اطلاعاتي در مورد قطره ميم - صفحه 1

موضوع: اطلاعاتي در مورد قطره ميم + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
اسرا پست ها : 23عضویت:1387/5/10
1387/7/16 - 6:32 عصر
با سلام مي خواستم بدونم ايا قطره ميم هم مثل قطره اهن دندون بچه رو سياه ميكنه؟ و كلا اطلاعاتي در مورد اين قطره مزايا و معايبش ميخواستم. ممنون
فاطمه پست ها : 6عضویت:1388/11/14
1389/4/15 - 10:49 صبح
سلام من مامان فاطمه هستم فاطمه من يك سالشه هنوز دندون نداره راه هم نميره هفته پيش بردمش دكتر گفت به نظر مي آيد كم خون باشه ولي گفت قطره ميم خوبه روزي 30 قطره در دو يا سه وعده بهش بده ضمنا يك آمپول ويتامين دي هم داد كه بهش زدم دختر من روزا آفتاب نمي بينه نميدونم چيكار كنم ضمنا با عرض معذرت روزي هم حدود چهار تا پنج مرتبه شكمش كار ميكنه اگه راه حل درماني داريد منو راهنمايي كنيد . ممنونم
فاطمه پست ها : 6عضویت:1388/11/14
1389/4/15 - 10:49 صبح
سلام من مامان فاطمه هستم فاطمه من يك سالشه هنوز دندون نداره راه هم نميره هفته پيش بردمش دكتر گفت به نظر مي آيد كم خون باشه ولي گفت قطره ميم خوبه روزي 30 قطره در دو يا سه وعده بهش بده ضمنا يك آمپول ويتامين دي هم داد كه بهش زدم دختر من روزا آفتاب نمي بينه نميدونم چيكار كنم ضمنا با عرض معذرت روزي هم حدود چهار تا پنج مرتبه شكمش كار ميكنه اگه راه حل درماني داريد منو راهنمايي كنيد . ممنونم
sogand پست ها : 1035عضویت:1387/10/19
1389/4/15 - 11:02 صبح
dr be man goft ghatreye Mim ghadim khob bod vali alan na chon migan hendi hast va az oon behtar omad etaze meghadare ahnesham kame.
ghaterey ahna Irovit khobe va milti vitmain ham ziyad evali amn dr khareji baby juci dad.
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: