2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام عزیزم ، غصه نخور منم دخترم سه ماه و نیمشه همین طوری هستش . سینه رو که میخوام دهنش کنم روشو برمیگردونه همش حواسش این ور اونوره شیر نمیخوره وقتی خوب خسته میشه که میخواد بخوابه بهش شیرمو میدم میخوره به جاش شبا تند تند شیرش میدم هی بیدارش میکنم . خودش خوب میشه کم کم . فقط به جز شیرخودت چیزی بهش ندی که از سینه میوفته . فقط شبا واسه اینکه خیلی گشنه نباشه شیرمو میدوشم وقتی میخوابه با شیشه میدمش یه بارکه ته دلشو بگیره خوابش سنگین باشه .
2740
پسرمنم الان سه ماهشه کمترقبل شیرمیخوره بردمش دکترش گفت چون وزنش نرماله مشکلی نیست بخاطراینه که بزرگترشده دیربه دیرشیرمیخواد اگه زودترازسه ساعت بخوام بش شیربدم نمیخوره وپس میزنه بعضی روزاهم تاچهارپنج ساعت شیرنمیخوره واگه زودتربش شیربدم فقط سه دقیقه شیرمیخوره
عزیزم فقط باید صبور باشی و تحمل کنی. دختر من از 2 ماهگی تا 6 ماهگی تو بیداری شیر نمیخورد. فقط توی خواب میخورد. تا کم کم خوب شد. من سختی زیاد کشیدم. از دایم روی پا گذاشتن و خوابوندنش تا راه رفتن و شیر دادنش. ایشالله که پسر شما زودتر میفهمه می می یعنی چی. فقط صبووووووووووووور باش و تسلیم نشو. هیچی جای شیر مادر رو نمیگیره
ترنم عشق مامان و بابا، محمد کوچولو هم سالم بیاد تو بغلم بگو آمین
2706