اتاق گفتگوي دكتر سارا -پوست-آرايشي - صفحه 37 - سلام دكتر ساراي عزيز ميشه لطفا به چند سوال من جوا
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > اتاق گفتگوي دكتر سارا -پوست-آرايشي

موضوع: اتاق گفتگوي دكتر سارا -پوست-آرايشي + اظهار نظر

صفحه 37 از 70 اول قبلی  32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
شايلي(مامي متين) پست ها : 126عضویت:1389/7/8
1389/11/18 - 4:59 عصر
سلام ستاره جون. خوبي عزيزم؟
- مي خواستم بدونم لوسيون بچه جانسون و روغن بدن جانسون رو كه شما گرفتي چطوري استفاده ميكني چون من تا حالا استفاده نكردم يعني بايد به جاي كرم استفاده كنيم ؟
- دفعات استفاده ش چه جوريه هر روز بايد استفاده بشه؟
- براي دست هم مي تونيم استفاده كنيم؟
- لوسيون و روغن رو بايد با هم استفاده كنيم يا جدا جدا؟
ببخشيد كه سوالام زياد شد. ازت ممنونم عزيزم.
توت فرنگي♥ پست ها : 8398عضویت:1389/3/19
1389/11/18 - 9:55 عصر
دكتر ساراي عزيز از اينكه با اون شرايطي كه گفتي مياي و اين قدر خوب جواب ميدي ممنون
من اميدوارم از لحاظ شغلي زودتر به اون چيزي كه دوست داري برسي

من چند تا سوال داشتم كه متاسفانه جواب نگرفتم

+++++++++++++++++++
1.آيا دون دون هاي پوست پا كه در اثر مو ايجاد ميشه با ليزر از بين ميره؟
++++++++++++++++++
2.آيا براي ليزر بايد موهاي زير پوستي رو خارج كرد يا همون جوري هم كار ميكنه؟
++++++++++++++++++
3.براي يه پاي معمولي كه نه كم موس نه پر مو فكر ميكني چند جلسه ليزر كافي باشه ؟
++++++++++++++++++
4.يه كرم براي سفيد شدن نقاط حساس معرفي كرده بودي اما لينكش باز نميشد لطفا دوباره بگو

مرسي يه دنيا
من ميخوام و تا آخر امسال به خواستم رسيدم!
پوپك پست ها : 761عضویت:1388/3/17
1389/11/19 - 9:10 صبح
سلام دكتر ساراي عزيز

ميشه لطفا به چند سوال من جواب بدي؟
1- شامپو جنسينگ مارك Hegur اگر درست تايپ كرده باشم چطوره؟
2- براي جاي جوش از كرم دپيدرم اورياژ استفاده كنم يا ضد لك بدون هيدروكينون نئوستراتا؟
3- كرم رنگي ضد جوش صورت Sebamed خوبه؟ ميتونم روي كل پوست صورتم استفاده كنم؟
4- از كرم لايه بردار 20% Neostrata ميتونم استفاده كنم كه جاي جوش رو ببره يا كلا لايه برداري نكنم؟

ممنون ميشم جوابمو بدي
سوگند پست ها : 1276عضویت:1386/11/24
1389/11/19 - 9:28 صبح
سلام دكتر جون ممنون از وقتي كه ميگذارين

من پوست صورتم معموليه. از صبح كه ميام سركار يك مرطوب كننده ميزنم روشم ضد آفتاي آردن ديگه هيچي.....30 سالمه ولي پوستم اصلا شاداب نيست خيلي پژمردست چكار كنم؟
يك كرم خوب ميخوام كه پوستم و شاداب كنه

منم مثل پريا جون كنار بينيم روي گونه هام يك مقدار منفذاي صورتم باز شده چكار كنم؟

ممنون
سارا.Dr پست ها : 407عضویت:1389/8/7
1389/11/19 - 10:28 صبح
سلام دوستاي عزيزم. جواب بعضي عزيزان قبلا دادم.براي جوش يا جاش يا بايد كرم دست ساز aha دار پزشك خودش بنويسه كه تهييه كنيد يا اينكه از شركت ها تهييه كنيد. تشخيصش با معاينه امكان پذير. مثلا aha 20 % بيشتر تو بازار نيست . ولي پزشكان تا حتي 50 هم مينويسند؟
2.مارك نئواستراتا و اگزوويانس هر دو مال يك شركتند و اوريا‍‍ژ يا نئوستراتا يا سبا مد هر 3 خوبند و مورد تاييد همه پزشكانند.
3.براي ترك هاي زايمان و مراقبتهاي پوست محصولات موستلا خريداري كنيد . بروشور بگيريد توش همه چي نوشته شده.
4. كلا پوستاي چرب و حساس بيشتر به لوسيون بچه احتياج دارند. و لوسيون بچه بايد با روغن بچه قاطي كرد تا كمي چرب شه البته براي پوستاي خشك و خودتون بسته به نياز پوستتون تركيب كنيد.
5.پن ها شوينده هاي خوبيند فرقشون توي اينه كه تخصصي ترند. فاقد مواد صابونيند. غير كومودون زا و ميزان جراحت پوست بسار كم توشون و نرم كنندگسشون عالي. چند تااز بهتريناشو براتون معرفي ميكنم. ولي اگه ميخواهيد پوستتون خشك - خسته -چروك -پژمرده و كلا داغون شه از صابون استفاده كنيد ماركش مهم نيست صابون صابون . نگيد اين والنسي يا گل سيتو و يا فلان قيمت خريدمش. توجه كنيد اگه ميخواهيد زحمات چند ماه كرم ضد چروك يه شب به باد بدبد صابون بزنيد.
6.كسايي كه از مشكلات پوستي و خارش شكايت دارند اگه صابون مصرف ميكنند اينجا نيان!!!!!!!!!!
7.اغلب گدرفتگي ها در پوست با كرم پر نميشه مخصوصا اونايي كه علي ويروسي داره مثلا آبله رو ها يا.... ليزر كنيد خيلي بهتره. ولي جاي جوش . لك با كرم بر طرف ميشه.
8.كرم ترك پوستي--- prim--- براي ترك هاي ناشي از بارداري -رژيم غذايي و بدن سازي و دوران بلوغ خوب.
9.لوسيون بچه سبامد فراموش نكنيد و شوينده هاي فيزيو ب ب موستلا .
1389/11/19 - 10:28 صبح
سلام دوستاي عزيزم. جواب بعضي عزيزان قبلا دادم.براي جوش يا جاش يا بايد كرم دست ساز aha دار پزشك خودش بنويسه كه تهييه كنيد يا اينكه از شركت ها تهييه كنيد. تشخيصش با معاينه امكان پذير. مثلا aha 20 % بيشتر تو بازار نيست . ولي پزشكان تا حتي 50 هم مينويسند؟
2.مارك نئواستراتا و اگزوويانس هر دو مال يك شركتند و اوريا‍‍ژ يا نئوستراتا يا سبا مد هر 3 خوبند و مورد تاييد همه پزشكانند.
3.براي ترك هاي زايمان و مراقبتهاي پوست محصولات موستلا خريداري كنيد . بروشور بگيريد توش همه چي نوشته شده.
4. كلا پوستاي چرب و حساس بيشتر به لوسيون بچه احتياج دارند. و لوسيون بچه بايد با روغن بچه قاطي كرد تا كمي چرب شه البته براي پوستاي خشك و خودتون بسته به نياز پوستتون تركيب كنيد.
5.پن ها شوينده هاي خوبيند فرقشون توي اينه كه تخصصي ترند. فاقد مواد صابونيند. غير كومودون زا و ميزان جراحت پوست بسار كم توشون و نرم كنندگسشون عالي. چند تااز بهتريناشو براتون معرفي ميكنم. ولي اگه ميخواهيد پوستتون خشك - خسته -چروك -پژمرده و كلا داغون شه از صابون استفاده كنيد ماركش مهم نيست صابون صابون . نگيد اين والنسي يا گل سيتو و يا فلان قيمت خريدمش. توجه كنيد اگه ميخواهيد زحمات چند ماه كرم ضد چروك يه شب به باد بدبد صابون بزنيد.
6.كسايي كه از مشكلات پوستي و خارش شكايت دارند اگه صابون مصرف ميكنند اينجا نيان!!!!!!!!!!
7.اغلب گدرفتگي ها در پوست با كرم پر نميشه مخصوصا اونايي كه علي ويروسي داره مثلا آبله رو ها يا.... ليزر كنيد خيلي بهتره. ولي جاي جوش . لك با كرم بر طرف ميشه.
8.كرم ترك پوستي--- prim--- براي ترك هاي ناشي از بارداري -رژيم غذايي و بدن سازي و دوران بلوغ خوب.
9.لوسيون بچه سبامد فراموش نكنيد و شوينده هاي فيزيو ب ب موستلا .
1389/11/19 - 10:38 صبح
چندتا پن خوب: مارك دوكري: پن ايكتيان كه براي پوستاي خشك-----پن شير جو كه براي پوستاي حساس-----پن ساليسيليك كه براي آكنه هاي شديد-لايه بردار-و زخيم شدن پوست در ناحيه آرنج و زانوها و ....

مارك اورياژ و بايودرما - و پن پاك كننده كودك سبا مد
شامپو بدن مارك freeman آمريكايي و خوب -البته 7000 تومان يكمي زياده براي شامپو بدن. ولي لوسيون بدن freeman ميارزه خريدنش مخصوصا براي بعد از حمام مناسب.
خانومايي كه ريزش مو دارند بايد از قرص تقويتي استفاده كنند : سلن پلاس شركت يورو ويتال همگي بخريد و بخوريد براي پوست و مو و ناخوناتون بسيار خوب. چند تا درمان ريزش مو براي خانوما: زير بخونيد
1389/11/19 - 10:44 صبح
چند تا درمان ريزش مو براي خانوما:
1. آمپولاي قيتو سيان شركت فيتو مناسب براي موهاي نازك و زمان يائسگي و بعد از زايمان به مدت 1 ماه 3 بار در هفته بعد 8 هفته هفته اي 1 بار البته روي ريشه موها.
2.كورونوستيم سركت دوكري : 2 اسپري 50 ميل براي صبح و شب. ريزش هاي هورموني 7 پاف روزانه و به مدت 2 ماه
ريزش غير هورموني يك روز در ميان 7 پاف به مدت 2 ماه. براي آقايان هم مناسب.
1389/11/19 - 10:46 صبح
شامپو هاي تخصي دوكري فراموش نكنيد انواع مو ها-از چربي شديد گرفته تا سر خشك -شوره چرب تا شوره خشك!
1389/11/19 - 10:50 صبح
عزيزان بعد از لوسيون بچه ميتونيد آرايش كنيد و كرم دلخواهتون بزنيد .و شامپو جنسينگ فقط هموني كه صفحات قبل گفتم بخريد
روژان پست ها : 624عضویت:1388/4/22
1389/11/19 - 10:50 صبح
سلام خانم دكتر من چند بار ازتون سوال زير را كردم ولي شما جوابمو نداديد!!!!!!!!1
موهاي خشك و آسيب ديده و داراي موخوره به غير از كوتاهي راه حلي دارد ؟؟؟؟؟
صبا پست ها : 1331عضویت:1389/2/7
1389/11/19 - 10:51 صبح
سلام دكتر جون نظرتون در مورد ژل شستشوي سينره چيه؟
كرانه پست ها : 982عضویت:1389/4/17
1389/11/19 - 10:56 صبح
سلام من دوباره سئوالم ومطرح ميكنم ببخشيدا ولي حياتيه
دكتر ساراي عزيز من اطراف چشمم داره حسابي چروك مي افته لطفا راهنماييم كنيد البته تازگي ميكروكردم وكرم لايه بردارماي 15 و كرم شب آردن ميزنم يك شب درميون وچون زيرچشمام سياهي داشته براي شبا كرم qv وبراي روزها كرم آردن بهم دكترداده ممنون اززحماتتون ولي چروكام خيلي زيادشده چيكاركنم
صبا پست ها : 1331عضویت:1389/2/7
1389/11/19 - 11:00 صبح
براي اينكه بعد از اصلاح جوش نزنيم چيكار كنيم ؟ واقعا نميدونم ديگه چيكار كنم از ترس جوش اصلاح نميكنم؟
شايلي(مامي متين) پست ها : 126عضویت:1389/7/8
1389/11/19 - 12:33 عصر
سلام سارا جون خوبي؟
سوالامو دوباره مي پرسم. من مي خوام براي مراقبتم پوستم از كرمهاي روز و شب ليراك استفاده كنم قيمتش هم برام مهم نيست مي خواستم نظر شما رو هم بدونم؟؟؟
شما گفتين كه براي تميز كردن پوست صورت از صابون استفاده نكنيم من پوست صورتم مختلط هست و حس مي كنم فقط با صابون مي تونم تميزش كنم حالا با توجه به گفته شما براي شستشوي صورتم از چي استفاده كنم؟
از راهنماييتون ممنونم.
1389/11/19 - 12:56 عصر
شايلي عزيز حرفاي منو خوب نخوندي ! منم گفتم به جاي صابون از چي استفاده كني از صفحه 2 صفحه قبل خوب بخون؟!
ليراك خوب - ولي از مارك دكلره -غافل نباش! راستي بگو چند سالت تا بگم چي بزني بهتره.

صبا جان : نميخواي بگي از چه تيغ و موبري استفاده ميكني ؟ چه طور اصلاح ميكني؟

كرانه عزيز : چند سالت؟ پوستت جنسش چي؟ رژيم غذاييت چطوري و آيا از داروهاي هورموني استفاده ميكني؟

1389/11/19 - 12:56 عصر
شايلي عزيز حرفاي منو خوب نخوندي ! منم گفتم به جاي صابون از چي استفاده كني از صفحه 2 صفحه قبل خوب بخون؟!
ليراك خوب - ولي از مارك دكلره -غافل نباش! راستي بگو چند سالت تا بگم چي بزني بهتره.
صبا جان : نميخواي بگي از چه تيغ و موبري استفاده ميكني ؟ چه طور اصلاح ميكني؟
كرانه عزيز : چند سالت؟ پوستت جنسش چي؟ رژيم غذاييت چطوري و آيا از داروهاي هورموني استفاده ميكني؟

1389/11/19 - 12:58 عصر
دوستاني كه كرم ميخوان و سوال ميپرسند بايد و حتما رزومه خودشون بذارند اينجا : نوع پوست -استفاده از داروي هورموني-تغذيه-سن-ميزان سكس با همسر كه همشون براي تشخيص مهم.
پوپك پست ها : 761عضویت:1388/3/17
1389/11/19 - 1:05 عصر
دكتر ساراي عزيز نگفتي بهم شامپو جنسينگ Hegur خوبه يانه
1389/11/19 - 1:09 عصر
روژان : بله از شامپوهاي موي خشك فيتو استفاده كن -كرم موي خشك دوكري-استفاره از محصولات سلن پلاس يوروويتال ..
اينا رو پيدا كن و بخر : -----------------------1-شامپو فيتو نكتار شركت فيتو 2-كرم تغذيه كننده فيتو 9 شركت فيتو : كرم به اندازه يك نخود روي ساقه مو زده بعد بمال و آبكشي هم نميخواد. 3-ماسك نوتري سرات شركت دوكري : به موي خشك و مرطوب بمال بعد از 10 دقيقه آبكشي كن.
صفحه 37 از 70 اول قبلی  32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: