نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > ساير موضوعات در بارداري > بيمارستان مادران و بيمارستان عرفان

موضوع: بيمارستان مادران و بيمارستان عرفان + اظهار نظر

1   2   3   4  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان النا پست ها : 19عضویت:1387/5/5
1387/7/6 - 1:23 عصر
سلام مامانا .مي خواستم از مامانايي كه تو يكي از اين دو بيمارستان سزارين كردن خواهش كنم راجع بهش بنويسن اخه مرددم نميدونم كدوم يكي رو انتخاب كنم ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننن
nilia پست ها : 264عضویت:1387/10/30
1388/6/22 - 2:16 عصر
ماماناي مهربون... نميدونم كسي به اين تاپيك سر ميزنه دوباره يا نه...
اما منم ميخواستم بدونم شمايي كه با بيمارستان مادران آشنايي داريد آيا اونجا رو براي سزارين تاييد ميكنيد؟از نظر كادر پرستاري و نظافت خوبه؟

دكتر من عرفان و مادران زايمان ميكنه، من عرفان رو انتخاب كرده بودم، اما خودش براي اينكه هزينه سزارين تو مادران نصف عرفان هست، مادران رو خيلي بهم پيشنهاد ميكنه... اما من موندم كه چي كار كنم؟! از طرفي شنيدم كه تو مادران حتماً بعد از زايمان شكم ماماناي سزاريني رو فشار ميدن كه خون باقيمونده تو رحم خارج بشه، درحاليكه خيلي از بيمارستانا اين كار رو انجام نميدن و من نميخوام اين درد مضاعف رو بعد از سزارين تحمل كنم....
آبتين پست ها : 258عضویت:1388/6/15
1388/6/22 - 2:53 عصر
سلام نيلا جون از دكترت راضي هستي اگه خوبه ممكنه اسمشو با آدرس مطبش بذاري؟
1388/6/23 - 1:21 عصر
سلام پارميس جون، آره من كه ازش خيلي راضيم، اسمش دكتر مريم عزيزنژاد هستش، مطبي كه من ميرم تو پاسدارانه.اينم شماره همين مطبشه:22554966
مانا پست ها : 70عضویت:1388/7/21
1388/7/24 - 10:09 عصر
سلام دوستان عزيز
يكي از بهترين وبهترين وبهترين پزشكاي بيمارستان مادران آقاي دكتر سيدرضي دادگر هست كه من خودم سال 1359توسط ايشون متولد شدم ومادرم از زايمان طبيعي توسط ايشون خيلي راضي بود والان تجربه كاري بالايي داره وهمون موقع هم جزء بهترين پزشكان بود.
       مبارک باشه :)
سما پست ها : 187عضویت:1388/9/30
1388/11/4 - 1:25 عصر
سلام به همه مامانا
منم الان 2 هفته هست كه فهميدم دارم مامان مي شم.دكترم اسمش مريم عزيزي نژاد .اما راستش خيلي استرس دارم كه پيشش برم يا نه ؟؟؟؟؟
بيمارستان مادران و لاله هم هست اگه كسي اين خانم دكترو ميشناسه لطفاً راهنمايي كنه .
ممنون
نسيما پست ها : 1922عضویت:1388/4/9
1388/11/4 - 1:50 عصر
عزيزم ... من از بيمارستان عرفان خيلي خيلي خوب شنيدم ...
asalbanoo پست ها : 447عضویت:1387/6/28
1388/11/5 - 4:56 عصر
سلام دوستان من تو ماه پيش عرفان زايمان طبيعي داشتم خيلي راضي هستم /دكترم هم خانم دكتر صفارزاده هست.
مامان داتيس پست ها : 1135عضویت:1388/2/19
1388/11/5 - 5:34 عصر
سلام دوستان خوبم. اميدوارم كه به اميد خدا بتونين زايمان راحت و به ياد موندني داشته باشين.
من خودم بيمارستان لاله زايمان كردم واقعا عاليييييييييي بود. دكتر من هم عرفان كار مي كرد ولي من تحقيق كردم بين اين دو تا بيمارستان لاله رو به خاطر تجهيزات نوزادانش انتخاب كردم ولي عرفان هم فوق العاده هستش براي يه جراحي ديگه بيمارستان عرفان يك شب بستري شدم واقعا برخورداشون و رسيدگشون عالي بود.
فقط يه چيزي در نظر داشته باشين هزينه اي كه بيمارستان بهتون مي گه فقط و فقط هزينه زايمان و اتاق عمل هستش كه اگه بيمه تكميلي داشته باشين طبق تعرفه كم مي شه و بقيه اش رو خودتون پرداخت مي كنين. يعني اگه 1500000 تومن هزينه سزارين هستش و بيمه ي شما تا سقف 500000 تومن رو بده شما بايد 1 ميليون باقي مونده را بديد. ضمنا هزينه هايي مثل فيلم برداري اتاق عمل و اتاق خصوصي و اينها ممكنه بيبشتر هم بشه يعني تا 200000 تومن تفاوت ايجاد كنه با اون چيزي كه حسابداري بيمارستان بهتون ميگه.
اينها به كنار دستمزد دكتر هم جداست كه هيچ ربطي به بيمارستان و بيمه نداره. حتما حتما قبل از زايمان با دكترتون در مورد دستمزدش طي كنيد چون بايد تا قبل از ترخيص پول رو به حسابش بريزيد. من دكترم خرداد 87 - 1 ميليون دستمزد گرفت كه البته من به طور همزمان 2 تا عمل داشتم براي همين كمي زيادتر شد.
فقط محض يادآوري گفتم كه آمادگي داشته باشيد هزينه بيمارستان+دستمزد دكتر
بهار(مامان غزل و ترانه) پست ها : 1142عضویت:1386/4/11
1388/11/7 - 10:51 صبح
عسل بانوي عزيز لطف ميكني از دكترت بگي؟راضي بودي؟
آدرس و تلفن مطبشون رو ميذاري لطفا واينكه با دستمزد دكتر كلا هزينه بيمارستانت چقدر شد؟ ممنون ميشم
من دنبال يك دختر خيلي خوب تو منطقه شرق ميگردم چون تهرانپارسم.
سوري پست ها : 437عضویت:1388/1/10
1388/11/11 - 11:15 صبح
بهار جون دكتر من خانم دكتر آج وند هستش كه مطبش فلكه دوم تهرانپارس كوچه فروشگاه رفاه هست.من تاحالا ازش خيلي راضي بودم نه از دكترهايي كه الكي تو دله آدمو خالي كنه،نه خيلي ليلي به لالاي آدم بزاره . شماره تلفنشم اينه ????????.ضمنا با بيمارستانهاي مادران،عرفان،پارسيان و پاسارگاد كار مي كنه. من خودم اگه خدا بخواد مي خوام تو عرفان زايمان كنم.
1388/11/11 - 12:15 عصر
سما جون سلام

دكتر من هم دكتر عزيزي نژاد بود، من اول دي بيمارستان مادران زايمان كردم بالاخره... دكترم كه حرف نداره، واقعاً ازش راضي و ممنونم... بيمارستان هم بد نيود اما خيلي انتظارات من رو برآورده نكرد... كادر پرستاريش خوبه، اما من سوئيت خصوصي ميخواستم كه اول به اتاق خصوصي بردنم و بعد از سزارين با اون همه بخيه و درد به سوئيت جابجا شدم، هزينه يك شب بستري هم بدون حق العمل دكتر عزيزنژاد 1700000 تومان شد، هزينه فيلم برداري هم كه جداگانه 18 تومان گرفتن ... غربالگري و تست بيلي روبين رو هم آزمايشگاه همونجا براي ني ني داديم كه 35 تومنم اونا شد... هزينه دكتر رو هم كه تو مطب پرداخت كرده بودم...
زيبا (مامان كوثر) پست ها : 1585عضویت:1387/7/29
1388/11/13 - 11:36 صبح
سلام بچه ها. من هموني هستم كه يه زماني در مورد بيمارستان مادران اطلاعات ميخواستم

من ?? مهر اونجا زايمان طبيعي كردم. خيلي راضي بودم. پرسنل و پرستاراي خوب و مهربوني داره. از نظر نظافت و رسيدگي هم عاليه. هزينه زايمان طبيعي + يك شب اتاق خصوصي ??????? تومن شد البته + ????? تومن هزينه فيلم برداري. من تست غربالگري رو در مركز بهداشت انجام دادم با هزينه كمتر از دو هزار تومن و تست بيلي روبين هم نخواستم كه براي ني نيم انجام بدن. مطب دكتره متخصص ني ني بيمارستان هم، دخترمو بردم كه به نظرم كار بيهوده اي بود.
زيبا (مامان كوثر) پست ها : 1585عضویت:1387/7/29
1388/11/13 - 11:37 صبح
اي بابا چرا عددها اينجوري شد!!!
بيست و سوم مهر............يك ميليون و هفتصد هزار تومن + هجده هزار تومن

Sevin kuchulu پست ها : 130عضویت:1388/11/13
1388/11/13 - 3:55 عصر
سلام به همه ماماناي قبل از اين و بعد از اين
من هفت ماه و نيمه كه ازدواج كردم . ميخوام اگه خدا بخواد بعدازعيد براي مامان شدنم اقدام كنم . خيلي براي بيمارستان و دكتري كه ميخوام برم پيشش حساس هستم . اما بعداز كلي اينور و اونور كردن رسيدم به عرفان و مادران .
دكتر مريم رضازاده طباطبايي كه خودم يه بار پيشش رفتم و نه سال پيش خواهرم يه پسره نازو خوشگل پيشش به دنيا آورد ه ، توي بيمارستان عرفان و پاسارگاد هستش . هم خودش دكتره هم همسرش . از نظر اينكه دكتر خوبيه توش شكي ندارم ، انقدر چهره آرومي داره كه نگو ، كلي به آدم آرامش ميده ، خلاصه ماهه .
در مورد هزينه هاي بيمارستان عرفان كه يكي از دوستان پرسيده بود ، من يازدهم بهمن از بيمارستان كه سوال كردم ، گفت يك ميليون و پانصد هزار تومان بابت زايمان و دويست و پنجاه هزار تومان اتاق خصوصي . دكتر رضازاده هم به من گفته بود كه دست مزده خودش رو كمتر از دكتراي ديگه ميگيره به خاطر رعايت حال مريضاش .
اما من فقط اينو ميدونم كه هر ماماني خودش بايد از بيمارستانش از ته خوشش بياد و به حرف بقيه وسوسه نشه . هم مادران هم عرفان بيمارستانهاي مجهز و تميزين حالا ديگه هركسي يه نظري داره كه كدومو انتخاب كنه .
انگار خيلي زياد حرف زدم ...
ايشالا اونايي كه ميخوان مامان بشن ، زودتر بشن . اونايي كه ني ني شون تو دلشونه بدون درد و راحت يه ني ني ناز و تپلي بدنيا بيارن.
مراقب خودتون باشين .
رام رام پست ها : 6عضویت:1387/3/28
1388/11/15 - 12:12 عصر
سلام ، من پسرم در مرداد سال 87 در بيمارستان عرفان به دنيا آمد . به علت سهل انگاري واحد زايمان و شوخي هاي پرستاران توزيع كودكان ، پسرم به مدت 8 ساعت پيش مادر ديگري بود و فرزند آن مادر پيش همسر من . بعد از اينكه اشتباه تعويض فرزندان را فهميديم ، پرستار بخش خيلي راحت اقدام به تعويض دستبندها كرد . اين اشتباه در حالي رخ داد كه در آنروز فقط دو پسر نوزاد و يك دختر متولد شده بود و بخش شلوغ هم نبود . بعد از اعتراض ما ، واحد زايمان جهت تطبيق نوزادان با پرونده اقدام به تطبيق اثر رد پا و گروه خوني فرزندان كرد . كه اشتباه تعويض فرزندان رو قبول كردند ولي بعد از مطرح كردن اين اشتباه با مدير بيمارستان ، خيلي خونسرد گفت كه خطاهاي انساني پيش ميآيد و حتي حاضر نشد براي دلجويي به اتاق اين دو مادر بيايد . خوب من اين رو ميگذارم عدم مسئوليت پذيري مسئولين اين بيمارستان و عدم توجه به وضعيت روحي اين دو مادر . قضاوت با شما خواننده محترم . كليه مدارك هم موجود است .
Sevin kuchulu پست ها : 130عضویت:1388/11/13
1388/11/17 - 4:28 عصر
واااااااييي، واقعاً
آدم ميمونه چيكار بايد بكنه!!!!!!!! محض رضاي خدا يه بيمارستان بي عيب و نقص معرفي كنيد . واسه جوونايي مثل من كه ميخوان مامان بشن و كلي هم حساس هستند . هر چيزي رو ميشه يه جوري قبول كرد به جز اين مورد كه بچه ها جابجا شدند . اين به نظر من يعني فاجعه .
اما يه سوال دارم از همه ، به نظر شما دكتر مهمه يا بيمارستان يا پرسنل ؟!
mamane lobia پست ها : 10034عضویت:1388/10/23
1388/11/20 - 4:43 عصر
سلام به همه مامانا
من ميخوام برم بيمارستان عرفان پيش دكتر صفارزاده
و ميخوام زايمان طبيعي داشته باشم تا حالا اين دكترو نديدم .
يه سوال دارم بخاطر پول سزارين ميكنه ؟ يعني الكي ميگه نمي توني طبيعي بدنيا بياري ؟
كسي هست راهنماييم كنه ؟
" atenaa" پست ها : 549عضویت:1388/11/28
1388/11/28 - 6:40 عصر
سلام مامان كوچولوها

من عضو جديدم. خيلي از اين سايت و اعضاش خوشم اومد.

من كه اصلا باورم نميشه كه ميخوام مامان بشم يعني يكي بهم بگه مامان! آخه من خودم هنوز بچه ام. 26 ساله ام ها!!

يه سوال من در مورد زايمان طبيعي و سزارين شك دارم اونم نه به خاطر دردش بلكه به خاطر اينكه شنيدم ميگن بعد از زايمان طبيعي واژن گشاد ميمونه و به حالت اولش بر نمي گرده

كسي در اين مورد اطلاعاتي داره؟ راستي خانم دكتر جميله صابري دكترمه تو بيمارستان عرفانه. كسي ميشناسدش؟ دكتر خوبيه؟
يک نفس دور از تو باشم مرده ام ........... زندگي جز مرگ در پاي تو نيست
" atenaa" پست ها : 549عضویت:1388/11/28
1388/11/28 - 6:40 عصر
سلام مامان كوچولوها

من عضو جديدم. خيلي از اين سايت و اعضاش خوشم اومد.

من كه اصلا باورم نميشه كه ميخوام مامان بشم يعني يكي بهم بگه مامان! آخه من خودم هنوز بچه ام. 26 ساله ام ها!!

يه سوال من در مورد زايمان طبيعي و سزارين شك دارم اونم نه به خاطر دردش بلكه به خاطر اينكه شنيدم ميگن بعد از زايمان طبيعي واژن گشاد ميمونه و به حالت اولش بر نمي گرده

كسي در اين مورد اطلاعاتي داره؟ راستي خانم دكتر جميله صابري دكترمه تو بيمارستان عرفانه. كسي ميشناسدش؟ دكتر خوبيه؟
يک نفس دور از تو باشم مرده ام ........... زندگي جز مرگ در پاي تو نيست
1   2   3   4  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: