2733
2739
عنوان

نکاتی برای آماده شدن برای زایمان طبیعی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1428821 بازدید | 27470 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام دوستان❤

اینجا گروه مامانای تابستون و پاییز ۹۹ هست

و قابلیت اضافه کردن یا ادرس دادن به دوستانشون رو دارن

از اونجا که تعداد هرچی بیشتر باشه راحت تر پاسخ دغدغه هامون رو با تجربه دوستان پیدا میکنیم

از بارداری تا بچه داری❤

https://chat.whatsapp.com/Hkd9wcpaeJoEJq9Ln2Mgrg

2738

سلام. من 5 روز پیش زایمان طبیعی بسیار عالی داشتم،ساعت 1:37بستری شدم، 3:10 پسر گلم به دنیا اومد، زایمان اولم رو به خاطر ترس از درد سزارین شدم و بزرگ ترین اشتباه زندگیم بود، خانم ها تورو خدا از زایمان طبیعی نترسید، به جسم و روح و زندگی خودتون آسیب نزنید

زایمان طبیعی روش داره، اگر خودتون رو اماده کنید شیرین ترین خاطره زندگی میشه،

1.توکل بر خدا و سپردن خود به خدا

2،شیاف مغربی

3،داروی زایمان اسان تبریزیان

4،پیاده روی، اسکات، پروانه

5،گل گاو زبان، تخم شوید 

6 جوشانده ی سیاهدانه و بابونه 

7،تکنیک تنفس، در موقع درد

8گرفتن دوش اب گرم روی شکم در موقع درد

9.فشار چند نقطه خاص موقع درد

من همین ها رو انجام دادم، ساعت 10 شب یکم درد داشتم،ساعت 12 راه افتادم از کرج به تهران اومدم،ساعت یک و نیم بستری شدم با 6 سانت دهانه رحم، ساعت3 فول شدم، 3،10 تمام شد همه چی، کاملا فیزیولوژیک و بدون بخیه، تازه در زایمان دوم مادر شدن رو عمیقا درک کردم

زایمان طبیعی ترس ندارد

[QUOTE=151247351]1.توکل بر خدا و سپردن خود به خدا 2،شیاف مغربی 3،داروی زایمان اسان تبریزیان 4،پیاده روی، اسکات، پر ...[/QUOTEسلام.شما پیش طبیب طب اسلامی رفتین؟منم اولی سز شدم.میخوام این یکی طبیعیباشه

2706