت نههه چک نکن... حالا اگرم فهمیدی بیشتر محبت کن ... دلدادگی بیشتر کنین..(منظورش همون شرت توری رژ قرمز بود احتمالا) هههه من کلی خندیدم هرچند کلی هم متاسف شدم...
باز اگه کارشناس مرد بود یه چیزی ولی یه خانوم آخه چرا همچین چیزی میگه.... یعنی خودش بفهمه همسرش خیانت کرده بیشتر دلدادگی میکنه؟؟؟؟؟!!!!!!!

براوو افرین بر شما حالا همون کارشناس وقتی توی دفترش یا اگر دکتر هست توی مطبش بریم میگه در حضور باز نمیتونم راهکار الانمو بدم و معذورات دارم واونوقت توی دفترش حالا بررسی دقیق تر که کرد راهکار خودشو میده و دیگه بیخیال شدن توش نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوان با هر جون کندنی هست زندکی رو حفظ کنن اکر به جای این حرف ها رو این کار میکردن که اقایون نباید خیانت کنن بیشتر جواب میکرفتن متاسفانه در جامعه ما خیانت مرد ها عادی هست
2738
من نمیگم زندگی بپاشه... هرکسی بالاخره زندگی خودشو داره... تحمل آدما فرق داره....بعضیا شاید بتونن بازم زندگی کنن

ولی کلا یعنی یکی خیانت کرد باید محبت بیشتر شه؟ چرا نمیگن مثلا همسرتونو ببرین مشاوره علت یابی شه...یا مثلا نمیگن جدی برخورد کنین یا هر چیز دیگه

2706