2737
2739

بچه ها من دیشب حدود ساعت۳یا۴بود فک کنم خواب بودم بیدارشدم از تو کوچمون صدای زنا مردا میومد فک کردم دزد گرفتن ما خونمون حیاط مستقله از در خونه رفتم بیرون ببینم چ خبره رفتم بیرون دیدم همه جا سکوته برگشتم خوابیدم تا ظهر پاشدم برم حمام 

کل تنم کبود بود انگار همه جامو زدن با مشتو لگد ب مامان بزرگم گفتم میگ کار جناس 

میترسم تاحالا شما اینطوری شدین ؟

چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خرافاتی نباش .

ترسیدی به اون علت اینطور شدی .

البته یه موردم دیدم کمبود ویتامینها و اهن و‌... داشت . بدنش  کبود بود دایره ای در قسمتهایی از بدن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

نمیدونم ولی برو تو حمام 40 بار بسم الله الرحمن الرحیم بخون به آب تو کاسه آخر حمام که میای بیرون بریز رو سرت اسفند هم دود کن تا دور بشن و اینکه آیت الکرسی و چهارقل همراهت باشه

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
اخه از ۳صب تاحالا مگ میشه یهویی

كبودي جن جاهاي خاصي از بدن هستش و علائم ديگه هم داره چون وقتي به كبودي ميرسه يعني مس يا عارض داري ولي قبلش علايم جسمي روحي داره

احتمالا شما مشكل پزشكي داري،اگه رفتي و تاييد كرد مشكل پزشكي نداري و احيانا علائم هم داشتي برو برات كشف روحاني انجام بشه علت مشكل مشث ميشه،اونايي كه اعتقاد ندارين ريپلاي نكنيد من اطلاعاتم در اينجور زمينه ها خوبه براي راهنمايي استارتر نوشتم.

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️
2706