ايده هاي جديد براي داشتن سرويس بهداشتي زيبا - صفحه 1 - خيابان اذر بايجان از سمت كارگر جنوبي ....... انواع

موضوع: ايده هاي جديد براي داشتن سرويس بهداشتي زيبا + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
poopak پست ها : 2853عضویت:1388/6/14
1389/11/26 - 10:48 صبح
خانم هاي خوش سليقه لطفا بگيد براي داشتن سرويس بهداشتي زيبا چكار مي شه كرد؟
ست خاي مسواك و حوله چه جوري باشه قشنگ تره؟ چه كارهاي ديگه اي مي شه كرد كه سرويس بهداشتي قشنگ و بروز داشته باشيم و بوي خوب بده
خانوم طلاآنلاین پست ها : 7649عضویت:1387/9/4
1389/11/26 - 11:05 صبح
آخ جون چه تاپيك خوبي . من حدود دو ماهه كه كاشيهاي سرويسامو عوض كردم خيلي خوشگل شده ولي هنوز وقت نكردم برم آينه و لوازم جانبي بخرم
1389/11/26 - 11:15 صبح
اميدوارم بچه ها ياري كنن
1389/11/26 - 11:29 صبح
سلام دوستان.ميتونيد همه وسايل دستشوييتونو از يه رنگ بخرين.يه حوله همرنگ وسايل.دستمال كاغذي ومايع دستشويي همرنگ وسايل.يه تابلو ترجيحا طرح گل (برجسته).يه گلدون گل مصنوعي همرنگ.يك سري گوي هاي شيشه اي هم هست كه توش گل و چيزهاي ديگه داره اونم همرنگ وسايل.يه صابون رنگ وسيله هاتون بگيرين و روشو با تور و گل خشك تزيين كنيد بذاريد تو جا صابوني.يه تنگ بلوري كوچك بگيرين توشو پر از گل خشك كنيد(گل خشك رنگي تو بازار هست)و از همه مهمتر يه ايينه بزرگ كه طبقه زياد داشته باشه.راستي ميتونيد روي سيفون دستشويي ريسه گل مصنوعي بزنيد.از شمعهاي تزييني همرنگ هم ميتونيد استفاده كنيد.منم چون يه ايينه بزرك دارم با كلي طبقه همه چيز تو دستشوييم هست.هر كس مياد خونم كلي از دستشوييم تعريف ميكنه.راستي ميتونيد از اين پي پي هاي مصنوعي بگيرين روشم مگس مصنوعي بذارين من خودم دارم.اميدوارم كمكتو كرده باشم
احساس پرانتزي را دارم که همه ے اتفاقات خوب داخل آن اتفاق مے افتد . آري ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
1389/11/26 - 11:39 صبح
اينكه همه وسايل دستشويي از يك رنگ باشه خيلي به زيباييش كمك ميكنه.هميشه سعي كنيد مايع ودستمال توالت هم رنگش هماهنگ با سرويستون باشه.راستي دمپايي داشت يادم ميرفت.مال من از اين سوراخ داراست.همرنگ وسايلم.بازم اگه نكته اي يادم امد ميام ميگم.راستي سعي كنيد قبل از خريد يه رنگي و انتخاب كنيد كه تو خريد وسايل و ست كردن به مشكل بر نخورين.معمولا رنگ صورتي ابي و قرمز همه چيزش تو بازار هست باقي رنگا رو سخت ميشه ست كرد
احساس پرانتزي را دارم که همه ے اتفاقات خوب داخل آن اتفاق مے افتد . آري ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
زيبا پست ها : 1609عضویت:1389/11/14
1389/11/26 - 11:44 صبح
اول از همه تميزي سرويس بهداشتي از همه مهمتره، نورپردازي طبيعي خيلي مهمه اگه دسترسي به نور طبيعي نداريد مي تونيد از چندتا لامپ شبيه ساز نوتر طبيعي استفاده كنيد و براي بازتاب بيشتر نو از دو تا آينه استفاده كنيد.

از ريخت و پاش و شلوغ به نظر رسيدن چيدمان دكوراسيون سرويس بهداشتي خود بپرهيزيد. گلدان هاي زيبا و زيبا و شمع هاي معطر و عناصر تزئيني را جايگزين آنها كنيد. حوله هاي زيبا و خوشرنگ را در ديد بگذاريد و آنها را در كشو و كابينت قرار ندهيد، آنها را روي طبقه ها يا سبد هاي زيبا به نمايش بگذاريد.

منبع: مجله منزل شماره36
1389/11/26 - 11:49 صبح
مرسي
ني ني دار عزيزم
مي شه بگي شمع يا گوي هاي شيشه اي رو كجا بذاريم بهتره؟؟؟؟
1389/11/26 - 12:04 عصر
بچه ها من كاشيهام نصفش بنفش خيلي روشن و نصفش بنفش متمايل به ياسي هست . آينه چه رنگي بگيرم ؟ در ضمن خط بوردرش توش گلهاي مشكي داره به نظرتون آينه با قاب مشكي بگيرم خوب ميشه ؟ آينه بنفش كه توي بازار نداريم ....
1389/11/26 - 12:06 عصر
نقره اي هم ميشه آينه بدون قاب هم ميشه قاب سفيد مات هم هست كدومش بهتره ؟
1389/11/26 - 12:06 عصر
بچه ها وسايل بهداشتي مثل كف ريش و ... رو كجا ميذاريد كه دستشويي رو شلوغ نكنه ؟
خاله جون پست ها : 965عضویت:1389/11/6
1389/11/26 - 1:58 عصر
خانوم طلا ميتوني شيشه هاي كوچيك رنگي كه مستطيل هست بخري و اندازه شونم دو در دو سانت هست ،مثلا بنفش و صورتي ،يه ايينه ي ساده (بدون قاب ) بگير و با چسب حرارتي بچسبون دور تا دور آيينه البته چند رديف، خيلي شيك و قشنگه خاله من همين كارو كرد.
1389/11/26 - 2:04 عصر
پوپك جان ميتوني روي طبقه هاي ايينه بذاري.بعضي از جا دستمالي ها هم كه به ديوار نصب ميشن روش جا داره ميشه بذاري اون رو.خانم طلاي عزيز شما هم ميتونيد از ايينه سفيد و مات استفاده كني.اگر بگردي شايد ايينه اي پيدا كني كه بنفش رنگ باشه.بعضي ايينه هاي ابي به بنفش ميخورن.وسايل بهداشيتيتونو هم اگه تو دستشويي كابينت دارين بذارين اونجا اگر نه توي حمام يا كمد ديواري نگه دارين.سعي كنيد تو دستشويي و جلوي چشم وسايل تزييني به كار ببرين.اميدوارم تونسته باشم كمكتون كنم دوستاي گلم
yasi پست ها : 298عضویت:1386/12/2
1389/11/26 - 2:24 عصر
چندتا پيشنهاد واسه توالت فرنگي : ميتونين از قرص ابي تو سيفون استفاده كنين كه هم خيلي شيكه هم بوي خوب داره هم ضدعفوني كننده هست
ميتونين ازين سيت هاي چرمي بگيرين كه ادم وقتي روش ميشينه واقعا حال مي كنه !
براي تزيين دستشويي (البته اگه دستشويي جا داري دارين ) مي تونين 2 تا ازين لاله هاي قديمي بگيرين و شبها يا وقت هايي كه مهمون دارين روشنشون كنين در ضمن ميتونين داخلشان از شمع هاي خوش بو استفاده كنين كه بي نظير ميشه (من اولين بار كه خونه ي كسي اينو ديدم واقعا عاشق دستشويشون شدم فكر كنم 20 بار رفتم دستشويي!!!)
استفاده از خوش بو كننده هم اصلا يادتون نره!
yasi پست ها : 298عضویت:1386/12/2
1389/11/26 - 2:27 عصر
راستي 1 سري چراغ كوچيك تزييني هم هست كه به پريز مي زنن و نور خيلي ملايمي داره و فضا رو رومانتيك مي كنه !
1389/11/26 - 2:33 عصر
خاله جون مرسي چه ايده خوبي . فقط اين شيشه ها رو از كجا گير بيارم ؟
*نازگل* پست ها : 6233عضویت:1389/11/8
1389/11/26 - 4:19 عصر
چقدر خانوم خوش سليقه تو اين تاپيك هست.درود بر همه شما.
تو آمدي و خدا خواست پسرم باشي، وبهترين غزلِ توي دفترم باشي، تو آمدي وخدا خواست از همان اول، تمامِ دلخوشي روزِ آخرم باشي، تمامِ زندگي من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن كرد، خدايا شكرتتتتت
مهرباران پست ها : 284عضویت:1389/7/19
1389/11/26 - 5:04 عصر
سلام دوستان

من رفته بودم منزل يكي از دوستام كه خيلي دوره هاي تخصصي ديده

يه ميز گرد با رو كش صورتي گذاشته بود توي دستشويي

قاب عكس گلهاي خشك-- شمع-- خلاصه روش پر بود از چيزهاي جالب

اسباب بازي-- خيلي جالب بود برام تا حالا نديده بودم

البته دستشوياش خيلي بزرگ بود

خيلي فان شده بود

توي يه سبد دراز و بلند هم انواع كتاب كودك و مجله و بورداي لباس گذاشته بود
مهرباران پست ها : 284عضویت:1389/7/19
1389/11/26 - 5:06 عصر
خيابان اذر بايجان از سمت كارگر جنوبي ....... انواع ست هاي دستشويي رو با اينهاي رنگي داره

حتي اينه بنفش --قرمز---- نارنجي كه خيلي جديد و شيكه

حتي كابينت هاي ست رنگي خيلي شاد با اينه هاش هم داره
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: