موضوع: معرفي دكتر خيلي خوب + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
روشنا(مامان پرنيان) پست ها : 2336عضویت:1386/10/3
1386/12/12 - 11:10 صبح
سلام دوستاي خوبم
راستش من ماه پيش رفتم ابن سينا بهم عكس رنگي و آزمايشو اينا دادن...... حالا جوابش آماده شده ولي وقت دكترو خيلي دير دادن 15 ارديبهشت...عكس منم مشكل داره تا اون موقع طاقت ندارم مي خوام كارمو بيرون از اونجا و تو مطب يه دكتر خوب و مطمئن پيگيري كنم..... دكتر اونجام دكتر ژاله طاهري بود كسي مي شناسدش؟
مي خوام هر كسي يه دكتر خيلي خيلي خوب كه واقعا مي دونه خوب و تاپه بهم معرفي كنين
ممنون مي شم از همتون.......
اگه با تلفن بذارين كه ديگه بيشتر ممنونتون مي شم
ايشاا... كه همتون موفق باشين
بوسس بوس
مامان آرنيکا (شنتيا) پست ها : 79عضویت:1388/10/26
1388/12/2 - 3:32 عصر
به نظر من دكتر ميردامادي حرف نداره هم بيمارستان طوس و هم لاله
گريــــــه شايد زبان ضعـــف باشد! شايد کودکــانه... شايد بي غــرور… اما هر وقت گونه هــــايم خيس مي شـــود؛ مي فهمــــم نه ضعيفم...نه کودکم...بلکه پر از احساســـم
ماه و مريم (مامان آيدين) پست ها : 894عضویت:1388/11/18
1388/12/5 - 1:55 عصر
سلام بچه ها
كسي دكتر حميده شبگرد مقدم ميشناسه؟ تو بيمارستان تهران كار مي كنه
اگه ميشناسيد، لطفاٌ كمك م كنيد
خداوندا.... مرا به بزرگي چيزهاي که داده اي آگاه کن و راضي، تا کوچکي چيزهاي را که ندارم آرامشم را برهم نزند.
نيكي پست ها : 45عضویت:1389/4/14
1389/4/14 - 3:02 عصر
salam
behtarin bimarestan va doktor to tehran baraye zayeman mikham tori ke barkhordeshun va emkanateshun khub bashe
ترانه پست ها : 2عضویت:1389/11/5
1389/11/5 - 7:17 عصر

من بعد از سونوگرافي از رحم وتخمدان كه براي چكاب داده بودم متوجه آندومتريوما در تخمدان راست به اندازه 30*30 ميليمتر شدم.بعد از يكماه خوردن قرص سيپروترون كامپند دوباره سونو گرفتم و ايندفعه به اندازه 37*39 ميليمتر رسيد و يكماه بعد بدون خوردن قرص و هر داروي ديگر به اندازه 46 مليمتر رسيد .پيش 2 دكتر رفتم و مي گويند كه بايد لاپاراسكوپي انجام دهم و ...27 سال سن دارم و فعلا" هم قصد باردار شدن را ندارم...اگه لاپارا انجام دهم دوباره برنميگرده؟مي تونم بعدا" بچه دار بشم؟

مامان بهار پست ها : 3عضویت:1389/1/29
1389/12/14 - 9:56 صبح
سلام دوستاي خوبم من 33 سالمه
به روزهايي فكر ميكنم كه من هنوز مادر نشده بودم و از عشقي كه به بچه ها داشتم به اين سايت سر ميزدم
پارسال توي دوران عقدم حامله شدم نميدونم چرا من و شوهرم عاقلانه تصميم نگرفتيم ما ميتونستيم سريع عروسي كنيم و بچمونو نگه داريم ولي قدر ندونستيم و بچه را سقط كرديم
3 ماه بعدش عروسي كرديم نميدونم چرا بلافاصله بعد از عروسي بچه دار نشديم واسير اين شعارهاي بچه گونه كه بايد بيشتر همديگه را بشناسيم و... شديم
9 ماه بعد ازعروسيم اقدام كردم با برنامه ريزي و باردار هم شدم اما هزار تا اتفاق افتاد سرما خوردم آنتي بيوتيك زدم البته هنوز نميدونستم باردارم دقيقا 2 روز قبل از اينكه بفهمم باردارم وبعد احمقانه به مسافرت رفتم و بالاخره اواسط هفته سيزدهم سونوگرافي تاييد كرد كه قلب بچه نميزنه وبايد كورتاژ بشم شوكه شده بودم ولي اتفاق افتاد بعد از 3 ماه تازه فهميده بودم كه بچه دارشدن عجب نعمتيه كه من قدرشو ندونسته بودم حالا 2 ماهه كه دارم اقدام ميكنم و اتفاقي نيفتاده
ازهمتون التماس دعا دارم
مونا1362 پست ها : 2عضویت:1389/12/14
1389/12/14 - 8:51 عصر
سلام به همگي
من تازه عضو اين سايت شدم.البته هميشه از مطالب مفيدش استفاده كردم.27سالمه و 4سال و نيمه كه ازدواج كردم و قصد بچه دارشدن داريم .البته هنوز اقدام نكرديم و قراره اين هفته بريم پيش دكتر.دكتر من " محسن فكرت" هستند و مطبشون توي خيابان وليعصر نرسيده به سه راه جمهوري هست.دكتر خيلي خوبيه و اكثر خانمهاي خانواده ما پيش ايشون ميرن.يكي از آنها بعد از 10سال كه بچه دار نميشد و پيش خيلي دكترهاي ديگه رفته بود بالاخره اين دكتر تونست كمكش كنه و الان يه دختر داره.وقتي من براي وقت گرفتن زنگ زدم منشي گفت كه آخر اين هفته ميره تا بعد از تعطيلات عيد. شماره مطب 66405270
موفق باشيد
مونا1362 پست ها : 2عضویت:1389/12/14
1389/12/14 - 8:51 عصر
سلام به همگي
من تازه عضو اين سايت شدم.البته هميشه از مطالب مفيدش استفاده كردم.27سالمه و 4سال و نيمه كه ازدواج كردم و قصد بچه دارشدن داريم .البته هنوز اقدام نكرديم و قراره اين هفته بريم پيش دكتر.دكتر من " محسن فكرت" هستند و مطبشون توي خيابان وليعصر نرسيده به سه راه جمهوري هست.دكتر خيلي خوبيه و اكثر خانمهاي خانواده ما پيش ايشون ميرن.يكي از آنها بعد از 10سال كه بچه دار نميشد و پيش خيلي دكترهاي ديگه رفته بود بالاخره اين دكتر تونست كمكش كنه و الان يه دختر داره.وقتي من براي وقت گرفتن زنگ زدم منشي گفت كه آخر اين هفته ميره تا بعد از تعطيلات عيد. شماره مطب 66405270
موفق باشيد
گلي پست ها : 7عضویت:1389/12/14
1390/1/16 - 1:17 عصر
سلام خانم هاي گل.من لكه بيني دارم.چندتا دكتر رفتم خوب نشدم.كسي تو اين زمينه دكتر خيلي خيلييييييييييييييي خوب سراغ داره.خواهش ميكنم كمكم كنيد.
1390/1/16 - 1:26 عصر
سلام خانم هاي گل.من لكه بيني دارم.چندتا دكتر رفتم خوب نشدم.كسي تو اين زمينه دكتر خيلي خيلييييييييييييييي خوب سراغ داره.خواهش ميكنم كمكم كنيد.
1390/1/16 - 1:28 عصر
ميشه يه نفر منو به كلوپ دعوت كنه.
سپيده ( مامان طاها ) پست ها : 911عضویت:1390/1/17
1390/1/19 - 7:57 عصر
سلام دوستاي خوبم من تازه عضو شدم
به يك‏جايي از زندگي كه رسيدي، مي فهمي از درد هاي كوچيكه كه آدم مي ناله؛ ولي وقتي ضربه سهمگين باشه، لال مي شه
سپيده ( مامان طاها ) پست ها : 911عضویت:1390/1/17
1390/1/19 - 7:58 عصر
آيا كسي آدرس كلوپ دكتر ملك منصور اقصي رو مي دونه ؟ اگر ممكنه برام بذاريد؟
به يك‏جايي از زندگي كه رسيدي، مي فهمي از درد هاي كوچيكه كه آدم مي ناله؛ ولي وقتي ضربه سهمگين باشه، لال مي شه
ترانه پست ها : 200عضویت:1387/12/12
1390/1/21 - 11:26 صبح
سلام دوستان
من ديروز از ساعت 3 تا 8 شب يكسره مطب دكتر اقصي رو با موبايل و تلفن ثابت گرفتم مدام اشغال بود تازه يه چند باري هم كه گرفت كسي گوشي رو جواب نداد تو رو خدا به من بگيد چطوري بايد وقت بگيرم چون من شهرستانم
سميه پست ها : 1عضویت:1390/3/24
1390/3/24 - 3:13 عصر
سلام به دوستان
بنده چند وقتي هست كه اقدام كردم به بارداري ولي فعلا هيچ اتفاقي نيافتاده نگرانم
حدود يكسالي ميشه
يه دكتر خوب تو حوالي مركز شهر اگر سراغ داريد به م معرفي كنيد با دكتر پاك روش تماس گرفتم ميگن فقط با معرف قبول ميكنن و وقت ميدن
لطفا اگر كسي هست كه بتونه معرف من بشه به من بگه تا با هم هماهنگ كنيم
خواهش ميكنم به ايميل من نامه بديد mobarakasad@yahoo.com
منظورشون از معرف اين بود كه بايد يكي از بيمارها بيمار جديد رو معرفي كند
نورا پست ها : 160عضویت:1390/11/27
1391/1/21 - 4:47 عصر
سلام! ظاهرا دكتر پاك روش آقا هستن؟!!! چه طور مي تونيد با وجود اين همه دكتر خانم مجرب، سراغ يه دكتر آقا برين؟!
       مبارک باشه :)
ليلي* پست ها : 2916عضویت:1388/4/18
1391/2/10 - 9:35 صبح
خانم مونا 1362 لطف مي كنيد بگيد دستمزد دكتر فكرت چقدر هست ...................ممنون ميشم
خداوند خوبيها هميشه سپاسگذارت هستم تا ابد
سيما پست ها : 454عضویت:1390/2/6
1391/2/10 - 10:36 صبح
مامان بهار جان دقيقا" دقيقا" اتفاقي كه براي شما افتاد براي منم افتاد
با اين تفاوت كه ديگه بچه دار نميشم،يكساله دارم اقدام ميكنم
مامان ممل پست ها : 1668عضویت:1392/7/17
1392/11/28 - 2:24 عصر
سلام سمیه جان برای دکتر پاک روش یه دکتر دیگه یا ماما باید معرفی نامه بنویسه فرقم نمی کنه
ولی بچه ها یه چیزی میگم که تجربه خودمه من یه پسر شش ساله دارم هفت هشت ماهه برای دومی تو اقدامم ولی اتفاقی نیوفتاده توی این مدت هزار بلا سرم اومد چهار پنج ماه اول هر دفعه که میرفتم سونو برای روز 13 یا 14 همیشه فولی خوب رحم بدون مشکل و اندازه آندومتر عالی ولی الان سه چهار ماهه فیبرم در اوردم کیست تخمدان در آوردم دو ماهه بجای سی روز 22 روزه پری میشم این ماهم که فقط دو روز پری بودم خیلی این در و اون در زدم که دکتر خوب پیدا کنم اتفاقا پیش دکترهای خوبی که همه ازشون تعریف میکنند رفتم که براتوم میتعریفم
اولین سونو که کیست داشتم زنگ زدم دکتر بزرگ علوی که تو اینترنت کلی ازش تعریف میکردند برای اینکه بتونم وقت بگیرم الکی گفتم مریضشم و فرداشبشم بهم وقت دادند منو میگی انگار استغفراله پیش خدا وقت گرفتم از شانس اسمم با یکی از مریضهاش یکی درآومد ساعت 10 شب وقت داشتیم ساعت 12 رفتیم داخل با کارتکس اون مریض دکتر گفت خانم بالاخره باردار شدی و منم حول کردم و گفتم راستشو بخواهی این مال خواهرمه من دفعه اولمه دارم میام دکترم لج کرد عکس رنگیمو که نرمال دیده میگه دفورمگی داری برو اون دکتری که سزارین کردتو پیدا کن بگو این چجور سزارین کردنه گفتم آقای دکتر 6 سال پیش یه بیمارستان دولتی اصلا دکترو چجوری پیدا کنم شما بگید چکار کنم میگه من نمی تونم برات کار کنی به منشیش گفت مریض بعدی حالا منو میگی بغض داخل گلوم افتادم به التماس به دکتر بعدش میگم آقای دکتر این کیستم چی میگه خانم شما که کیست ندارید تخمکتون بیش از حد بزرگ شده مگه کیست چیه از اتاقش اومدم بیرون سی تومن الکی دادم انقدر گریه کردم انقدر ناله زدم بدجوری دلمو شکوند
فرداش زنگ زدم کلینیک امید برای خانم دکتر آقا حسینی از شانسم نمی دونم دلم سوخته بود سه شنبه زنگ زدم برای یکشنبه بهم وقت داد کلی تعجب کردم هم زمان زنگ زدم دکتر میردامادی اونم چون تازه از خارج اومده بود برای یکی دوهفته بعدش بهم وقت داد گفتم داشته باشم بهتر خلاصه سرتونو درد نیارم یکشنبه رفتم پیش دکتر آقاحسینی یه دو سه ساعتی معطل شدم
وای چقدر دوست دارم خدا
       فقط 15 هفته و 3 روز به تولد معجزه امام رضا مهتا گلی باقی مونده !
مامان ممل پست ها : 1668عضویت:1392/7/17
1392/11/28 - 2:49 عصر
شش هفت نفری رفتیم تو یاد گرفته دیگه عکس و سونو و هر چی دارم سریع میریزم جلو دکتر شروع به توضیح در حال توضیح دادن گفت برو بخواب برای سونو واژینال رفتم خوابیدم یه 5 دقیقه بعد اومد همون تا دستگاه رو گذشت گفت یه کیست داری پاشو پاشو سریع رفتم اومدم تو اتاق دیدم همه رفتن و فقط منم تا من بخوام بیام دکتر برام دارو نوشته بود نسخه رو داد دستم بعدشم رفت نماز فقط برام یه دوره اچ دی نوشته بود حالا من آزمایش شوهرم که یه کمی ضعیفه هم رو برده بودم یه ویتامینی چیزی برای اون بنویسه اصلا به دستیارش میگم خانم من چند روزه احساس بو می کنم شاید عفونت داشته باشم میگه اگه داشتی دکتر دارو میداد دکتری که منو معاینه نکرده چجوریه خلاصه دست از پا دراز تر کاری که یه ماما هم میتونست انجام بده
خلاصه دوباره 22 پری شروع به لکه بینی و خونریزی خفیف شدم خیلی خوشحال شدم چون دقیقا وقتی که برای دکتر میردامادی داشتم میشد 5 پری روزی که باید اچ دی میخوردم یه دو روزی در همین حال بودم روز سوم یه حالت زردآب روز چهارم پاک پاک بودم خلاصه روز پنجم که شنبه گذشته باشه رفتم پیش دکتر میردامادی ساعت 5:30 وقت داشتم از 4 رفتم دقیقا سر ساعت رفتم داخل هم مدارکو ریختم رو میز دکتر همه ماجرا رو هم تند تند گفتم گفت برو بخواب روی تخت اومد یه دستی به کشاله های رونم یه دست به پهلوهام یه دستم به گلوم زد یه 12تایی پنسیلین داد و یه قرص دایکسی ساکلین و شیاف برای یه دوره 25 روزه گفت یه مقداری چسبندگی داری که باید این داروها رو مصرف کنی گفتم نمی خواهد برم سونو گفت لازم نیست گفتم کیستم چی گفت زیاد مهم نیست برای شوهرمم یه دوتا قرص نوشت برای هم اون هم خودم جدا ویزیت گرفت
وای چقدر دوست دارم خدا
       فقط 15 هفته و 3 روز به تولد معجزه امام رضا مهتا گلی باقی مونده !
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: