موضوع: اهدايي ( جنين ،‌اسپرم ، تخمك ) + اظهار نظر

صفحه 1 از 54  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
ني ني نگار1 پست ها : 274عضویت:1389/5/6
1390/2/21 - 3:49 عصر
با سلام،‌هدف از ايجاد اين تاپيك اين هست كه اهدا كننده ها و دريافت كننده ها بتونن اينجا همديگه رو راحت تر پيدا كنن ،‌اگر مايل هستيد ،‌گروه خون ،‌مشخصات كلي ظاهري مثل قد و حتي اگه دوست داشتين مبلغي رو كه براي اين كار در نظر داريد ، اينجا بگذاريد ............ ذكر يك نكته ضروري هست ،‌با توجه به اينكه اينجا يك محيط مجازي هست و با توجه به اتفاقات اخير سايت،‌متوجه شديم كه ممكنه هويت مجازي افراد واقعي نباشه و با توجه به اينكه طبق قوانين كشورما ، بايد اهدا در اين موارد كاملا محرمانه باشه ،‌لطفا براي تماس با همديگه از يك واسطه به نام كادر درماني ، پزشك ويا يك بيمارستان معتبر استفاده كنيد ، تا جلوي هر گونه سوء استفاده گرفته بشه............ و يك نكته هم براي توضيح بيشتر اگر كسي تمايل به اهدا داره مي تونه با مراكز درمان ناباروري تماس بگيره و شرايط و چگونگي رو از اونها بپرسه كه قطعا توضيح خواهند داد.... بعضي از مراكز عبارتند از رويان ، پژوهشكده ابن سينا ، مركز درمان ناباروري نويد ، مركز اميد ، مركز شايانمهر ، بيمارستان پيامبران، مركز دبيراشرافي و فكر كنم خيلي جاهاي ديگه هم هستن كه با يك سرچ توي گوگل و يا تماس با 118 مي شه شماره هاشون رو پيد اكرد.
اينجا به طور مختصر ، كاربرهايي كه حاضر هستن اهدا كننده باشن رو مي نويسم :
آلما ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداريش و به دنيا اومدن ني ني خودش)

heni ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداريش و به دنيا اومدن ني ني خودش )

اكي ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداريش و به دنيا اومدن ني ني خودش )

نونوش ( انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداريش و به دنيا اومدن ني ني خودش)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=90012&PageNumber=3

سميا (انشالله بعد از مثبت شدن جواب بارداريش و به دنيا اومدن ني ني خودش )
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=93313&PageNumber=1

دوتا از كاربرهاي سايت هم توي دوتا تاپيك ديگه اعلام كردن كه مي تونن اهدا كننده باشن كه اينجا لينكشون رو مي گذارم

maryam
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=84609&postID=3959668#3959668

توت فرنگي
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52136&PageNumber=17

طبق معرفي دوستمون مهر آفرين ، براي تخمك اهدايي مي تونيد به بخش نازايي بيمارستان لاله مراجعه كنيد اونجا اهدا كننده به شما معرفي مي شه
و به گفته ي دوستمون تامارا 1 براي تخمك اهدايي مي تونيد به مركز رويان و همين طور به بيمارستان الوند هم مراجعه كنيد

ني ني نگار1 پست ها : 274عضویت:1389/5/6
1390/2/21 - 6:19 عصر
درمورد اهداي اسپرم نظر مراجع مختلف متفاوته ، از نظر آيت الله خامنه اي اهداي اسپرم هيچ اشكالي نداره چه با روش آي يو آي چه با روش آي وي اف ..... از نظر آقاي سيد عبدالكريم موسوي اردبيلي هم اهداي اسپرم اشكالي نداره ..... از نظر آقاي صانعي هم همين طور البته آقاي صانعي معتقدند كه مي شه تخمك رو با اسپرم خارج از بدن زن لقاح داد و وقتي جنين تشكيل شد در بدن زن قرار داد و در اين صورت ايراد نداره يعني در صورت آي وي اف اما در صورت وارد كردن مستقيم اسپرم به بدن زن نامحرم اشكال هست يعني آي يو آي رو قبول ندارن ..... مراجع ديگه رو نمي دونم ... ضمنا مي تونيد نظر آيت الله خامنه اي رو توي سايت وزارت بهداشت در قسمت استفتائات بخونيد
{heni} پست ها : 17051عضویت:1389/8/15
1390/2/21 - 7:33 عصر
سلام ني ني نگار كار خوبي كردي من خودم دارم ميكرو ميكنم و تا حالا 6 تا جنين دارم كه احتمالا چندتا فريز ميشه اگه خدا خواستو جواب گرفتم ميخوام اهدا كنم البته هزينه اي هم نميگيرم بابتش ايشاالله ميامو خبر ميدم
{heni} پست ها : 17051عضویت:1389/8/15
1390/2/26 - 8:24 صبح
سلامممم به همه مرسي ازتون

بچه ها من 5 شنبه ميكرو كردم اولش كه زنگ زدم گفتن 6 تا جنين داري ولي روز انتقال گفتم 4 تا داري ولي كيفيتشون خيلي خوبه و 2 تارو انتقال دادن .........ايشالله اگه جواب بگيرم خوشحال ميشم كمكتون كنم........
آلما پست ها : 2100عضویت:1390/1/23
1390/2/26 - 9:38 صبح
بچه ها سلام
اميدوارم حال همگي خوب باشه
ني ني نگار ممنون از اين تاپيك خوبت
من يكبار با جنين اهدايي آي وي اف شدم الان هم براي مرحله دوم دارم اماده ميشم. از اونجايي كه شوشو آزاسپرمه قراره ايندفعه از اسپرم اهدايي استفاده كنيم.
منم تصميم گرفتم اگه ايندفعه باردار شدم جنينامو اهدا كنم (البته در صورتي كه جنين داشته باشم)
ساغر پست ها : 11عضویت:1390/2/18
1390/2/26 - 11:29 صبح
با سلام خدمت همگي
من به دليل داشتن تخمدان هاي pco مدت 4 سال اقدام به بارداري كردم و تحت درمانم ولي نتيجه نگرفتم از طرفي به خاطر سابقه بيماري ژنتيكي خيلي بدي كه در خانواده خودم دارم دكتر بهم پيشنهاد داداه ivf با تخمك اهدايي انجام بدم ولي متاسفانه اهدا كننده هنوز پيدا نكردم اگه كسي ميتونه خواهش ميكنم به من كمك كنه
1390/2/26 - 11:33 صبح
اگه كسي به من كمك كنه بخدا ثواب بزرگي ميكنه چون بيماري ژنتيكي ما خيلي بد هست.ميخوام حداقل مطمئن باشم بچم از اين بيماري بد در امان هست من حتي همه كاراي پزشكي رو يك سال و نيم پيش انجام دادم ولي هر چي جستجو كردم متاسفانه نتونستم اهدا كننده پيدا كنم
يلدا پست ها : 38عضویت:1389/7/26
1390/2/26 - 4:10 عصر
سلام دوستان من .ما ابن سينا تو نوبت هستيم كه اهدا بگيريم ام 6 ماهه خبري نشده به نظرتون جايي هست زودتر كارمون و راه بندازند تو رو خدا راهنمايي كنيد .مريم جا ايميلت و چك كن .
اكي پست ها : 6548عضویت:1389/7/11
1390/2/26 - 6:53 عصر
سلام ني ني نگار عزيزم منم هفته اينده ميخوام ميكرو كنم درصورت مثبت بودن جواب ازمايش خودم اگه جنين فريز داشته باشم ميخوام اهدا كنم هزينه اي هم نميخوام از هرجهت هم خودم و شوشو البته به غير از مشكل ناباروري از بقيه جهات سالم هستيم ايشاله بتونم كمكي بهتون بكنم برام دعا كنيد
.
ساغر جون به مركز لاله مراجعه كن خانم دكتر طاهري پناه اهدا كننده تخمك بهت معرفي ميكنن خودشون كساني رو ميشناسن
بنيتاي عزيزم عشقم نفسم 21شهريور 92 بدنيااومد
1390/2/27 - 8:00 صبح
سلام ني ني نگار جون
بله من يك سال و نيم پيش خيلي پيگير اين قضيه شدم،يزد دكتر افلاطونيان گفت اين كارو برات انجام نميدم از طرف يكي از دوستام فهميدو مركز ناباروري اصفهان اين كارو انجام ميدن با شوشو رفتيم اونجا پيش دكتر كلانتري، دو تا خانم بودن واسطه ميشدن واست اهدا كننده پيدا ميكردن،پيش دكتر رفتم همه كارامو هم انجام دادم با اون خانمم صحبت كردم ولي يك هفته مونده به شروع استفاده دارو خانمه بهم زنگ زد گفت پشيمون شده خيلي دلم شكست و خيلي گريه كردم نميدونم چرا اين كارو كرد
1390/2/27 - 8:03 صبح
حالا تصميم دارم انشالله تا يك ماه ديگه برم مركز ابن سينا تهران،به نظرتون اونجا خوبه؟چون من از كرمان ميخوام برم اونجا،كارمندم هستم رفتن به اونجا با اين مسافت طولاني برام مشكله
ماتوشكا پست ها : 1046عضویت:1388/8/14
1390/2/27 - 12:22 عصر
سلام خانمهاي گل.
منم مي خوام انشاءالله سال ديگه يا اواخر امسال اقدام كنم. ما هم مشكل داريم. همسرم اصلا اسپرم نداره. صفر ِ صفر.
مي خوام برم تهران اقدام كنم. خرداد ماه همسرم خودش يه سر مي ره تهران تا اقدام به كارهاي اوليه كنه.
انشاءالله همه حاجت روا بشيم.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
1390/2/27 - 12:23 عصر
من موندم از كجا اقدام كنيم. پيامبران. ابن سينا و يا رويان.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
1390/2/27 - 12:25 عصر
البته فعلا يه كيست كوچيك تو تخمدانم دارو. بايد يك ماهي قرص استفاده كنم. مي خوام تا اون موقع خودم رو از لحاظ ويتامين تقويت كنم.
1390/2/28 - 2:16 عصر
ني ني نگار عزيزم . ممنون كه راهنماييم كرد. حتما زود اقدام مي كنيم.
tcsc (سارا) پست ها : 24897عضویت:1389/9/14
1390/2/31 - 4:42 عصر
نگار جون.وقتي رفتيد تو نوبت اهدا تو رويان.جواب ازتونم برديد.......
ميشه ما همون روز كه براي عمل بريم ...بريم تو نوبت اهدا.....اخه من ميترسم.ما هم كه وضعمون بدتر...نشه.بعد هم كلي ديرتر نوبتمون بشه.راستي يادمه يه جا قبلا سرچ كرده بودم كه مردايي كه اف اس اچ بالايي دارن (مثل شوهر من)امكان +شدن عملشون خيلي كمه.بهتره بگم گفته بود بيفايدست...................تو چيزي ميدوني
مهـــرآفريــــن پست ها : 1497عضویت:1389/5/3
1390/2/31 - 6:30 عصر
سلام من هم ميرم لاله . دفعه پيش كه رفته بودم يه خانوم جووني اومده بود و احتياج مالي داشت و ميخواست تخمك هاشو اهدا كنه . اونجا خودشون معرفي ميكنن . ايشالا كه همتون جواب بگيريد
صفحه 1 از 54  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: