موضوع: ميگرن و بارداري + اظهار نظر

صفحه 17 از 30 اول قبلی  12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
گلناز پست ها : 1181عضویت:1389/7/13
1391/6/3 - 5:42 عصر
سلام بچه ها عیدتون با تاخیر مبارک
من مسافرت بودم جاتون خالی تو این یه هفته سردرد نشدم اما دیروز که برگشتم اولین ضربه هاش رو زد که ریلیف خوردم و امروز بهترم فکر کنم به تهران حساسیت دارم
فندق جون مرسی از مطالب مفیدت
ممول تو چطوری؟
خداوندا خداوندا قرارم باش يارم باش جهان تاريکي محض است مي ترسم کنارم باش
ترانه مامان آرين پست ها : 907عضویت:1391/5/17
1391/6/3 - 6:19 عصر
وای سردردمن که دیگه بریدم
ارامش:هنرنينديشيدن به انبوه مسايلي است كه ارزش فكركردن ندارند!
♥ كارلي ♥ پست ها : 3524عضویت:1390/11/13
1391/6/3 - 8:25 عصر
بچه ها من با بارداری میگرنم ناپدید شده خدا رو شکر. نگران بارداری نباشید اکثر سردردهای میگرنی با بارداری از بین میرن. ولی یه دسته هم تشدید میشه. من از حالا غصه اینو دارم بعد از زایمان با بی خوابی های شبانه سردردم به کجا می رسه؟!؟!؟!؟!؟
*Memol* پست ها : 392عضویت:1390/11/10
1391/6/3 - 9:52 عصر
گلناز خوش گذشت خانومی ؟ خدارو شکر که سردرد نداشتی منم خوبم دو سه روز پیش سردرد گرفتم ریزاتریپتانمو خوردم خوب شدم الانم شکر خوبم گرچه منتظر پری هستم کلی هم طبق معمول عقب انداختم و می ترسم سردرد بگیرم چون سردردهای من بیشترش هورمونیه

فندق جون چی شد بالا خره پری شدی یا همون یه روز لکه بینی بود شاید بسلامتی بارداری؟
زماني كه خاطره هايت از اميدهايت قوي تر شد، پير شدنت شروع مي شود.
1391/6/3 - 9:53 عصر
کارلی جون خدا از دهنت بشنوه امیدوارم منم جزو اونایی باشم که تو بارداری خوب شه سردردام
1391/6/4 - 9:05 صبح
جات خالی ممول جونم مسافرت خوب بود همین که سردرد نشدم خیلی خوب بود
البته منم روز 3 و 4 پری سردرد میشم همیشه
تو بارداری سر درد کم میشه البته تجربه من اینطور بود از ماه 5 که کلا قطع شد یادم نیست بعد زایمانم چه قدر طول کشید تا برگشت اما دوباره اومد دیگه
منم قبل بارداری عقب مینداختم اما از وقتی دخترم رو از شیر گرفتم خیلی شکر خدا بهتر شده من تخمدانم کیست داشت واسه همون عقب مینداختم حتی وقتی حامله هم شدم یه کیست تو تخمدانم بود که دکتر گفت چون کوچیکه خودبخود از بین میره تخمدان پلی کیستیک هم شنیدم تو سردرد بی تاثیر نیست تو هم کیست داری که عقب میندازی؟
من با کلومیفن باردار شدم به خاطر همین تنبلی تخمدان
♥ كارلي ♥ پست ها : 3524عضویت:1390/11/13
1391/6/4 - 9:45 صبح
ممول جان شما هم دعا كن بعد زايمان زود سردرده برنگردههههههههههههه انشالله شما هم از اون خوش شانس هايي. ههههههه من هيچوقت نمي تونستم موهامو دم اسبي حتي ببندم يا گيره بزنم. الان مي بندم و سردرد هم نميشم!
رز پست ها : 169عضویت:1390/11/22
1391/6/4 - 2:05 عصر
سلام دوستان عزیزم . منم چندین وقته با اجازه تاپیکتون رو می خونم . شبها که از سرکار برمی‌گردم فقط میخونم . انگار یک جورایی دیگه دوستتون شدم :)
منم میگرن دارم . اما باهاش زندگی میکنم و نفس میکشم . از هیچ چیز نترسید چون به شما غلبه میکنه . منم قبل از بارداری واقعا می‌ترسیدم که اگر باردار بشم چه کار کنم تازه اون زمان من قرص نوافن و ایندرال می خوردم ولی بازهم می ترسیدم تا اینکه باردار شدم نمی گم درد نداشتم چرا د اشتم اما دفعاتش کمتر شده بود و این رو میگم دردهای بدتری سراغم اومد که داغونم کرد و همه اینها بخاطر ترسی بود که داشتم نه به خاطر میگرن . اصلا دوست ندارم از سنگ کلیه و سرگیجه های شدیدم و ... در بارداری بگم اما این رو بگم که خودم این دردها رو جذب کردم حتی از افسردگی مختصری که قبلا گرفته بودم می ترسیدم و سرم اومد به طور خیلی شدیدتر . اصلا نمی خوام نگرانتون کنم . فقط خواهرانه می گم قوی باشید از درد نترسید تا کمتر سراغتون بیاد . منم دیگه اون آدم قبلی نیستم خیلی تغییر کردم قبلا از سردرد زیاد سرم رو به دیوار می کوبیدم اما حالا بهش لبخند میزنم و میگم ما باهم دوستیم . این همه آرامش رو از یوگا یاد گرفتم . اگر هر سوال و کمکی هم خواستید من در خدمت هستم دوستان عزیزم
دوستتون دارم :)
1391/6/4 - 5:21 عصر
گلنازی باید برم آزمایش بدم قبلا کیست داشتم بهم یاسمین دادن ولی واسه میگرنم سمه این قرصها
الان یه چهار ماهیه پری هام شده ٣٤ - ٣٥ روزه تازه گاهی اوقات یک روز وسط دوره لکه بینی هم دارم معمولا موقع تخمک گذاریم این هفته آخر کارمه بعدش میرم سونوگرافی و آزمایش خون واسه چک کردن هورمونهام میخوام همینجوری برم آزمایشگاه خودم بگم بنویسه همه هورمونهارو

ایشالا کارلی جون خوشحالم که برای تو هم همینطور بوده

رز جونم موقع بارداری ایندرال که نمیخوردی ؟ من الا ن غصه گرفتتم که باید کم کنم الان صبح ١٠ میخورم شبها ٢٠ ولی متاسفانه سه سال میخورم و قلبم عادت کرده کلا تپش دارم میخوام بدونم کلا باید قطع کنم ایندرالو زودتر قبل اقدام آره ؟
*(فندق)* پست ها : 67255عضویت:1389/1/22
1391/6/4 - 5:56 عصر
اوه اوه نگو ممول ال دی خوردم یک ماه اما مردم ...از بس که سردرد شدم بعد سه ماه هم افسردگی گرفتم تازه یک ماه خورده بودم ویاسمین هم بود
*دامن کشان با ناز زین جا می رود...*
1391/6/4 - 5:58 عصر
رز جان نگو خانومی...منم سنگ هم دارم...از بس مسکن میخورم واسه میگرنم همش سنگ میشه دیگه....افسردگی هم یک دوره داشتم...
1391/6/4 - 5:58 عصر
دیشب مردم از سردر ...خدا بهم رحم کرد...که خونه بودم وشیفت نبودم
نياز پست ها : 340عضویت:1387/9/23
1391/6/4 - 6:15 عصر
سلام دوستای خوبم وممنون از فندق عزیز منم میگرن شدید با با فاصله های نزدیک بهم دارم ولی خدا را شکر دوران بارداریم که دوقل هم بودتد سردرد هام کم کم شد یکی دو بار بیشتر نبود که خفیف و قابل تحمل بود بعد از زایمان تا یک سال خبری نبود ولی الان دوباره دچارش شدم من آوامیگرن میخورم مثل ابه روی اتیشه که قرصسش قاچاقه و به سختی گیر میاد و 99 درصد جاها ندارن خدا کنه همیشه همتون سلامت باشید
1391/6/4 - 6:42 عصر
نیاز جان آوامیگرن ترکیباتش چیه ؟
فندق جون من چون تو اون یکی پستم دنبال میکنم پستهاتو ، دختر جان برو آزمایش بده ببین بارداری یا پریوت این جوری شده ؟ حالا کی به ی میگه من خودمم باز عقب اداختم باید حتما برم آزمایش و سونو
1391/6/4 - 6:53 عصر
سلام دوباره
من امروز پری شدم و به دنبالش سردرد ای خداااااااا
ممول منم میخوام یه آزمایش کامل بدم برای چک اپ آخر این هفته که تهران تعطیله باید صبر کنم شما هم تهرانی؟
فندق جون عاشق اون نوشته گرگ و دردت شدم صدبار خوندمش محصوصا وقتی سردرد دارم باهاش کلی حال میکنم
رز عزیز مرسی که بهمون دلداری میدی ایشالا تو هم خوب بشی
منم امروز واسه دل درد پری دوتا کدئین خوردم خوب نشد اومدم خونه شیاف دیکلوفناک استفاده کردم سه بار چشام گرم شد هرسه بار دخترم اومد صدام کرد خواب کوفتم شد چون دارو زیاد استفاده کردم ریلاف نمیخورم امروز
1391/6/4 - 7:35 عصر
آره عزیزم من تهرانم و میرم آزمایشگاه مرکزی تو خیابون ولیعصر بالاتر از چهار راه پارک وی معمولا میرم اونجا واسه آز خون
راستی گالنازی تو که کیست داشتی ولی باردار شدی این کلومیفن چیه ؟ چیکار میکنه دقیقا؟
1391/6/5 - 10:22 صبح
ممول جونم فکر میکنی آزمایشگاه تو تعطیلات باز باشه؟ اگه بازه که منم برم
کلومیفن برای تحریک تخمک گذاریه آخه من تنبلی تخمدان داشتم تخمک هام کوچیک بود 8 ماه بدون پیشگیری باردتر نشدم دکتر بهم گفت 3 ماه کلومیفن بخور اگه نشد بیا قرص دیگه بدم ماه اول نشد اما خدا رو شکر ماه دوم شد احتمال دوقلو زایی رو هم زیاد میکنه چون با تحریک تخمدان تخمکها رو بیشتر میکنه
کیستم کوچیک بود دکتر میگفت با پیشرفت بارداری خودبخود از بین میره که رفت دکترم ناجیه الهی بودش مطبش امیراباده
حالا بریم سر بحث شیرین سردرد امروز پشت سرم سنگین بود یه قرص خوردم خدارو شکر رفت ایشالا بره که دیگه برنگرده
1391/6/5 - 10:51 صبح
خدا رو شکر ..سردرد نیستم...زیر دلم درد میکنه بدجور
1391/6/5 - 1:31 عصر
خداروشکر فندق جون ایشالا حالا حالاها نیاد سراغت درد زیر دلت هم خوب میشه ایشالا من انقدر از سردرد میترسم که هر درد دیگه ای رو ترجیح میدم حتی دندون درد با اون همه عذابش
رز پست ها : 169عضویت:1390/11/22
1391/6/5 - 2:40 عصر
سلام . گلناز جون قرار شد نترسی !!!!! دیگهههههههههههههههههههههههههه

من در دوران بارداری ایندرال نخوردم اما تا جایی که می دونم از سه ماه به بعد موردی نداره . اصلا نگران نباشید . خدا جون خودش مراقب همه چیز هست . من شنیدم زنجبیل هم در دوران بارداری خوبه برای سردرد و تهوع البته من چون ویارم شدید بود اصلا نمی تونستم بخورم و فقط موقع سردرد استامینوفن ساده می خوردم که اصلا فایده نداشت و اینقدر با خدا صحبت میکردم تا به دادم برسه .ولی یک دوست داشتم که در دوران بارداری از داروهای ضدمیگرن تا حدودی استفاده کرد . من بعدش هم چون تا دوسال دخترم رو شیر میدادم یکم محدود بودم اما دیگه دل رو زدم به دریا و بخاطر دردهای زیادم و سرگیجه دارو مصرف کردم .
دوستان از طریق تنفس هم میتونید راه درمانی برای میگرن داشته باشید فقط باید هر روز این تمرین نادی شودانا را انجام بدید و مربی یوگای من میگرنش طوری بوده که بیمارستان بستری میشده اما با این نوع تنفس کاملا خوب شده . منم یک مدت کوتاهی انجام دادم اما باز تنبلی کردم و انجام ندادم . اگر خواستید آموزش بدم باهم شروع کنیم .
صفحه 17 از 30 اول قبلی  12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: