موضوع: رنگ كردن مو در بارداري (فوري) + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آوا مامان رادين پست ها : 1596عضویت:1387/4/15
1387/6/9 - 9:42 صبح
سلام مامانهاي گل گلي.
توروخدا به من كمك كنين.
من موهام خيلي سفيد هست. الان تو 25 هفته هستم. تا ماه پيش اصلا رنگ نكردم. ولي تا اون موقع هر كي منو مي ديد مي گفت چرا موهاتو رنگ نمي كني. دكترم هم گفت اصلا اشكالي نداره. بعد از كلي مقاومت تقريبا يك ماه پيش يعني 6-7 مرداد موهامو رنگ ساده كردم. خيلي زود هم يعني 15-20 دقيقه شستم. حالا هر كي ميبينه مي گه چه جرأتي داشتي. چرا رنگ كردي. خلاصه دارم خل مي شم از استرس. همش دعا مي كنم و از خدا مي خواهم كه مشكلي براي ني ني پيش نياد. توروخدا اگه كسي تجربه اي در اين مورد داره به من بگه. ممنون
مامانه مهتاب پست ها : 11عضویت:1390/1/23
1390/2/11 - 9:30 عصر
اصلا نگران نباشين . اگه اكسيدان ضعيف استفاده كنيد هيچ اتفاقي نميافته
لي لي پست ها : 2680عضویت:1386/6/13
1390/8/29 - 7:35 عصر
بالاخره خطر داره يا نه؟
يه بارش چي ميشه ؟
http://donyakodak.shopfa.com/ لباس کودک فقط برندهای اروپایی http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28712 کلوپ
زن دايي محمد حسين پست ها : 1417عضویت:1390/7/26
1390/8/29 - 8:14 عصر
سلام
آمونياكي كه داخل رنگ مو هست براي جنين خيلي ضرر داره
يكي از بچه ها تعريف ميكرد برا زايمان كه رفته بوده بيمارستان يه نوزادي تازه به دنيا اومده بوده كه چشماشو باز نميكرده تا سه چهار روز... دكترا گفتن چون مادرش يك بار تو اواخر دوران بارداري موهاش رو رنگ كرده جنين به رنگ مو حساسيت داشته و به چشماش آسيب جدي وارد شده

بعضي ارايشگاه هاي معتبر خودشون حاضر نميشن اصلا براي خانوم حامله مو رنگ كنن
تازه اونايي هم كه ميخوان خيلي سهل و راحت بگيرن ميگن موها رو فقط لايت بزنين كه رنگ با پوست سر تماس چنداني نداره، يا معمولا ميگن سه ماهه ي آخر تازه اونم خيلي با احتياط و طبق شرايط خاص
چون پوست سر انسان فوق العاده جاذب هست و خيلي راحت مواد شيميايي رو وارد بدن و خون انسان ميكنه.

البته يه رنگ موهايي هست كه ميگن براي خانوماي باردار ضرر نداره اونم رنگ موهاي بدون آمونياك هست. يا رنگ موهاي گياهي
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنيا اومد... 9/9/92
       مبارک باشه :)
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: