نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > آگاهي از بارداري و خوش خبري! > بي بي چك( ميدونم تكراريه ولي لطفاً كمك كنين)

موضوع: بي بي چك( ميدونم تكراريه ولي لطفاً كمك كنين) + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
تينا پست ها : 122عضویت:1389/9/7
1389/10/6 - 2:42 عصر
سلام. من بيبي چك رو تو سايت جستجو كردم ولي توي تيتر سوالها نبود با اينهمه حتماتكراريه.
ببينين دوستاي گلم من به حساب خودم قبل از زمان تخمك گذاريم يه اقدام داشتم. در ضمن براي تيروييدم قرص مصرف ميكنم كه يكي از عوارضش ميتونه تغيير خفيف سيكل قاعدگي باشه. قبل از تاريخ پريود يكبار بي بي چك تست كردم كه منفي بود حالا حدود 10 روز از زماني كه بايد پريود ميشدم گذشته و نشدم. حالا سوال: 1- آيا تست بي بي چك قبل از تاريخ پريود جواب ميده؟ 2- اصولاً اين تست چند درصد احتمال خطا داره؟ 3- اكثر اطرافيان من(چه ازدواج كرده چه مجرد) اين ماه عقب افتادن سيكل داشتن. فكر ميكنين ميتونه مربوط به آلودگي هواي تهران باشه؟
من بي صبرانه مشتاقم كه باردار باشم اما همسرم نه
مرسي از راهنماييتون
الهه (مامان النا كوچولو) پست ها : 34518عضویت:1389/3/23
1389/10/6 - 2:45 عصر
تينا جون من شنيدم كه بي بي چك نزديك پري درست جواب نميده.......من خودم سيكلام 35 روزه بود و روز 30 بي بي استفاده كردم وثبت شد.......بي بي چك بايد 23 روز بعد از اخرين روز اخرين پري حساب كني و استفاده كني
خدایا !کسی غیر از تو با من نیست …خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست …کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته !یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته !فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن !شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن … .
1389/10/6 - 2:45 عصر
ببخشيد مثبت
خدایا !کسی غیر از تو با من نیست …خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست …کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته !یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته !فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن !شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن … .
1389/10/6 - 2:46 عصر
با اين وجود خطاي بي بي چك هست...ولي از خون خيلي دقيقتره
انديشه پست ها : 19عضویت:1389/10/6
1389/10/6 - 8:14 عصر
تينا جون من خيلي ز دوستام رو ميشناسم كه با بي بي چك متوجه بارداريشون شدن تقريبا ميشه بهش اعتماد كرد
من خودم هم چند بار استفاده كردم ولي هنوز باردار نشدم اول بايد ببيني دوره پريوديت چن روزه هست روزي كه بايد پريود بشي و يا يكي دو روز بعدش جواب ميده. آزمايش خون خيلي دقيق تره حتي اگه به روز خونريزيت هم نرسيده باشه (يعني عقب ننداخته باشي)جواب ميده چون هورمون بتا بعد از اينكه لقاح تخمك و اسپرم انجام شد شروع ميكنه به چند برابر شدن
انشااله ه زود مامان بشي شوهرت رو هم راضي كن الان نازايي خيلي زياد شده من كه به هيچي پيشنهاد نميدم بيش از شش ماه از ازدواجشون جلوگيري داشته باشن چون واقعا دوره درمان نازايي خيلي سخت و پر استرسه
1389/10/7 - 9:30 صبح
وااااااااااااي بچه ها ديشب رفتم خونه دوباره بي بي چك گذاشتم (ايندفعه خارجي شو هم گذاشتم كه شايد مطمئن تره) وااااااااااااي خدا جون دو تا خط پر رنگ افتاد. از حولم امروز سر راه محل كارم چپيدم توي آزمايشگاه. گفته 4 به بعد جوابتو ميديم. خبرشو بهتون ميدم. هوراااااااااااااااااااااااااا....
خاطره مامان برديا پست ها : 6149عضویت:1389/1/22
1389/10/7 - 9:43 صبح
تينا جون مباركه. تبريك مي گم
مامان سيدحسين پست ها : 1727عضویت:1389/10/7
1389/10/7 - 9:47 صبح
سلام تينا جون
ايشالا كه باردار باشي
من كه يه بار بيبي چك گذاشتم 7 روز بود پري نشده بودم
مثبت بود
هماون روز ازمايش خونم دادم كه بهم گفتن باردارم
ايشالا با خبر بارداري برگردي
1389/10/7 - 10:11 صبح
چرا اين ساعت لعنتي دير ميچرخه؟ فكر كنم باطريش ضعيف شده. 100 ساعت گذشته تازه ساعت 10
بهار پست ها : 4570عضویت:1388/8/19
1389/10/7 - 10:16 صبح
آخي ان شا الله كه خيرت باشه و ني ني تو دلت باشه
ميخواستم بدونم كسي ميدونه در اثر تغيير آب و هوا ممكنه چند روز پريود عقب بيفته؟ من ده روز بيشتره عقب زدم روز دهم كه عقب افتاده بود بيبي چك منفي بود...
1389/10/8 - 7:42 صبح
سلام بچه ها.مرسي از همتون. رفتم جواب آزمايشو گرفتم. اون خانمي كه صبح بودبه جاش يه آقاي بداخلاق نشسته بود. جوابوكه داد اول ديدم سر در نمي آرم ، خب تا حالا نديده بودم. ولي خجالت كشيدم ازش بپرسم بنابراين زود فرار كردم. آخه ميدونيد يارو يه جوري نگاه ميكرد. لابد چون قيافم بچه گونه بود ديروز. يه دختري با يه كاپشن اسپرت و يه كوله پشتي كوچيكو كتوني سفيد. لابد فكر كرده خيلي كوچيكم. اونهمه هم كه ابرو در اومده .... خلاصه... اومدم بيرون خوب وارسيش كردم ديدم نوشته negative:<10 ,="" positive:="">20 و result منم بووووووووووود... More than 200. يعني برو سيسموني ببين. آخ چه حالي ميده خريد وسايل كوچولوي رنگي رنگي. ولي خداييش با حرفايي كه از بقيه شنيده بودم فكر نميكردم بعد از 4 سال جلوگيري،با اولين اقدام اونم در زمان نا مناسب از لحاظ سيكل بخوام باردار بشم. مامانم اينا اولين و تنها نوه اشون بعد از سالهاست. چون خواهر وبرادر خيلي بزرگتر از من بچه ندارن و ديگه از بابت اونها اين قضيه منتفيه. فقط چشم اميدشون به من بود. نميدونيد بچه ها مامانم ديروز از خوشحالي گريه كرد. باورتون ميشه؟
سفيدبرفي پست ها : 21669عضویت:1387/8/15
1389/10/8 - 9:55 صبح
مباركه عزيزم ... مراقب خودت و كوچولو باش
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎بايد،سفرى تاته تنهايى محض... هرکجا لرزيدى،از سفر ترسيدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
دريا پست ها : 4074عضویت:1388/8/16
1389/10/8 - 10:19 صبح
تينا جون مبارك باشه
       مبارک باشه :)
الناز(مامان اميرمهدي جون) پست ها : 78عضویت:1389/9/23
1389/10/8 - 10:37 صبح
مباركه تينا جون راستي يه سر به تايپيك ماماناي شهريور 90 بزن
خدايا شكرت
Avina پست ها : 22عضویت:1389/10/7
1389/10/9 - 6:04 عصر
سلام بچه ها من استفاده كرده يك دفعه مثبت ميشه يه دفعه منفي نميدونم چيكار كنم دارم ديووونه ميشم
مامان آريديس پست ها : 545عضویت:1389/10/10
1389/10/10 - 11:12 عصر
تينا جونم خوش به حالت با يه بار اقدام باردار شدي واقعا قدرش رو بدون من كه الانم نزديك يه ساله دارم دنبالش ميدوم ديگه خسته شدم..بريا ما هم دعا كن
1389/10/11 - 9:23 صبح
سپاسگزار ازهمتون. آريديس گرامي پروردگار مهربون كه خودش همه چي رو ميدونه هر موقع كه خودش صلاح بدونه بهتون بچه ميده. توي فاميل ما مواردي كه بچه دارنميشدن و با زور دارو و دخيل و اين جور چيزا به قول معروف به زور از خدا بچه گرفتن، خودشون الان متوجه شدن كه يه صلاحي بوده كه خدا بهشون بچه نميداده. خداشاهده هر كدوم بعد بچه دچار يه مشكلي شدن. از همه بدترشون اونيه كه چند سال اصلاً بچه دار نميشد بعدش كه داروهاي زياد مصرف كرد باردار شد ولي 5 بار بچش توي 5 6 ماهگي افتاد ولي اين از رو نرفت. همه براش اين ور اونور دخيل بستن و دعا كردن نميدونم ختم انعام گرفتن و اين چيزا..بالاخره 6 امين بچش تا9 ماه موند ولي ناتوان ذهني به دنيا اومد. خودت و زندگيت رو از صميم قلب به خدا بسپار. خودش ميدونه چكار داره ميكنه. ببخش كه كمي منبر رفتم ولي بايد بگم كه من اصلا آدم مذهبي نيستم
مريسام پست ها : 1220عضویت:1386/11/6
1389/10/11 - 10:02 صبح
تينا جون خيلي بهت تبريك ميگم.
منم 5 ساله منتظرم و ني ني نيومده و ديگه بي خيال شدم و سپردم دست خدا چون عقيده دارم هيچ كار خدا بي حكمت نيست و منم به زور چيزي رو ازي نمي مخوام اين 5 سال هم به حد معقول پيگير درمان بودم كه نشده. توكلم به خدا ست ديگه.
خيلي مراقب خودت و ني ني باش
آرزو پست ها : 10عضویت:1389/10/11
1389/10/11 - 3:07 عصر
سلام من 5 روز پيش با همسرم نزديكي داشتم . 3.4 روز پيش بايد پريود ميشدم اما نشدم . امكانش هست باردار باشم؟ كي از baby check استفاده كنم؟
1389/10/12 - 9:27 صبح
آرزو جان يعني شما يكي دو روز مونده به تاريخ پريودت، نزديكي داشتي؟ فكر نميكنم تو اين تاريخ تخمك زنده باشه كه لقاح صورت بگيره. ولي خوب خدا رو چه ديدي يهو ديدي شد. مامي بي بي كوچولو تو صفحه قبل راهنمايي كرده كه بايد 23 روز از آخرين روز آخرين پريود گذشته باشه كه بي بي چك جواب بده. دستش درد نكنه براي من كه جواب داد چون قبلش كه بي بي چك گذاشته بودم منفي شد ولي با اين حساب مثبت شد. ولي نميدونم به تاريخ لقاح هم بستگي داره يانه. هر چي كه خيره برات پيش بياد عزيزم.
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: