نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > پدران آينده > راز شوهر داري (همه بيان لطفا...)

موضوع: راز شوهر داري (همه بيان لطفا...) + اظهار نظر

صفحه 1 از 17  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
غزال پست ها : 1542عضویت:1389/10/29
1390/1/6 - 3:31 عصر
نظر همسرتان را درباره داشتن روابط با دوستان و خويشاوندان بدانيد:

آدم‌هاي مختلف درباره روابطشان با ديگران، باورها و نظرات متفاوت و گاه متضادي دارند. مواظب باشيد دل به مهر كساني ندهيد كه در روابطشان صداقت ندارند. چنين افرادي حتي اگر در روابط سالمي قرار گيرند، اين عدم‌صداقت و راستي را به وجود مي‌آورند.

خواسته‌هايتان را به روشني بيان كنيد:

زندگي مشترك يك بازي كه بر پايه حدس و گمان باشد، نيست. بسياري از مردم، اعم از مرد و زن از بيان صريح خواسته‌هاي خود بيم دارند و در نتيجه بر آنها سرپوش مي‌گذارند و نتيجه اين پنهان‌كاري، نوميد شدن از رسيدن به خواسته‌هايشان و خشم گرفتن بر همسري است كه از برآورده كردن خواسته‌هاي ناگفته آنان كوتاهي كرده است. ايجاد روابط صميمي با همسر، بدون صداقت و درستي در گفتار و كردار امكان‌پذير نيست. به ياد داشته باشيد كه همسرتان فكرخوان شما نيست، يعني علم غيب پي بردن به درون و افكار شما را ندارد.

به‌خود و همسرتان به چشم يك تيم دو نفره بنگريد:

يعني اينكه هر دوي شما، انسان‌هاي منحصر به فردي هستيد با نگرش‌ها و توانمندي‌هاي متفاوت؛ و همين تفاوت‌ها بيانگر ارزشمند بودن شما به‌عنوان يك تيم است.
hamshahrionline.ir

گوش كنيد، صادقانه گوش كنيد:

بدون هيچ داوري، به نگراني‌ها و گله‌هاي همسرتان گوش دهيد. بيشتر وقت‌ها، فقط و فقط داشتن كسي كه به حرف‌ها و درددل‌هاي ما گوش كند، تنها چيزي است كه براي حل مسائل‌مان نياز داريم. درك يكديگر در زندگي مشترك، حياتي است.سعي كنيد به مسائل دنياي پيرامون خود از منظر چشم همسرتان نگاه كنيد، دنيا را فقط از دريچه چشم خودتان نبينيد.

براي حفظ روابط صميمانه با همسرتان، كوشا باشيد:

يكرنگي و يكدلي همين طوري به وجود نمي‌آيد. در نبود اين يكرنگي و يكدلي، انسان‌ها از هم دور مي‌شوند و روابطشان آسيب مي‌بيند. داشتن روابط موفق، مستلزم سال‌ها توجهات مستمر است.

هرگز قدرت زيبا جلوه كردن و سر زنده بودن را دست كم نگيريد:

روابط زناشويي، خوب است، اما نجواهاي عاشقانه شيرين‌تر است. حفظ روابط زناشويي آسان است، اما ايجاد صميميت و نزديكي مشكل. اين كار به صداقت و راستي، صراحت در گفتار، بيان خود، در ميان گذاشتن نگراني‌ها و نيز علايق خود، ترس‌ها، دلتنگي‌ها و همين طور اميد و آرزوها نياز دارد.
hamshahrionline.com

پرتحرك، با حرارت و جذاب باشيد!

يكي از نيازهاي اساسي شوهر شما اين است كه شما از نظر دروني و ظاهري هر روز براي او تازه‌تر و جذاب‌تر باشيد. او عاشق تمامي ‌وجود شماست. در حقيقت مشتاق و آرزومند آن است كه هر روز از باغ پرطراوت وجود شما گلي تازه بچيند. ظاهر آراسته و پوشش زيباي شما همان چيزي است كه شوهر شما در نخستين برخورد پس از ورود به خانه، از شما مي‌خواهد. او مي‌خواهد موقع مراجعت به منزل، دختر روياهايش واقعاً يك خانم به تمام معنا باشد، با تمام ويژگي‌هاي يك زن زيبا و طناز، شادابي و شيطنت يك دختر جوان و سرزنده، لطافت و طراوت يك گل. اين نياز و انتظار واقعي يك مرد از همسر خود است.
خانم‌هاي عزيز، به خاطر بسپاريد كه مردها آدمهاي عجيبي هستند. يك مرد قبل از اينكه به شخصيت يك زن توجه كند، ابتدا سر و وضع ظاهري او را مي‌بيند.
هرگز از ظاهر آراسته خود به‌منظور ديگر غيراز جلب و بيان محبت استفاده نكنيد. مطمئن شويد كه نيت و رفتار شما با لباس پوشيدنتان متناسب است و هرگز قصد نداريد از اين ابزار براي سلطه به همسر و رسيدن به اهداف پنهاني استفاده نماييد. او كاملاً احساس خواهد كرد و عكس‌العملي برخلاف خواسته شما نشان خواهد داد.

همسرتان را به خانه جذب كنيد
به جاي اينكه شوهر خسته شما به هنگام ورود به خانه، در آشپزخانه يا اطاق‌ها به دنبال همسرش بگردد، بي‌درنگ براي استقبالش به جلوي درب خانه برويد. بگذاريد آن لحظه‌اي كه به خانه وارد مي‌شود، يك لحظه شاد و زيبا باشد. با صورت آرايش كرده در حالي كه رايحه عطر از وجود شما به مشام مي‌رسد، خرامان خرامان به طرف در برويد. به اين ترتيب نه تنها مي‌توانيد به ابراز محبت او پاسخ بدهيد بلكه خود شما هم نياز به اين ابراز محبت داريد. اگر او با حالتي عصبي و خسته و كوفته به خانه مي‌آيد، با ديدن قيافه مرتب و منظم شما خستگي از تنش بيرون مي‌رود.

لباس‌هاي خوب و زيباي شما مخصوص ميهماني نيست!
آيا در حالي كه لباس جذاب و زيبايي بر تن داريد در جلو در به استقبال شوهرتان رفته‌ايد؟ اكثر زنان سعي دارند كه بهترين لباسشان را در مهماني‌ها بپوشند و به رخ ساير خانم‌ها بكشند ولي هيچ‌وقت اين كار را در مورد شوهرانشان نمي‌كنند. شوهرتان نيز نياز دارد كه شما روياهايش را براي داشتن يك زن شيك برآورده سازيد. هرگز اجازه ندهيد كه شوهرتان پي ببرد وقتي كه به خانه برمي‌گردد همسرش با چه «لباس و آرايشي» منتظرش است، اين عمل، باعث مي‌شود او احساس خاصي نسبت به لحظه ورود به منزل پيدا كند. اين، درست مانند همان احساسي است كه انسان در موقع باز كردن بسته‌بندي يك هديه دارد.
شما مي‌توانيد با پوشيدن لباس‌هاي گوناگون و جالب، نظر شوهرتان را نسبت به‌خود جلب كنيد. اگر فرزند بزرگ سال داريد، طبيعتاً هنگامي‌كه در خانه هستند از پوشيدن لباس‌هاي نامناسب در حضور آنها خودداري كنيد. ولي بچه‌ها لباس‌هاي زيباي شما را دوست دارند، چون زندگيشان را از يكنواختي خارج و هيجان‌انگيزتر مي‌كند.
شوهر شما دوست دارد كه شما خوب لباس بپوشيد، او شما را دوست خواهد داشت زماني كه احساس كند كه مي‌خواهيد وي را خوشحال كنيد. هنگامي‌كه نياز او به مشاهده يك زن جذاب و شاداب و طناز در خانه برآورده شد، به‌قدري سپاسگزار شما خواهد بود كه احساس وظيفه براي برآوردن نيازهاي شما را خواهد كرد، بدون اينكه شما از او چيزي خواسته باشيد. همين امشب اين موضوع را آزمايش كنيد!
bashgah.net

سفره دل مرد ها را باز كنيد

چند دفعه تابحال از رفتارهاي همسرتان شگفت زده شده ايد؟ از اينكه او به چه چيزي فكر مي‌كند؟! اگر مي‌خواهيد به قلب يك مرد دست يابيد بايد ابتدا به مغز او راه يابيد. مشكل بيشتر مردها اين است كه خيلي سخت براي گفتن افكار و احساساتشان لب به سخن باز مي‌كنند.
اگر به اين 5 فن مجهز باشيد مردان راحت تر سفره دلشان را برايتان باز خواهند كرد، سپس شما مي‌توانيد بهتر براي يك رابطه بهتر تلاش كنيد و نهايتاً لذت بيشتري از باهم بودنتان ببريد.

1.اجازه بدهيد او درك كند كه آنچه كه مي‌گويد براي تان مهم است.
هيچ مردي به شما اجازه نمي دهد به افكارش راه يابيد مگر اينكه بداند كه شما به آنچه كه او مي‌گويد توجه و علاقه نشان خواهيد داد. يكي از بهترين راهها براي منتقل كردن اين موضوع به او اين است كه از طريق زبان بدنتان وارد شويد. براي نشان دادن تمايل خود به گفته هاي او، نگاه طبيعي به او و باز كردن بازوانتان به نشانه گرايش به او بهترين راه است. اجازه دهيد به او بداند كه شما متوجه ايد كه چه مي‌گويد آنهم با يك سرتكان دادن يا با حركت دادن به پيشانيتان.
همچنين تحت تأثير قرار گرفتن، مثلاً وقتي كه او حين گفتن داستان خود تحت فشار باشد و ببيند كه شما هم با او همراهيد، احساس بهتري خواهد داشت. اين كار مثل اين است كه گفته باشيد من مي‌فهمم كه چه احساسي داري يا من خودم را جاي تو مي‌گذارم.

2.لطفاً داوري و قضاوت نكنيد.
هيچ مردي افكار واقعي اش را نمي گويد اگر دريابد كه تحقير يا نكوهش مي‌شود. اظهاراتي مانند چطور توانستي اين كار را انجام دهي يا اگر من بودم چنين نمي كردم را رها كنيد.
آزادي اين را به او بدهيد كه آشكارا و صادقانه هر آنچه كه مي‌خواهد توضيح دهد بدون قضاوت شما، آنگاه شما شگفت زده خواهيد شد. شما مجبور هم نيستيد كه او را ببخشيد يا با او موافق باشيد. شما با اين كار به راحتي محيطي آزاد را براي او ايجاد كرده ايد كه هر آنچه فكر مي‌كند براي شما بگويد.
3.از بكار بردن كلمه چرا بپرهيزيد.
وقتي روانشناسان دوره كارآموزي خود را سپري مي‌كنند، از آنها مي‌خواهند تمرين كنند كه كلمه چرا را از دايره لغاتشان حذف كنند. زيرا پرسيدن چرا به طور مكرر، انرژي منفي مي‌دهد و شرايط را بحراني و حساس مي‌كند.
وقتي كه شما از يك مرد بپرسيد كه چرا اين كار را اينطور انجام داده اي، او اينطور استنباط خواهد كرد كه به او گفته ايد كه تو احمق هستي كه روي زمين اين را ه را براي اين كار انتخاب كرده اي! حالا او قبل از اينكه جملاتتان را تمام كرده باشيد حالت تدافعي به خود مي‌گيرد.
تمرين كنيد كه به جاي استفاده از كلمه چرا بگوييد درباره اين موضوع به من بيشتر بگو.

4.هرگز نگوييد ما نياز به گفتگو داريم.
هيچ چيز بهتر از اين جمله نمي تواند يك مرد را وادار كند كه كمتر حرف بزند. اين جمله حامل اين پيام است كه او كار اشتباهي كرده است كه در دردسر افتاده و بايد درباره اش توضيح دهد. او گفتگو را قبل از شروع كردنش متوقف خواهد كرد.
بهترين راه براي مطرح كردن يك موضوع مهم به آرامي و غير مستقيم وارد شدن به آن است. زماني كه هر دوي شما مشغول انجام آن هستيد را انتخاب كنيد مثل آشپزي و يا تميزكاري سبك، كه او راحتي بيشتري احساس كند. به خاطر داشته باشيد وقتي او درگير فوتبال جمعه شب است براي اين كار به او نزديك نشويد.

5.گوش دادن واقعي را ياد بگيريد.
شما هميشه شانس شنيدن افكار او را نخواهيد داشت. چندين بار شده است كه شما وقتي كه او صحبت مي‌كرده است در فكر ديگري بوده ايد يا شايد هم فكر مي‌كرده ايد كه در جواب به او چه بگوييد؟!
اين موضوع بسيار مهم است كه اكنون را با او باشيد تا اينكه به افكارتان اجازه دهيد همه جا باشد غير از با او. يك مرد مي‌تواند احساس كند كه شما واقعاً مي‌خواهيد حرفهاي او را بشنويد يا خير. درست شنيدن بهترين راه براي رسيدن به يك گفتگوي واقعي است كه او هم بتواند حقيقت را به شما بگويد.

سايت سيمرغ
دختر خوشگلم دوست دارم...       فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !
1390/1/6 - 3:35 عصر
حالا اينارو كه خونديد نظر بديد و هركس هم كه راه موثري ميدونه بگه لطفا تا به هم كمك كنيم
ستاره پست ها : 3530عضویت:1389/10/26
1390/1/6 - 3:46 عصر
بزرگترين محبت به مرد اينه كه تنهاش بگذاريد و با لباسهاي خوشگل تو خونه بچر خيد
مثل من
گاهي واقعا دوست نداره از خونه بره و مثل موش دنبالم مياد
ستاره پست ها : 3530عضویت:1389/10/26
1390/1/6 - 4:02 عصر
مردا دوست دارن زنا زياد پا پيچشون نشن ازشون نخوان كه هي حرف بزنن
دوست دارن تنها باشن تو دنياي خودشون بر عكس زنا كه هي دوست دارن حرف بزنن و هي از مردا مي پرسن چيه
امروز چه خبر و ...
فقط باهاشون كاري نداسته باشين
و اينكه لباساي رنگي و خوشگل بپوشي تا ازتون سير نن ارايش كنين تا مرداتون بجاي تماشاي دختراي فشن بيرون سما رو نيگا كنن و يكمي هم ناز و عشوه ياد بگيرين تا دم مرداتونو بدشت بيارين
منو فاميل با دامن نديدن ولي هميسه پيش شوشو با پيرهن كوتاه راه مي رم تا منو ببينه
1390/1/6 - 4:12 عصر
آره شوهرداري رسم و رسومات خودشو داره بايد خيلي مراقب بود دل شوهرتو بتوني بدست بياري
من هنوز عروسي نكردم اما ميخوام در آينده انشاالله همين كارهارو بكنم الان نامزدم

البته مردها فكرنكنم هميشه تنهايي رو دوست داشته باشن!
1390/1/6 - 4:34 عصر
چه كنيم كه در همه حال عاشق همسرمان باشيم؟

هيچ جواهرات گرانبهايي نميتواند باعث شود كه صورت يك زن آنچنان بدرخشد مگر معجزه عشق.
ميتوانيم خود را در آينه ببينيم و متوجه شويم كه در دل ما چه ميگذرد! چهره و چشمان ما حرف ميزنند و هرگز هم دروغ نميگويند. وقتي ما زنها زن ديگري را ببينيم قلب او را هم ميبينيم و انگار سالهاي سال است كه او را ميشناسيم و ميفهميم كه آيا او در حسرت عشق است ويا محبوب و شريك زندگيش.
بسياري از زنان و مردان در حسرت عشق به سر ميبرند ولي از آن خبر ندارند.

وقتي زن با يك مرد ازدواج ميكند و به او علاقه دارد و در عين حال گرسنه عشق است، احساس امنيت ،ارزش و ارتباط نميكند و در درون خود خلائي حس ميكند. اغلب زنها اين خلأ را با مشروبات الكلي، دخانيات، كار كردن (گاهي بيش از حد)، خريد كردن، مراقبت از ديگران، علاقه به غذا، علاقه افراطي به بعضي از اشياء و گاهي مواد مخدر، جبران ميكنند.
اما وقتي يك مرد مورد عشق و علاقه همسرش نيست، ممكن است يكي از اين راهها را به عنوان راه دوم انتخاب كند. اغلب مردان رفتارهاي ديگري را به عنوان راه اول انتخاب ميكنند، كه اين به نوع خود، در روابط عاطفي، رفتاري غير قابل جبران محسوب ميشود.
حقيقت اين است كه اگر خودتان را دوست بداريد و مرتباً با مردم و اطرافيان خود در ارتباط باشيد هم قلب شما با عشق تغذيه ميشود، ولي آنچه من به آن اشاره ميكنم در يك رابطه صميمانه رخ ميدهد و اگر بخواهيد پيوند شما محكم شود بايد عشق را در رابطه خود جاري كنيد. وقتي قلب خود را با عشق همسرتان تغذيه ميكنيد سرشار از هيجان و تازه ميشود، اما وقتي آن را از عشق محروم كنيد عشق و شور و اشتياق از بين ميرود.

وقتي از نظر احساسي همسرتان را گرسنگي ميدهيد، او بد اخلاق، كم حوصله، پرخاشگر و بسيار حساس ميشود. در حقيقت او را به كسي تبديل ميكنيد كه بيشترين تنفر را از شما دارد وشما نيز بيشترين تنفر را از او داريد!!

نكاتي كه سبب محروميت از عشق ميشود:
فاصله گيري احساسي
انتقاد
لاس زدن با ديگران
غفلت كردن از همسر
سخت كار كردن
رنجش داشتن و تلنبار كردن رنجشها
منزوي بودن و صحبت نكردن
مقصر دانستن همسر

نكاتي كه عشق را تغذيه ميكنند:
برقراري ارتباط
تحسين
وفاداري
قدرداني
با هم وقت گذراندن
تشريح كردن مشكلات
تماس گرفتن و گروهي عمل كردن

همه ما قسمت بزرگ عادات عشقي خود را از پدر و مادر خود ياد گرفته ايم، يعني آن عادات از تماشاي رفتار پدر و مادرمان و ارتباط با آنها بدست آمده است. اين اولين دليلي است كه ما بدون آنكه بدانيم همسر خود را از عشق محروم ميكنيم. هيچكس به مااهميت احساسات را به همان روشي كه بچه ها را با گياهان يا هر چيز ديگر آشنايي ميدهيم ياد نداده است. حتي اگر اهميت اين مسئله را هم بفهميم، احتمالاً نميدانيم چطور اين كار را بكنيم.

دومين دليل آن است كه شايد به عنوان يك كودك از عشق محروم بوده ايم. اگر ياد گرفته ايم كه با كمي عشق زندگي كنيم به همسرمان هم يك ذره از آن را ميدهيم چون نميدانيم چطور عشق بيشتري بدهيم. سومين دليل اينكه بعضيها همسر خود را از عشق و محبت محروم ميكنند تا به نوعي اعمال قدرت كنند. شما احساس ميكنيد براي آنكه همسرتان را تنبيه كنيد بايد او را از محبت خودتان محروم كنيد. وقتي به ميل شما رفتار ميكند به او محبت ميكنيد وقتي هم نه، بدون جستجوي دليل از او فاصله ميگيريد. اين طرز رفتار نه تنها سالم نيست بلكه از آن نتيجه اي هم نميگيريد. نهايتاً زن يا مردي كه به اين شكل با او رفتار شود خسته ميشود و شما را ترك ميكند!

منبع: نيكتاب
shila پست ها : 115عضویت:1389/9/30
1390/1/14 - 11:25 صبح
منم با نظر ستاره جون موافقم. بايد مردها رو به حال خودشون گذاشت اگه پر انرژي هست و حرف ميزنه با محبت بهشون توجه كنيم و همراهشون باشيم و اگه بي حوصله و ناراحته پا پيچشون نشيم.
به نظرم يه زن بايد هميشه پر انرژي باشه و شاد و تو خونه با كارهاش تنوع ايجاد كنه مطالعه كنه و مطالب جالب و مورد توجه همسرش رو براش خلاصه تعريف كنه.
هيچ وقت از خانواده همسرش انتقاد نكنه چون اون بنده خدا كه نمي تونه عوضشون كنه خودمونيم كه با رفتار مقابلشون مي تونيم رفتاري كه باهامون مي كنن رو تغيير بديم.
هم اعتماد به نفس همسرمون رو با تعريف هامون بالا ببريم هم روي اعتماد به نفس خودمون كار كنيم تا خودمون از خودمون راضي نباشيم همسرمون هم راضي نيست.
نقطه ضعف بزرگ مردها انتقاد از اونها در مورد ماليه و مقايسه اونها با افراد موفق از نظر مالي . پول براي مردها حكم زيبايي براي خانم ها رو داره.
اگه هر كدوممون يك نكته كه به ذهنمون مي رسه رو بگيم كلي نكته ميشه كه باعث ميشه يه مرور روي رفتارهامون بكنيم و سعي كنيم زن كامل تري بشيم. پس لطفا" شما هم نظر بديد.
آرزو پست ها : 4167عضویت:1387/6/31
1390/1/14 - 12:17 عصر
ستاره ميگفت لباس كوتاه و لختي. من 7 ساله ازدواج كردم زمستون و تابستون همش لباس بالا و پايين لخت ميپوشم. بعضي وقت ها ميگم آستين بلند بپوشم ديگه لختي تكراري شده.
شوهر من دوست داره مثل يه گربه نوازشش كنم. واسه لباس بيرون هم خرج خودم خوب ميكنم و مانتوهاي تينيجري ميپوشم كوتاه و تنگ و اكثرا آستين كوتاه. 2 تا بچه هم دارم
1390/1/14 - 1:03 عصر
ارزو جون اتفاقا من تو يه مقاله خوندم نبايد اونقدر اين مدل لباس هاي باز پوشيد كه چشمشون عادت كنه و تكراري بشه بلكه يه بار بالا تنه پوشيده بپوش با شلوارك يه بار شلوار و تاپ.
1390/1/14 - 1:41 عصر
واقعا هم خيلي چيزها سليقه ايه و مهمترين اصل اينه كه ادم اول خواسته و علايق همسرش دستش بياد . شايد از ارايش تند خوششون نياد حتي تو خونه به نظرشون با ارايش ملايم دخترونه تر و بهتر ميشيم يا برعكس. يا خيلي موارد ديگه كه سليقه ايه. به نظرم بايد مستقيم بپرسيم يا غير مستقيم از تعريف هاشون از ديگران بفهميم چي جذبشون ميكنه و دوست دارن من غير مستقيم فهميدن رو ترجيه ميدم.
يه رفتارهايي هم سليقه ايه مثلا من تو خانواده اي بزرگ شدم كه تو جمع عادت نداشتيم قربون صدقه طرفمون بريم يه توجه فيزيكي مثل دست همسر رو گرفتن و ... انجام بديم ولي بعدا تو حرف هاي همسرم فهميدم براش مهمه و انجام دادن اينها (كم و معقول) رو نشونه دوست داشتن مي دونه. يا اينكه من زياد اهل محبت كلامي و هي ابراز محبت نبودم ولي وقتي ديدم براي همسرم مهمه كم كم براي منم مهم شد و عوض شدم.
لطفا نظر بديد. هر نكته اي كه ميدونيد ديديد خونديد شنيديد
لپ گلي پست ها : 1892عضویت:1389/8/10
1390/1/14 - 1:44 عصر
من فكر ميكنم اقايون از خونه اي كه توش گيرو بد اخلاقي وامرونهي باشه .خلاصه ارامش نباشه فرارين...حتي اگر خانومشون زيباترين وبهترين خانم دنيا باشه...من 3 ساله ازدواج كردم همسرم فوق العادست..فقط شلخته است ..البته فقط تو خونه..واز لحاظ تميزي خودش هم حواسش جمعه..وكارهارو هم يكم دير انجام ميده..اول زندگي همش ميخواستم روش صحيح يادش بدم وبه خودم اومدم وديدم همش بحث و درگيري به پا ميكنم وارامش ازش گرفتم..در صورتي كه من به همسرم با همه صفاتش قبول كردم..پس شيوم عوض كردم والان فقط ميخندم...همسرمم عاشق خونست...وزندگيش..مردا ارامش ميخوان وقتي بهش رسيدن همه كار براتون ميكنن..همونطور كه ما خانوما محبت ميخوايممممممممممممم
1390/1/14 - 1:46 عصر
شيلا جالب بود. تقريبا منم مثل تو هستم خيلي ابراز محبت نميكنم ولي شوشوم برعكس منه ولي تحت هيچ شرايطي حاضر نيستم جلو ديگران تعريفش كنم.
1390/1/14 - 1:47 عصر
والبته همسرم عاشق اينه كه من قرتي وشيطون ولوسمممم....خيلي از مردا رو ديدم خانوم اينجوري دوس دارن..خودمون بايد متوجه بشيم جزو كدوم دسته اند.
1390/1/14 - 1:51 عصر
موافقم لپ گلي جون منم كم كم رو خودم كار كردم سعس كردم و مي كنم با شوخي خنده و زبون چرب و نرم حرف هام رو بزنم با اينكه اصلا دختر غرغرويي نبودم و نيستم و هميشه هم همسرم اين رو ميگه ولي اگه از چيزي ناراحت مي شدم يا سكوت مي كردم ولي اخلاقم بد ميشد يا خيلي جدي مي گفتم كه جو خراب مي شد ولي تازه دارم ياد مي گيرم سكوت نكنم و الكي هي گذشت هم نكنم كه مشكل بمونه و هي تكرار شه چون اكثر مواقع اختلاف سليقه و نظر بلكه با چرب زبوني شوخي و خنده بگم كه هر دو سعي كنيم حلش كنيم
1390/1/14 - 1:51 عصر
وقتي با هم قهريم مسيج بازي ميكنيم. مسيج هاي عشقولانه ميديم و شكلك بوس و قلب و غيره مي فرستيم واسه همديگه
1390/1/14 - 1:55 عصر
اره شيلا جون اين بهترين راهه.....موفق باشي.مطمئن باش نتيجش خوبه.
البته من خيلي از خانومارو ديدم كه يكسره قهر ميكنن...فكر ميكنم اين موضوع به سرعت براي اقايون عادي ميشه وديگه خانومشون جدي نميگيرن......
1390/1/14 - 1:56 عصر
آرزو جون كم كم شروع كن براي منم خيلي سخته ولي همسرهاي ما به يه تاييد و تعريف كوچيكي تو جمع راضين. به نظرم وقتي ازشون تعريف نمي كنيم از ديدشون زنهايي هستيم كه متوجه محبتشون نمي شيم و شايد همين مورد دلزدشون كنه. و جذب ادم هايي بشن كه هي موارد خوب و مهربونيشون رو ميگن و ازشون تعريف مي كنن.
1390/1/14 - 1:56 عصر
ارزو جون فكر كنم مسيج تو زندگي شما ابزار حياتي به حساب مياد...........
1390/1/14 - 1:58 عصر
با هم حرف زدن- كنترل عصبانيت- شاد بودن و انرژي داشتن.
1390/1/14 - 1:59 عصر
باور كنيد اقايون به پيچيدگي ما خانوما نيستن...اونا پسر بچه هايي برگ شده اند كه مادر نميخوان بلكه يك رفيق مهربون ودلسوز وشيطون ميخوان كه مورد تاييدشون باشن .
صفحه 1 از 17  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: