بهترين كار يا دارويي كه تب بالا رو بايين بياره جي هست? - صفحه 2 - بهشت عزيز دختر من هم تو عيد تب ويروسي گرفته بود و

موضوع: بهترين كار يا دارويي كه تب بالا رو بايين بياره جي هست? + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آدي پست ها : 924عضویت:1387/8/6
1390/1/17 - 3:09 صبح
بهشت عزيز دختر من هم تو عيد تب ويروسي گرفته بود و دو روز تمام با شياف استامينوفن هركاري كرديم تبش قطع نشد تا روز دوم ديديم رسيده به 39 و نيم و وقتي رسيديم دكتر 40 درجه تب داشت. منكه از ترس داشتم قبض روح ميشدم. دكتر گفت تب ويروسيه . بهم گفت شياف را هر 4 ساعت اگه تب زياد بود حتي تا يكي و نصفي هم مي توني بذاري. بعدش شربت ايبوپروفن هم داد كه هر 6 ساعت يه بار 3 cc و شربت سودافدرين هم هر 8 ساعت 1.5cc براي جلوگيري از تشنج هم چون تبش خيلي بالا بود يه قرص ديارپام 2 ميل رو گفت تو يه قاشق مربا خوري آب حل كنيم و بهش بديم. خداييش معجزه كرد و فوري تبش افتاد و بعد هم قطع شد.

( ديازپام رو براي اين ميدن كه عضلات بدن رو شل مي كنه و مانع از تشنج ميشه) البته دخترم گلوش هم ملتهب بود كه بهش شربت زيتروماكس دادش
اينو هم بگم كه اينها براي بچه من تجويز شده شايد تجويز دكتر براي ذختر شما متفاوت باشه. بهتره ببريش دكتر. ايشالله كه زودي خوب شه. واقعا مريضي بچه خيلي سخت و نگران كنندست. دركت مي كنم.
خوب كه شد يه خبري بده.
بي تو من با بدن لخت خيابان چه کنم؟؟؟ با غم انگيز ترين حالت تهران چه کنم ؟؟؟
بهشت پست ها : 5653عضویت:1389/7/3
1390/1/17 - 7:16 صبح
ادي جون مرسي خانومي امروز باز ميبرمش دكتر علت تب واسم خيلي مهمه،،،شياف همزمان با قطره استامينفون ميشه استفاده كرد?
اين تب وحشتناكه واسه ي مادر،،منم حس ميكنم تب دارم،، بي خودي خونواده ها بير و شكسته نشدن ، مادر بودن خيلييي سخته، دلم ريش ميشه دخترم داغ ميشه
‏):
لايلا پست ها : 267عضویت:1390/1/14
1390/1/17 - 9:38 صبح
شياف استامينوفن بايد كامل باشه. ولي ديكلوفناك يك سوم. ديازپام هم براي جلوگيري از تشنج مي دن. شيافش هم هست. علت تب خيلي بالا مي تونه روزولا باشه. بعد از 3 روز تب مي افته و بدن دونه مي زنه و بعدش خوب ميشه.

حديث جان پستت رو ديده بودم. منم نوشتم تاكيد بشه. ههههههههه خيلي عالي هست ديكلوفناك.
1390/1/17 - 1:42 عصر
مومو جون 3روزتب كرد دونه هم زد حالا دونه ها 2روز خوب شده ولي تب رفته بالا.الان 7روز شده كلا اينجوريه
فرزانه پست ها : 22عضویت:1389/11/7
1390/1/17 - 2:34 عصر
سلام عزيزم ،دختر منم توي عيد تب خيلي شديدي كرد كه با قطره استامينفون پايين نميومد و من از شياف استامينفون استفاده كردم كه خيلي زود تبش رو پايين آورد ولي بعد از سه چهار ساعت دوباره تب ميكرد كه در نهايت دكتر گفت تبش ويروسيه و سه روز طول مي كشه ، شربت ايبو بروفن داد و گفت كه از استامينفون قوي تره و خداييش هم خيلي خوب بود بعد از دقيقا" سه روز تنش زد بيرون ( دونه هاي قرمز ) و ديگه تب نكرد
ولي شربت ايبو بروفن ، شياف استامينوفن و الكل كه بچه ها گفتن خيلي موثرن.
1390/1/17 - 3:08 عصر
اخه ميدونيد دخترم تب كرد بعد هم بدنش دونه قرمز زد الانم دونه قرمزها رفتن ولي دوباره تب شديد كرد.
شياف هم كذاشتم فايده نداره، بس به جاي استاميفون ايبوبروفن بدم بهتره?
غذا هم نميخوره،،با بدختي وزن كرفت حالا باز لاغر شد، اين ويرووسه جي هست الان ٧روز خوب نشده
1390/1/17 - 3:10 عصر
از همه ممنونم واقعا تجربياتتون به درد ميخوره،،من خيلي جيزها رو اصلا نميدونستم الان متوجه شدم،،دعا كنين زود خوب بشه
‏):
1390/1/17 - 8:21 عصر
رفتم متخصص زيتروماكس داد كفت كوش هاش ملتهبه،، سينه هاش يكم ورم داره،، ايبوبرفن و شياف هم داد،،از عفونت ادار هم بايدم بدم،، نميدونم ٢روز بيش دكتر ديكه كه بردم اينها رو نكفت، موندم تبش هم بايين نمياد، اخه جرا بجه ام اينجوري شده،، من اين همه مواظبشم،،
اين قطره ي calpol ‎نوشتنش دقيق جه طوريه? به هر كي ميكم شاخ در مياره اصلا نشنيدن كه بخوان داشته باشن،
‏):
1390/1/17 - 9:49 عصر
كسي نميدونه,, جرا تب بايين نمياد
اي خدا جرا اخه
Maryla پست ها : 9122عضویت:1386/12/12
1390/1/17 - 10:18 عصر
عزيزم كلپول هم يه نوع ضد درد و تب آلمانى هستش
تا جايى كه ميدونم در 2 نوع براى بچه هاى زير 6 سال و بالاى 6 سال موجوده

در مورد تب بالا ، دكتر پسرم بارها گفته كه دارو براى پايين آوردن تب بالا كافى نيست و بايد از شياف استفاده كرد

يه موضوع ديگه هم اينكه بچه يكى از دوستان ، مدت ها بود تبهاى بالايى ميكرد كه به دارو و شياف جواب مناسبى هم نميداد در نهايت به توصيه يه دكتر از عرق كاسنى و عرق بيد (بهتره همزمان استفاده نشه ، يكيش كافيه) استفاده كردن كه به قول خود دوستمون مثل آبى بر آتشه ! دقت كن كه كاسنى از بيد خنك كننده تر هستش و اصلا هم نبايد زياده روى كرد

به هر حال از هر روشى كه استفاده ميكنى همچنان دنبال پيدا كردن علت تب هم باش ، آزمايش خون و ادرار و.. دادى؟ معمولا يه عفونت نهفته ميتونه باعث تب به همراه جوش پوستى بشه
اي واژه خجسته آزادي ... آيا به عمر من تو تولد خواهي يافت ؟... آيا تو پا به پاي فرزندانم رشد خواهي داشت ؟
1390/1/17 - 10:19 عصر
age ofonat dare bayad aval ye fekri bara on bokoni tabesh khodesh miad paein .

shab mogheye khab barash vix bezan mojeze mikone . sine o kamar o poshte gushash o dore binish bezan . shiaf ham bezar barash ke tabesh balatar nare .

tab axaran neshuneye ofunate . kheili movazeb bash .
خدايا تو آنى كه آنى توانى چپانى جهانى در استكانى خدايا صدهزار مرتبه شكرت . گل دخمل مامان الان 36 هفته ست كه تو دل مامانشه و قراره دهم تيرماه بپره بغل مامانيش انشالله **** تاپيكمون : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=862096 تاپيك سيسموني و خريداى نى نى خوشگلاى تير 93 : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=706398&PageNumber=50 آلبوم عكس خوشگلامون : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=842275 تاپيك خاطرات زايمان : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=859821
خدا جونم دوسِت داررررم       مبارک باشه :)
Maryla پست ها : 9122عضویت:1386/12/12
1390/1/17 - 10:23 عصر
ضمنا بچه هاى زير يك سال وقتى عفونت ادرار دارن به خوردن شير هم تمايل چندانى ندارن
الان ديدم كه قرار آز ادرار بدى .. خيلى خوبه ، اميدوارم بهتر بشه
اي واژه خجسته آزادي ... آيا به عمر من تو تولد خواهي يافت ؟... آيا تو پا به پاي فرزندانم رشد خواهي داشت ؟
1390/1/18 - 12:23 صبح
مرسي از همه فردا قرار از ادارار بدم,
ببخشيد مامان باران منظرتون ويكس بود بمالم به بدنش كه تبش بياد بايين??
ايبوبروفن ٥سي سي هر ٨ساعت ميدم،،،دكتر كفت همزمان شياف استفاده نكنم با ايبوبروفن،، حالا اخر شب براش شياف ميزارم
1390/1/18 - 2:36 عصر
هنوز تب داره هااا
‏):
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: